Jak rozteč v pomalém softballu

Ačkoli se může zdát snazší pomalé hřiště, zvládnutí pomalého stoupání může být obtížné. Nadhazování tímto způsobem je však pro softbalové ligy s pomalým stoupáním požadavkem. Procvičte si techniku ​​podhazování a poté, co zvládnete základy, vyzkoušejte pomalý křivák nebo hřiště na klouby.

tenisové rakety pro začátečníky

Metoda 1 ze 3: Použití základní rozteče pod rukou

 1. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball Krok 1

  1 Držte míč v dlani své dominantní ruky. Navažte plný kontakt s míčem pomocí dlaně a prstů. Omotejte prsty kolem míče způsobem, který vám bude příjemný. Pevně ​​uchopte míč všemi prsty a palcem. Držte míč dostatečně pevně, abyste ho udrželi v ruce.
  • Pokud jste pravák, držte míč v pravé ruce. Pokud jste levák, držte míč v levé ruce.


 2. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball Krok 2

  2 Postavte se nohama na šířku ramen a udělejte krok zpět. Otočte se směrem, kterým chcete míč postavit. Poté udělejte 1 krok zpět s chodidlem na dominantní straně, aby vaše tělo bylo nyní mírně skloněno k cíli.
  • Pokud vám to přijde nepřirozené, můžete také držet nohy u sebe nebo se mírně ohnout v pase.
  • Ujistěte se, že máte kolena měkká. Nezamykejte je!
 3. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball Krok 3

  3 Otočte paži dozadu pohybem pod rukou. Poté, co uděláte krok zpět, vraťte ruku zpět k boku. Držte míč tak, aby byl těsně za vámi, než jej zahájíte. Držte míč pod úrovní pasu s nataženou paží.
  • Ujistěte se, že dlaň směřuje k vašemu cíli.
 4. Obrázek s názvem Pitch in Slow ‐ Pitch Softball Krok 4

  4 Při vykročení vpřed vrhněte míč pod hlavu. Otočte míč dopředu a nahoru, když uděláte 1 krok dopředu s nohou, která byla umístěna za vámi. Uvolněte míč hned poté, co si paží projdete stehno. Uvolněte prsty, abyste míč uvolnili a nechali míč létat nahoru a směrem k cíli.
  • Tento pohyb by měl být rychlý, ale ne příliš razantní, jinak můžete od rozhodčího dostat varování o nadměrné rychlosti.

  Spropitné : Zkontrolujte, zda se koule obloukem zvedá alespoň o 0,91 m, ale ne více než o 3,0 m. To je ideální výška pro pomalé stoupání.

  reklama

Metoda 2 ze 3: Házení Curveball

 1. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball Krok 5

  1 Uchopte míč ukazováčkem a palcem na opačných švech. Stiskněte dlaň na povrch míče. Poté uspořádejte prsty tak, aby váš ukazovák byl rovnoběžný s 1 švem a palec byl rovnoběžný s opačným švem. Uchopte míč pevně prsty, abyste drželi míč v ruce.
  • Zbytek prstů může tlačit na míč tam, kde je to přirozené, ale většinu tlaku na míč zaměřte ukazováčkem a palcem.
  • Představte si, že svíráte plechovku od sody. Je to podobné tomu, jak by váš ukazováček a palec měly být umístěny na míči.
 2. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball, krok 6

  2 Ustupte a položte nohy pevně na zem. Zkontrolujte, zda jsou vaše chodidla od sebe zhruba na šířku ramen. Poté udělejte 1 krok dozadu dominantní nohou, která je na stejné straně jako ruka, kterou používáte k držení míče.
  • Udržujte kolena uvolněná, ne uzamčená.
 3. Obrázek s názvem Pitch in Slow ‐ Pitch Softball, krok 7

  3 Přineste míč za sebe dlaní nahoru. Švihovým pohybem pohybujte rukou držící míč za sebou. Při tom držte ruku rovně a míč pod úrovní pasu.
  • Míč by měl být těsně za vašimi boky. Vraťte paži zpět do pohodlné polohy. Nepřesahujte to.
 4. Obrázek s názvem Pitch in Slow ‐ Pitch Softball, krok 8

  4 Po uvolnění vrhněte míč a mírně zatočte zápěstím doleva. Poté, co míč uvolníte, se bude otáčet, což může přispět ke zvýšení náročnosti úderu. Když míč přenesete dopředu a hodíte ho, otočte zápěstím asi o 90 stupňů doleva.
  • Pokud jste levák, otočte míč doprava a posuňte jej dopředu na hřiště.

