Přímý přenos finále „Bakalář“ 2020: Jak se dívat online

Bakalář Chris Harrison a Peter Weber

ABC

Všechno se to dostalo do těchto posledních dvou epizod, Bakalář fanoušci. Pilot Peter Weber se v pondělí 9. března ve 20 hodin rozhoduje mezi Madison Prewett a Hannah Ann Sluss. ET/PT na ABC před Po Final Rose vysílá v úterý 10. března. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte předplatné kabelu.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových epizod, událostí a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu) na vylepšený cloudový DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychle se posunout vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

je ping pong a stolní tenis totéž

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


The Bachelor Season 24, Episode 10 PreviewHrát si

Sneak Peek: Finále sezóny Bakalář 2020 - Bakalář Věci se stanou skutečností, když se Hannah Ann a Madison setkají s rodiči bakaláře Petera Webera v Austrálii. Tato sezóna bakaláře má komplikovaný konec, který nikdy neuvidíte. Z 'The Women Tell All', sezóna 24, epizoda 10 Bakaláře. Sledujte The Bachelor 2020 PONDĚLÍ 8 | 7c na ABC, streamování, na vyžádání a Hulu. 2020-03-03T06: 00: 10 000Z

Bakalář dvouhodinové finále slibuje, že bude plné dramat, slz a napětí, když se Peter roztrhá mezi Hannah Ann a Madison, dokud se události nevymknou jeho kontrole, podle tiskové zprávy ABC.

To zní:

Petrova romantická cesta se blíží k neuvěřitelnému konci. Po šokujícím konci dat fantasy sady cestují Peter, Hannah Ann a Madison do Alice Springs v Austrálii…

natahovat tenisky

Až na poslední dvě ženy je načase, aby se Peter rozhodl, kterou si chce vzít. Bude jeho budoucnost s Hannah Ann nebo Madison? Doufá, že jeho rodina přinese trochu jasnosti při hledání jeho spřízněné duše. Když ale Peter představí ženy své rodině, jejich setkání odstartuje nevyhnutelný řetězec emocionálních událostí, které se stupňují nad rámec všeho, co si Peter dokázal představit.

Petrova rodina jasně prohlašuje, že dává přednost, což vyvrcholilo vášnivou prosbou Petrovy matky Barb. Jak to ovlivní ženy? A kde to nechá Petra?

Jeho poslední rande s Hannah Ann a Madison jen zanechalo Petera zmatenějšího. Splní se jeho sen najít ho šťastně až do smrti? Nebo se z toho stane jeho nejhorší noční můra, která ho nakonec nechá se zlomeným srdcem?

Ale počkej! Je toho víc!

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Grafy nikdy nelžou #Bakalář

Příspěvek sdílený uživatelem Bakalář (@bachelorabc) 7. března 2020 v 11:50 PST

V úterý každý zjistí, jak ohromující závěr hraje druhá část finále sezóny.

Amerika v pondělí večer živě sledovala, jak se zdevastovaný a emocionální Peter pokouší porozumět své situaci, říká popis epizody. Dokáže to otočit? Zasnoubí se? Peter, Hannah Ann a Madison se objeví naživo s Chrisem Harrisonem, aby promluvili o těch bouřlivých dnech v Austrálii a horské dráze událostí, které se od té doby staly. Nikdo neví, jak Peterova cesta skončí ... dokonce ani Peter.

Nalaďte si pondělí 9. března a úterý 10. března ve 20 hodin. ET/PT na ABC, aby sledovali, co moderátor Chris Harrison řekl Heavymu, je finále, které ničí srdce.


Populární Problémy

Barbora Krejčíková ve čtvrtek prošla maratónským zápasem proti 17. nasazené Marii Sakkari, když zvítězila 7: 5, 4: 6, 9: 7 a vstoupila do svého prvního grandslamového finále dvouhry.

BNP Paribas Open: Analýza široce otevřeného hřiště WTA - Li Na, Sharapova, Azarenka, Radwanska.

Máte otravného souseda, kterého chcete dát na jeho místo? Chcete být také sami otravným sousedem? To si tedy mohou přečíst další lidé a sami se mohou stát otravnými sousedy. Tak to máte štěstí! Pokud jsi...

Každý herec nebo herečka musí někde začít - a můžete začít hned teď! Ať už vás zajímá film, divadlo nebo televize, proniknout do herectví může být vzrušující i náročné. Pokud jste ochotni se učit, dejte tvrdý ...

Jak si užít návštěvu EWTN v Birminghamu v Alabamě. EWTN je zkratka pro Eternal Word Television Network. Je to katolický televizní kanál v Birminghamu v Alabamě. Lidem, kteří tam přicházejí, se říká poutníci. Podívejte se, jak si užít být poutníkem ...

Zde je návod, jak sledovat online stream Maia vs Askren a všechny zápasy UFC Fight Night Singapore online.