Jak vybrat boty, které budete nosit s oblečením

Některé ženy dostávají špatný rap za posedlost obuví. Ze všech nekonečných stylů a barev obuvi, z čeho vybírat, kdo může vinit ženu z toho, že má skříň naskládanou od bot až dolů? Tato příručka vás naučí, jak si vybrat boty, které si vezmete k outfitu, bez ohledu na barvu oblečení, příležitost nebo roční období. Začněte prvním krokem níže.co můžete udělat pro tenisový loket

Metoda 1 z 8: Zvažte barvu

 1. Obrázek s názvem Vyberte si boty k oblékání s oblečením Krok 1

  1 Vyberte barvy obuvi, které odpovídají vašemu oblečení, místo barev, které vašemu oblečení konkurují.
  • V šatech s jasným a výrazným vzorem noste jednoduché černé podpatky nebo lodičky. Pokud byste měli nosit složitější botu, bylo by to podle některých příliš zdrcující. Očividně můžete nosit jakoukoli obuv, která se vám líbí, za předpokladu, že není třeba dodržovat žádný oblékací kód nebo problémy se zdravím a bezpečností.
  • Pokud máte jiskřivý večerní top, zvažte neutrální nebo „nahé“ podpatky nebo byty.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 2

  2 Přidejte do obyčejného outfitu chuť tím, že si vezmete jasnější boty.
  • Přidejte barevný nádech spárováním červené paty s černými nebo hnědými šaty.
  • Pokud máte jednoduchou halenku a neutrální kalhoty nebo džíny, vyzkoušejte pohodlnou obuv s funkovým vzorem, jako je kůže aligátora.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 3

  3 Pokud máte na sobě vícebarevné oblečení, můžete si v oblečení najít barvu. Pokud máte například halenku s geometrickým vzorem včetně fialové a růžové barvy, zvažte tmavě purpurovou botu.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 4

  4 Vyhněte se přísnému sladění barev. Nenoste jednu plnou barvu od hlavy až k patě. Pokud máte modrou blůzu a modrou sukni, vyhněte se nošení modrých bot, pokud nechcete. Pamatujte, že módní policie vám ve skutečnosti nemůže nic účtovat!
 5. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 5

  5 Zvažte různé odstíny. Pokud máte na sobě světle růžovou halenku, zkuste si místo boty ve stejném odstínu růžové obléknout růžový byt nebo podpatek.
 6. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 6

  6 Pro profesionální nastavení vyberte standardní barvy.
  • V konzervativní kanceláři si obujte hnědé nebo černé kožené boty. Šedá a námořnická červená také dobrá volba pro kancelář.
  • Zahrňte barvu pouze v případě, že máte méně přísnou kancelář s firemním neformálním oblečením.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 KvízPokud máte odvážné šaty, měli byste si vybrat botu, která ...Černá

Pěkný! Jednoduchá černá bota je dokonalá věc, kterou můžete kombinovat s odvážně vzorovanými šaty, protože poskytuje vizuální rovnováhu, aniž by s šaty konkurovala. Pokud nosíte složitější boty, vaše oblečení nebude mít jediné ohnisko. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Akt

Zavřít! Nahé boty lze nosit k odvážným, jasným, vzorovaným šatům, ale neposkytují dostatečnou vizuální rovnováhu. Jsou lépe používány k vyvážení jiskřivých šatů než vzorovaných. Vyberte jinou odpověď!Stejný vzor jako vaše šaty.

Zkus to znovu! I když jste schopni najít boty ve stejném vzoru jako vaše šaty, neměli byste je nosit společně. Budou se zdát příliš shody-pokud samozřejmě nechystáte super matující vzhled! Zkuste jinou odpověď ...Jiný vzor než vaše šaty.

