Lyon Open 2020: Sofia Kenin vs Oceane Dodin, náhled a předpověď zápasu

Oceane Dodin dokázal v posledních několika letech hrát jen sporadicky

Oceane Dodin dokázal v posledních několika letech hrát jen sporadicky

Oceane Dodin byl nedávno jednou z nejslibnějších vyhlídek této hry. Nicméně zranění a volno mimo hřiště ji viděly sklouznout po žebříčku a vytvořit prostor pro mladší hráče.Třiadvacetiletá hrála poprvé po nějaké době čtvrtfinále velké události WTA, protože v pátek bude mít šanci na pořádný comeback proti šampionce Australia Open Sofii Keninové.vzduchem poháněný odpalovač tenisových míčků

Obě ženy půjdou proti sobě na nově vytvořeném Lyon Open a navzdory domácí podpoře jsou šance proti Francouzce pevně vyrovnané.

Keninová byla jednou z nejformálnějších hráček přicházejících do ročníku a po svém triumfu v Melbourne vypadala připravena na skvělé věci.Navzdory útlumu po svém prvním slamu zůstává 21letá impozantní soupeřka. Je to pravdivější zejména po jejím vítězství ve druhém kole nad rumunskou kvalifikantkou Jaqueline Cristianovou, kde si uložila mečbol, aby ve třech setech vyhrála comeback. Byla to velkolepá výhra- druh, ve kterém se Američan stává čím dál tím lepším.Kenin nikdy nebyla nejdominantnější ve svých výhrách, ale byl to její bojovný instinkt, který ji dostal přes velká vítězství.

Keninová bojovala o výsledky od svého triumfu v Melbourne v lednu tohoto roku.

Keninová bojovala o výsledky od svého triumfu v Melbourne v lednu tohoto roku.broušené tenisové míčky pro chodce

Mezitím je Dodin úplně jinou soupeřkou, protože není známá tím, že by se oddávala dlouhým rally nebo získávala body tím, že by své soupeře oblékala. Hraje jednodušší a agresivnější hru, která je založena na jejím velkém podání a úderech.Podání se předvedlo zejména v Lyonu, když ve druhém kole vyhrála 15 es při svém tvrdém vítězství ve dvou setech proti talentované Mandy Minellové. V důsledku toho pravděpodobně vstoupí do tohoto zápasu s jistotou v tomto oddělení.

Dodin bude muset zůstat agresivní, pokud chce mít proti Keninovi šanci. Dobře sloužit bude klíčové a i sebemenší výpadky ji mohou přijít draho.

Předpověď: Dodin vyhrál ve dvou těsných setech

Populární Problémy

Tkaničky do bot byly historicky vyrobeny z materiálů, jako je kůže, konopí nebo bavlna-typické materiály pro výrobu lan. Http://www.madehow.com/Volume-6/Shoelace.html Pokrok ve výrobě syntetických vláken, jako je nylon a polyester ...

Všech osm epizod nové série „The Boys“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

V průběhu let si dlouhé rituály před podáním Rafaela Nadala získaly velkou pozornost fanoušků i odborníků.

Rozhovor s Jeevanem Nedunchezhiyanem, vycházející tenisovou hvězdou Indie.

Nová japonská anime série „Fena: Pirate Princess“ má premiéru v sobotu večer na Adult Swim. Takto můžete sledovat online streamování nových epizod.

Jak zvýšit kreativitu. Je obtížné - ne -li nemožné - měřit kreativitu a každý je kreativní svým vlastním způsobem. Existují však kroky, kterými můžete vyjádřit svoji kreativitu častěji a více ...