Jak se dívat na dokumentární film Hector Camacho online zdarma zdarma

Dokument Hector Macho Camacho

Getty Boxer Hector 'Macho' CamachoŽivotní příběh legendárního boxera Hectora Macha Camacha bude zkoumán v Macho: Příběh Hectora Camacha .vložky do tenisových bot

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Macho: Příběh Hectora Camacha streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Macho: Příběh Hectora Camacha živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Macho: Příběh Hectora Camacha živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisky na bolesti zad

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Macho: Příběh Hectora Camacha živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Macho: Příběh Hectora Camacha živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

nejlepší tenisové rakety pro 4.0 hráče

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Macho: Příběh Hectora Camacha“

Režie: Eric Drath

Camacho se narodil v Portoriku a vyrůstal ve španělském Harlemu. Proslavil se na začátku 80. let 20. století, když v roce 1983 získal opasek mistrovství světa. Nakonec vyhrál mistrovství světa ve třech různých hmotnostních třídách a jeho dovednosti byly nepopiratelné. Camachova rychlost, hbitost a bouřlivá osobnost z něj udělaly jednoho z nejznámějších sportovců desetiletí, stejně jako jeho barevné prstenové oblečení a výzdoba během rozhovorů.

Rozhodně to byl šťastný člověk v tom smyslu, že se narodil se vším talentem na světě, Drath řekl o Camachovi . Byl to přirozený showman a byl obdařen genem pro předvádění, který kdy mělo tak málo bojovníků. Měl jsi samozřejmě Muhammada Aliho. Sugar Ray Leonard do určité míry. Tyson měl tu schopnost, nad kterou lidé jen žasli. Camacho měl tuto autenticitu.

Camacho porazil lidi jako Roberto Durán a Sugar Ray Leonard, ale nebylo to ani tak o tom, koho porazil, ani o tom, co vyhrál, ale o tom, jak to vyhrál.

Byl jiný a bylo mu to jedno. Kdo byl uvnitř prstenu, kdo byl mimo prsten. Toto kouzlo a charisma mu na začátku pomohlo, protože lidé mu možná umožnili trochu víc, než by mohli mít jiný člověk, který spáchal zločiny, které spáchal. Ale jeho talent zachránil i jeho zadek. Měl tu nádhernou kombinaci talentu, charisma a showmanství, což z něj udělalo jen pozoruhodného bojovníka a pozoruhodný příběh, Řekl Drath .

Camachův příběh bohužel skončil smutnou poznámkou. Byl zatčen za vloupání v roce 2005 v Mississippi, kde byl také nalezen s drogami na jeho osobu. O několik let později, v roce 2011, byl napaden náhodnými útočníky a několikrát zastřelen. Ti, kteří ho zastřelili, nebyli nikdy odhaleni a poté, co incident přežil, nikdy nepodal policejní zprávu. O rok později, v roce 2012, byli Camacho a jeho blízký přítel zastřeleni v autě jeho přítele na okraji silnice v jeho rodném Portoriku. Jeho vrah nebyl nikdy nalezen a jeho smrt zůstává dodnes záhadou.

jak dlouho trvají tenisové zápasy

Film zkoumá všechny tyto věci a další, stejně jako vztahy, které měl Camacho se svou matkou Marií Matias, s níž probíhá rozhovor v dokumentu, a jeho čtyřmi syny, včetně Hectora Jr.


Populární Problémy

Murray dlouze hovořil o svých zkušenostech z dětství.

Djokovič zkazil Ferrerovu narozeninovou oslavu a porazil ho ve dvou setech, aby si rezervoval semifinálové místo na Miami Open.

Erislandy Lara a Brian Castano se v Brooklynu setkávají na světovém titulu super welterové váhy WBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.

Sofia Kenin a Irina Bara se v sobotu setkají ve třetím kole French Open 2020. Kenin vede Báru 1: 0 v jejich vzájemném soupeření.

Novak Djokovic a Vasek Pospisil zahájili PTPA v srpnu a byli požádáni, aby odstoupili z Rady hráčů ATP. Jména Djokoviče a Pospisila však nyní byla předložena ke znovuzvolení do Rady hráčů.

Nápady zdůvodňující překážky, které mu letos stojí v cestě, a to, jak se odchod do důchodu 2020 jeví jako velmi pravděpodobné.