Ani náhodou! Jako pravidlo platí, že je nejlepší držet se jednoho odvážného vzoru u každého oblečení. Tímto způsobem nebude více vzorů bojovat mezi sebou, aby byly ústředním bodem vašeho oblečení. Míchání vzorů lze provést, ale je velmi obtížné správně se zorientovat. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?Metoda 2 z 8: Vyberte si správné boty pro sezónu

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 7

  1 Buďte na jaře flexibilní. Jak se váš šatník vyvíjí přes jaro, můžete si vybrat zimní i letní obuv.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 8

  2 V létě rozjasněte. Léto je čas užít si sandály a espadrilky. Jen si je určitě užijte bez ponožek.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 9

  3 Na podzim stáhněte. Stále můžete být poněkud flexibilní, protože váš šatník přechází do zimy, ale vyhněte se sandálům a espadrilkám. Nehodí se s těžšími tkaninami a barvami podzimu.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 10

  4 Vyberte si praktické boty na zimu. Vyberte si mokasíny, byty a boty. Ujistěte se, že jsou vaše podpatky širší, aby nedošlo k uklouznutí. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 KvízV jaké sezóně byste měli omezit podpatky spíše na podpatky než na jehlovém podpatku?

Jaro

Ne nutně! Jaro je liché období, protože počasí se může rychle měnit. Budou některé jarní dny, kdy je dobré rozbít jehlové podpatky, a jiné, kdy byste se měli držet plochých bot nebo tlustých podpatků. Zkuste jinou odpověď ...

Léto

Zkus to znovu! Léto je často skvělým obdobím pro vylomení jehlových podpatků, zvláště pokud jsou náhodou připevněny k sandálům. V létě samozřejmě nemusíte nosit jen tenké podpatky, ale ani se jim nemusíte vyhýbat. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Podzim

Zavřít! Když se valí podzim, je pravděpodobně na čase odložit jehlové sandály spolu se zbytkem sandálů a espadrilek. Ale i na podzim můžete stále nosit podpatky s uzavřenou špičkou. Zkus to znovu...

Zima

Že jo! Při výběru zimní obuvi si musíte být vědomi možnosti ledu. Pokud tedy chcete přidat výšku, silné podpatky nebo klínky vám poskytnou větší stabilitu než jehlové podpatky. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 3 z 8: Výběr podpatků

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 11

  1 Jehlové podpatky spárujte s oblečením, které vám již pomůže prodloužit nohu, například tužkovými sukněmi a tenkými kalhotami. Jehly vytváří iluzi další délky, takže vaše nohy vypadají ještě štíhlejší a atraktivnější.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 12

  2 Vyberte si nízké podpatky, jako podpatky pro kotě, pro univerzálnější možnost. Kotníčkové podpatky vypadají vhodně do kanceláře a přitom vypadají dostatečně žensky na noc.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 13

  3 Pokud máte krátké nohy, vyhněte se podpatkům s kotníky nebo T-popruhy. Popruhy mají také tendenci nohu odříznout, takže vypadá krátce.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 14

  4 Pokud máte krátké nohy, vyhněte se podpatkům vyšším než čtyři palce. Extrémně vysoké podpatky způsobují, že se lýtkový sval více ohýbá, takže vaše noha vypadá méně štíhlá.
 5. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 15

  5 Pokud máte velké nohy, noste podpatky oválného nebo čtvercového tvaru. Vyhněte se zúženým nebo špičatým podpatkům, které mohou způsobit, že vaše nohy budou vypadat ještě větší.
 6. Obrázek s názvem Vyberte boty k nošení s oblečením, krok 16

  6 V profesionálním prostředí se vyhněte nošení extrémně vysokých podpatků nebo sexy páskovaných vzorů, záleží na vaší profesi. .... Nízký až středně vysoký podpatek je v pořádku, ale mějte věci konzervativní. Nejlépe funguje čerpadlo se zavřenou špičkou a nízkým podpatkem.
 7. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 177 Podpatky noste na formální a poloformální akce. Na bankety a jiné formální akce si můžete dát lodičky se zavřenou nebo otevřenou špičkou. Pro poloformální příležitosti, jako jsou koktejlové večírky, se rozhodněte pro uzavřené, otevřené nebo řemínkové podpatky.
 8. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 18

  8 Zkuste si podpatky obléknout na běžné nošení, abyste svému každodennímu nošení dodali styl. Navlékněte si džíny a džíny a triko, které dodá outfitu automatický styl. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

Jaký typ podpatku je vhodný pro koktejlovou párty?

