Přímý přenos Duke vs Cal: Jak se dívat online bez kabeluFoto Jacob Kupferman/Getty Images Vévoda druhák střeží Tre Jones

Duke Blue Devils s číslem 1 se ve čtvrtek večer utkají s neporaženými kalifornskými zlatými medvědy v semifinále projektu 2K Empire Classic Benefiting Wounded Warrior Project.Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ESPN2.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Duke vs Cal na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.ortéza epikondylitidy

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

jak vyléčit tenisový loket doma

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos Duke vs Cal na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Spusťte zkušební verzi Sling TV zdarma

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Duke vs Cal na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

jak cvičit tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Duke vs Cal

Nejnovější tým národa číslo 1, tým Duke Blue Devils (4-0) podnikne zpáteční cestu do Madison Square Garden v New Yorku, aby se ujal neporažených California Golden Bears (4-0) v semifinále z 2K Empire Classic prospěšného projektu Wounded Warrior.

Vévoda byl v tomto týdnu hlasování AP Top 25 povýšen na č. 1 poté, co minulý týden Evansville rozrušil předchozí nejlépe hodnocené Kentucky.

Blue Devils jsou na 143. místě na vrcholu AP Poll, čímž si prodloužili rekord v NCAA.

Duke minulý týden zvítězil 74: 63 nad Georgia State, což bylo pro Blue Devils příliš blízko na pohodlí, protože byli nuceni překonat špatnou střeleckou noc z pole.

Strážce Sofomoru Tre Jones se prosadil s nejlepšími 31 body v kariéře a přidal šest asistencí a čtyři zisky.

Duke vynahradil svou nejhorší střelbu z pole 34,2% z pole, na skle, mimo území státu Georgia 58-32.

jak se dívat na hru broncos

Prvotní útočník Vernon Carey mladší si připsal dvojité čtyřhry a v současné době má druhé nejlepší střelecké procento v ACC (62,2%).

Tento měsíc se Duke v Madison Square Garden představí podruhé. Blue Devils zahájili sezónu vítězstvím v premiéře nad Kansasem na Champions Classic 5. listopadu.

Kalifornie mezitím vstupuje do čtvrtečního večera a jela na svém nejlepším začátku (4: 0) od sezóny 2015–2016.

Medvědi vyhráli své první čtyři soutěže doma a tento týden se vydají na první roadtrip.

California hrála v pondělí naposledy nedbalý zápas proti Prairie View A&M, když vyhrála 54: 50.

Medvědi otočili míč 22krát a ve druhém poločase měli sedmiminutové sucho.

Strážce Sofomoru Matt Bradley v pondělí vedl Medvědi se ziskem 16 bodů. Bradley má na začátku této sezóny v průměru 20 bodů na zápas, včetně tříbodových střel 11 z 21.

Kalifornie v prvních čtyřech zápasech střílí 51,7 procenta z pole a 45,5 procenta z dálky.

Vítěz Blue Devils and Bears se v pátek v Madison Square Garden utká s vítězem prvního čtvrtečního semifinálového zápasu mezi č. 22 Texas a Georgetown.

můžete použít sušičky tenisových míčků?

ODDS:
Vévoda -19
Celkový počet bodů nad/pod: 136,5


Populární Problémy

Jak vyrobit vycházkovou hůl. Pokud rádi chodíte na túry nebo se jen procházíte po nerovném terénu, může být vycházková hůl velmi užitečným doplňkem. Dobrá vycházková hůl zlepšuje vaši rovnováhu, více zapojuje paže a lze ji použít k uvolnění ...

Jak venčit velkého psa. Máte svatého Bernarda nebo obrovského psa, který opravdu potřebuje procházku? Nevíte si rady s bezpečným venčením psa? Pokud se chcete vyhnout možnému zranění nebo uprchlému psovi, budete se muset připravit. S...

Muškaření může být stejně náročné jako zábavné. Naučit se vrhat pomocí muškařského prutu vyžaduje hodně tréninku, ale základní technika je ve skutečnosti docela snadno pochopitelná. Začněte úpravou linie tak, aby byla správně sestavena tak, aby ...

Michigan State vypadá, že se vrátí na trať, když v neděli hostují Binghamton. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

'E! True Hollywood Story 'se vrátil. Získejte přehled o tom, jak sledovat všechny nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak odstranit žluté bělidlo z bílých bot. Použití bělidla může být skvělý způsob, jak z bílých bot odstranit špínu a špínu. Pokud však necháte bělidlo příliš dlouho nebo jej řádně nezředíte, může za sebou zanechat žluté skvrny ....