  Spropitné : Nepouštějte míč příliš prudce, nebo by to nebylo považováno za pomalé hřiště. V takovém případě může rozhodčí vydat varování o nadměrné rychlosti.

  avengers věk ultron stream reddit
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pitching a Knuckleball

 1. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball, krok 9

  1 Postavte se nohama na šířku ramen. Postavte nohy pevně na zem tak, aby byly v jedné linii s vašimi rameny a aby přední část vašeho těla směřovala k vašemu cíli. Udržujte kolena měkká a tělo uvolněné.
  • Pokud je to pro vás přirozené, můžete také udělat krok zpět s dominantní nohou nebo se mírně ohnout v bocích.

  Spropitné : Ujistěte se, že stojíte v pohodlné vzdálenosti od místa, kde chcete míč postavit. V případě potřeby se přibližte nebo vzdalte.

 2. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball, krok 10

  2 Skrčte konečky prstů pod sebou a přitiskněte je k míči. Umístěte míč do dominantní ruky tak, aby spočíval ve vaší dlani. Poté položte palec na 1 stranu míče a zatlačte klouby do protilehlé strany míčku podél švů. Použijte dostatečný tlak, abyste udrželi dobrou přilnavost míče.
  • Pokud jste pravák, držte míč pravou rukou. Pokud jste levák, držte míč levou rukou.
 3. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball, krok 11

  3 Než hodíte míč, vezměte ho za sebe. Při navíjení míče dobře držte míč a nezapomeňte jej držet nízko. Nezvedejte ho výše, než je úroveň vašeho pasu.
  • Držte míč tak, aby vaše klouby směřovaly ve směru, kterým chcete stoupat.
 4. Obrázek s názvem Pitch in Soft -Pitch Softball, krok 12

  4 Postavte a uvolněte míč nejprve palcem a poslední prsty. Otočte míč dopředu pohybem dolů. Klouby mějte směřované dopředu a pohybujte se ve směru svého cíle. Nejprve uvolněte palcem úchop míče a nechte míč, aby se při stoupání převaloval přes špičky vašich kloubů.
  • Při švihu dopředu mějte míč pod úrovní pasu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste se uvolnit. Pitching je těžká pozice pro dobrou hru a lidé to pochopí, pokud se právě učíte.
 • Softball s pomalým hřištěm je trefnou hrou, takže počítejte s tím, že se vzdáte spousty základních zásahů, dokonce i některých homerunů.
 • Procvičte si formu nadhazování a soustřeďte se na to, aby míček zasáhl váš cíl.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Zkontrolujte si pravidla ligy. Ligy si vytvoří vlastní pravidla týkající se výšky hřiště, zóny úderu a pohybu nadhazování.
reklama

Populární Problémy

Jak se protáhnout po dlouhém letu. Když sedíte na stísněném, nepohodlném sedadle v letadle několik hodin, můžete se cítit ztuhlí a bolaví. Dlouhé lety mohou také zhoršit jakékoli problémy se zády nebo oběhem, které již máte, což ...

Jak bojovat s holí. Základní a účinná strategie boje s holí nebo zbraní podobnou palici. Kali hole, deštníky, hole, páčidla. Najděte si cvičnou hůl, která se vám pohodlně drží. Sejmutá rukojeť koštěte bude fungovat. ...

Jak nosit mátovou zeleň. Máta je stylová, poutavá barva, ale přijít na to, jak ji zapracovat do svého šatníku, může být náročné! Začněte malým spárováním kousků máty s neutrálními barvami, jako je černá, bílá nebo tmavě modrá. Jakmile získáte ...

Lille a PSG se v neděli setkají na turnaji Trophee des Champions 2021. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud žijete v USA.

Podívejme se na hráče, kteří se kvalifikovali, a na ty, kteří mají šanci kvalifikovat se do finále.

Jak opravit Achillovu tendonitidu. Šlachy jsou tkáň, která připevňuje svaly ke kostem a umožňuje pohyby. Vaše Achillovy šlachy spojují svaly v lýtkách s patními kostmi v dolních končetinách. Achillova tendinitida (nebo ...