Se zavřenou špičkou

Zavřít! Pokud chcete na koktejlovou párty nosit uzavřené podpatky, je to naprosto vhodné. Ale nebuďte povinni se jich držet, pokud byste raději nosili dobrodružnější typ podpatku. Existuje lepší možnost!

Otevřená špička

Nemýlíte se, ale existuje lepší odpověď! Lodičky s otevřenou špičkou jsou rozhodně vhodné pro koktejlovou párty, pokud to počasí dovolí. Mějte však na paměti, že nejsou jediným vhodným typem podpatků pro koktejlovou párty. Vyberte jinou odpověď!

Strappy

Částečně máš pravdu! Páskové podpatky obecně nejsou vhodné pro pracoviště, ale měli byste je klidně rozbít na koktejlovou párty. Pokud však nechcete nosit řemínkové podpatky, neměli byste se do toho nutit. Zkuste jinou odpověď ...

Vše výše uvedené.

Přesně! Obecně byste na koktejlové párty měli nosit podpatky, ale kromě toho jde téměř všechno. Neváhejte tedy nosit cokoli, co se vám nejvíce líbí, bez obav, že budou vhodné pro tuto příležitost. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 4 z 8: Výběr sandálů

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 191 Vyberte si pár sandálů na nízkém podpatku pro všestranný, ženský vzhled. Sandály na nízkém podpatku noste prakticky s jakoukoli délkou sukně nebo kalhot.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 20

  2 Až budete příště nosit malé černé šaty nebo podobné večerní oblečení, zvažte pár páskových sandálů na vysokém podpatku. Díky sandálům na vyšším podpatku budou vaše nohy vypadat obzvlášť dlouhé, a to díky výšce podpatku a extra kůži, která se projevuje na temeni nohy.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 213 Uložte si žabky pro krátkodobé příležitostné nastavení. Omezte je na pláž nebo v případě potřeby na běhání.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 22

  4 K ležérnímu outfitu noste vycházkové sandály. Šortky, capri kalhoty a některé oblečené letní šaty fungují s vycházkovými sandály, ale vyhněte se nošení s elegantnějším oblečením.
 5. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 235 Použijte sandály na podpatku, aby neformální oblečení vypadalo trochu hezčí. Zkuste například sladit pár sandálů na podpatku s ležérní džínovou sukní a zapnutou blůzou, aby byl outfit trochu upravenější. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 4 Kvíz

Jaký typ sandálu je vhodný pouze na pláž?

Žabky

Opravit! Žabky jsou příliš ležérní, než aby byly vhodné po většinu času. Jsou skvělé na pláž, protože se snadno nazouvají a vyzouvají, ale kromě toho vám bude lépe chodit s sandály pro příležitostné oblečení. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Vycházkové sandály

Nepřesně! Vycházkové sandály nejsou vhodné pro formální oblečení, ale jsou skvělou věcí, kterou můžete kombinovat s neformálnějším oblečením. Dají se nosit na více místech než jen na pláži! Vyberte jinou odpověď!

Sandály na nízkém podpatku

Zkus to znovu! Sandály na nízkém podpatku jsou pravděpodobně nejvšestrannějším typem sandálů. Jsou dostatečně oblečení, aby nevypadali na místě v poloformálním prostředí, ale mohou být také použity ke klasifikaci neformálních oděvů, aniž by vypadaly nepříjemně. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Metoda 5 z 8: Výběr bytů

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 24

  1 Noste ploché byty se sukněmi po kolena nebo nad kolena, capri kalhotami nebo bermudami.
  • Vyhněte se bytům s dlouhými sukněmi. V mnoha případech, i když ne ve všech, mohou byty nošené s maxisukněmi působit na ženu oplzle.
  • Pokud nosíte balerínky se střední až maximální sukní, zvažte méně než plochý baletní byt s mírně zvýšenou patou.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k nošení s oblečením, krok 252 Vyberte pár dekorativních bytů a oblékněte si outfit. Vyberte si pár méně dekorativních bytů pro příležitostné příležitosti.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k nošení s oblečením, krok 26

  3 Vyhněte se také plackám s úzkými kalhotami, pokud nemáte úzké boky. V opačném případě riskujete, že vaše nohy budou vypadat nepřiměřeně.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 274 Vyhněte se příležitostným bytům v kanceláři nebo v jiném profesionálním prostředí. Můžete si vybrat formální styl, například jednoduchý byt z černé nebo hnědé kůže.
 5. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 28

  5 Zvažte byty pro některé poloformální příležitosti. Zkuste například sladit dekorativní byt s pěknou letní šatou na zahradní párty nebo jinou příležitostnější oblékání. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 5 Kvíz

Proč byste se měli vyhýbat nošení bytů s maxi sukní?

Protože budou vaše nohy vypadat krátké.

Nepřesně! Pokud máte na sobě maxi sukni, vaše nohy stejně nejsou vidět, takže volba obuvi je neodřízne. A maxi sukně vás může sama o sobě vizuálně prodloužit, bez ohledu na boty, které s ní spárujete. Hádej znovu!

Protože budou vypadat oplzle.

Ano! Ne všechny kombinace maxi sukní a bytů vypadají oplzle, ale tendence tam je. Pokud chcete spárovat byty s maxi sukní, ujistěte se, že jsou byty dekorativní, aby se vyhnuly příliš fádnímu vzhledu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Protože přimějí sukni táhnout po zemi.

Ne nutně! Maxi sukně by měla dosahovat až k horní části vašich nohou, takže by se neměla táhnout, i když máte ploché boty. Pokud máte sukni, která se táhne po zemi, je dobré ji změnit. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Metoda 6 z 8: Výběr bot

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 291 Uložte si boty na podzim a zimu. Boty evokují představy o chladnějším počasí a zabraňují proudění vzduchu k vaší noze, takže jsou teplejší.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 30

  2 Ke kalhotám střiženého nebo rovného střihu nebo tmavému džínu si oblékněte krátké kozačky na podpatku. Pata této boty je sexy a pomáhá prodloužit nohu, zatímco styl boty je vhodný pro těžké tkaniny.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením Krok 313 Pokud chcete vypadat stylově, ale bojíte se uklouznutí na zledovatělých chodnících, zvažte pár módních bot na širokém podpatku. I když vám neprodlouží nohu tak dobře jako kozačky na podpatku, obléknou si outfit.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k nošení s oblečením, krok 32

  4 Vyberte si pár módních bot, které vám v nejsilnějším místě neodříznou nohu. Kozačky nad kolena fungují dobře, protože mnoho ženských nohou je nejužší přímo pod kolena. Módní kozačky nad kolena jsou také skvělou volbou pro sukně a šaty.
 5. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 335 Do sněhu si obujte sněhové boty a do deště boty do deště. Až budete pohodlně uvnitř, přepněte na své módní boty. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 6 Kvíz

Proč jsou kozačky nad kolena dobrou volbou pro většinu žen?

Protože jsou vhodné pro všechny typy počasí.

Ne nutně! Pokud mají vaše boty široké podpatky, mohou být vhodné po celý podzim a zimu. Boty, zejména dlouhé boty, jsou však obvykle pro horké počasí příliš horké a vizuálně těžké. Zkuste jinou odpověď ...

Protože vám v širokém bodě neuříznou nohu.

To je správně! Nikdy nechcete nosit boty, které se zastaví v místě, kde jsou vaše nohy nejširší. Ale většina ženských nohou má tendenci být štíhlá těsně pod kolena, takže boty na kolena jsou skvělou volbou. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Protože vypadají dobře v kombinaci s těžkými tkaninami.

Téměř! Máte pravdu, že kozačky nad kolena vypadají dobře u těžších tkanin, ale to platí obecně u bot, protože mají také velkou vizuální váhu. Není to zvláštní vlastnost bot po kolena. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Metoda 7 z 8: Výběr Oxfords a mokasínů

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením 34

  1 Zvažte pár oxfordů nebo mokasínů do kanceláře. Jako konzervativní styl jsou mokasíny vhodné téměř pro každé profesionální prostředí. Skvěle se hodí k kalhotám i k šatům a sukni.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k nošení s oblečením, krok 352 Vyberte si pár mokasínů na nízkém podpatku, které budete nosit s tužkou po kolena nebo sukní do Áčka.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k nošení s oblečením, krok 36

  3 K kalhotám noste buď oxfordky ploché nebo na nízkém podpatku. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 7 Kvíz

Pravda nebo nepravda: Oxfordy a mokasíny vypadají dobře jak k sukním, tak k kalhotám.

Skutečný

Absolutně! Oxfordy a mokasíny jsou konzervativní styly, takže nejsou skvělou volbou pro koktejlovou párty, ale odpovídají spoustě pracovních stylů. Ploché oxfordky vypadají nejlépe s kalhotami, zatímco ty s nízkým podpatkem jsou univerzálnější. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Nepravdivé

Ani náhodou! Oxfordy a mokasíny můžete nosit buď k sukni, nebo k kalhotám, zvláště pokud mají vaše boty nízký podpatek. Mějte však na paměti, že vypadají nejlépe s oblečením kancelářského typu, než řekněme s koktejlovými šaty. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Metoda 8 z 8: Výběr tenisek a sportovní obuvi

 1. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 371 Noste sportovní obuv určenou pro váš sport. Pokud jste například běžec, noste běžecké boty s podpůrnými vložkami.
 2. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 38

  2 Slaďte sportovní obuv s atletickým oblečením. Pokud máte oblečené cvičební oblečení, noste cvičební obuv.
 3. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 393 K atletickému oblečení se držte tenisek s nízkým klíčem. Vyhněte se běžecké obuvi nebo jiné zjevně sportovní obuvi pro každodenní nošení.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty, které budete nosit, s oblečením, krok 40

  4 Pro každodenní pochůzky nebo pro práci na zahradě noste pseudoatletickou obuv, která se nazouvá s otevřenými zády. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 8 Kvíz

Jsou tenisky nebo sportovní obuv vhodné pro každodenní nošení?

Pouze tenisky.

Ano! Nejlepší je omezit sportovní obuv na dobu, kdy skutečně cvičíte. Pro zbytek vašeho běžného nošení jsou tenisky mnohem lepší volbou, protože jsou navrženy tak, aby se daly nosit spíše ke každodennímu oblečení než jen ke sportovním. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Pouze sportovní obuv.

Nepřesně! Atletické boty se nejlépe nosí pro příslušnou sportovní aktivitu. Pokud se tedy chystáte běhat, tak v každém případě noste specializované běžecké boty, ale pokud zrovna jedete do obchodu s potravinami, atletické boty nejsou tou nejlepší volbou. Hádej znovu!

Jak tenisky, tak sportovní boty.

Zkus to znovu! Přestože ani jeden typ obuvi není vhodné kombinovat s formálním oblečením, pouze jeden je opravdu vhodný pro každodenní použití. Druhý typ by měl být nošen pouze pro konkrétní činnosti. Vyberte jinou odpověď!

Ani tenisky, ani sportovní boty.

Ani náhodou! Jeden z těchto typů obuvi je ideální pro běžné nošení. Druhý typ, i když také neformální, má mnohem konkrétnější použití. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jakou barvu mám nosit s bílou halenkou a šedými kalhotami? Pokud chcete, aby to vypadalo funky, rozhodněte se pro zářivé barvy, jako je červená nebo purpurová. Pokud tomu chcete dát formální vzhled, jděte do hnědé nebo fialové nebo kaštanové. Podpatky vždy dodají outfitu elegantní vzhled, ale podpatky by také měly vyhovovat vaší osobnosti, vylepšit celkový vzhled a cítit se pohodlně.
 • Otázka Mám velmi barevné boty - co k nim přiřadím? Barevné boty obvykle ladí s neutrálními barvami, jako je černá, bílá a šedá. Pokud máte na sobě barevnější oblečení, můžete boty také sladit s jednou z barev v outfitu nebo s doplňky (náhrdelník, kabelka atd.).
 • Otázka Mohu nosit tenisky s vypasovanými krátkými šaty? Záleží na příležitosti. Pokud je to relativně příležitostné, určitě. Pokud je to formální, ne.
 • Otázka Kde mám nosit společenské šaty? Místa, jako je kostel, formální tance, luxusní večeře nebo fantastická noc.
 • Otázka Jaké oblečení mohu nosit s botami, které mají tkaničky až nahoru? Vysoké kalhoty se nejlépe hodí ke šortkám a sukni, ale pokud máte chuť na kalhoty, pak jsou nejlepší úzké džíny zastrčené do bot.
 • Otázka Jakou barvu obuvi a šperky kombinuji s tmavě purpurovými šaty pro příležitostnou večeři? Možná nahá pata, jen ne příliš vysoká. Jednoduchý zlatý řetízek bude vypadat hezky, pokud je to jen příležitostná večeře.
 • Otázka Na svatbu mám na sobě tmavé námořnické šaty s jasně červenými květy. Jakou barvu obuvi mám nosit? Můžete buď držet neutrální boty na doplnění (černé, tmavé námořnictvo nebo tónované na kůži), nebo si můžete vybrat červené podpatky, které kontrastují a zdůrazňují květiny na šatech.
 • Otázka Mám na sobě jasně růžové šaty přes kolena na zip. Jaké podpatky bych měla spárovat s těmito šaty? Vzhledem k tomu, že barva šatů je velmi jasná, vaší nejbezpečnější možností je udržet je neutrální. Nejlepší by byla černá, šedá nebo nahá. Jelikož je nad kolenem, měla by fungovat většina stylů podpatku, i když špičatá lodička nebo klecová pata by byly ideální pro šaty do áčku, aby zůstaly úzké a prodloužily nohu.
 • Otázka Jakou barvu bot mám nosit s krajkovými šaty s taupe? Nude by byla bezpečná volba, ale můžete také oživit věci jasnější barvou, jako je červená, tyrkysová nebo purpurová. Pěkně by mohly vypadat i kovové boty, například stříbrné, zlaté nebo bronzové. Nezapomeňte také na příslušenství, které budete mít na sobě, a zkuste je trochu sladit s obuví.
 • Otázka Jaké boty si mám vzít na jarní tanec, když mám šaty nad kolena, světle modré a má jeden pásek? Noste bílé nebo černé podpatky nebo modré boty.

Populární Problémy

Bývalý šampion US Open Juan Martin Del Potro nedávno hovořil s argentinským deníkem La Nacion o návratu Rogera Federera na turné po ročním propuštění.

Tequila je destilát z rostliny modré agáve a je národním nápojem Mexika. Tequila se dodává ve třech základních odrůdách (s několika variacemi mezi nimi): Blanco, což znamená „bílé“ a nezralé; reposado, což znamená „odpočatý“ ...

Ať už pro sebe nebo pro někoho jiného, ​​výběr pánské košile může být složitější, než si myslíte. Košile je důležitá pro první dojmy, jako jsou pracovní pohovory a dobrá prezentace na společenských setkáních ....

Rohan Bopanna se spojil s 20letým Denisem Shapovalovem a zahájí kampaň proti John Peers a Michael Venus. .

Zde je návod, jak můžete sledovat nedělní hru Mavericks vs Clippers naživo online, pokud nemáte kabel.