Jak streamovat naruby: Průvodce prohlížením rodiny

Disney pixarStreamujte naruby hned teď

jak stáhnout disney plus na apple tv

Každý rodič, který někdy přemýšlel o tom, co se děje v mysli jejich dítěte, ocenil Disneyho Naruby kdy byl vydán 19. června 2015. A přestože je film téměř pět let starý, má takovou stálou sílu, že dospělí i děti stále hledají způsoby, jak streamovat Naruby kdykoli a jakkoli mohou. Na vizualizaci dětských emocí od narození až do dospívání je něco tak nápaditého, kdy jsou emoce nejhůře pochopitelné a ovládatelné.Film se zaměřuje především na Riley, jejíž dětství je náhle přerušeno, když je vykořeněna ze svého rodného města a kvůli novému zaměstnání svého otce nucena přestěhovat se s rodiči po celé zemi. V již formativní době pro Riley jsou její vnitřní emoce soustavně posílány na plné obrátky, když se navenek snaží vyrovnat s mnoha novými změnami ve svém životě. A zatímco jimi pracuje, její animované emoce se projevují v samotných změnách, protože samy nabývají téměř lidské podoby a jdou pod jmény, která symbolizují, jako je Strach, Radost a Smutek, a vyjadřují je velká jména jako Bill Hader, Amy Poehler a Phyllis Smith.

Pokud jste se už filmu smáli a plakali, je pravděpodobné, že jste přemýšleli, jak se dívat Naruby v určitém okamžiku online. Naštěstí nyní můžete film streamovat, dokud neznáte všechny řádky (pokud ještě ne). Zde je návod, jak streamovat Naruby právě teď, stejně jako informace o zápletce, čísla pokladen, zajímavosti a drobnosti o filmu a další.


Jak streamovat „naruby“ - exkluzivně na Disney+

Naruby je jedním z klasických animovaných filmů Disney Pixar, které se streamují výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Naruby a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Inside Out
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„Inside Out“: Přehled

Datum vydání: 19. června 2015
Tvůrci: Pete Docter a Ronnie del Carmen
Ředitel: Doktor Pete
V hlavních rolích: Amy Poehler, Phyllis Smith, Mindy Kaling, Lewis Black a Bill Hader
Hodnocení: PG
Synopse: Když se mladá Riley přesouvá po celé zemi se svou rodinou, potýká se se svým množstvím emocí, když se snaží přijít na to, jak se vypořádat s náhlými změnami uvnitř i vně.


Jak dlouho je „naruby“?

Původní divadelní vydání Naruby trvala hodinu a 35 minut.


Zápletka „Inside Out“

Film začíná Rileyho narozením v malém městečku v Minnesotě, kde stráví prvních zhruba 11 let svého života. V její mysli se diváci setkávají s jejími pěti základními emocemi, Radostí, Smutkem, Strachem, Znechucením a Hněvem, kteří při práci v řídící místnosti Rileyina mozku přijímají své vlastní osobnosti, aby udrželi své emoce na uzdě a pomohli jí cesta.

Když je však nucena se se svou rodinou přestěhovat do San Franciska, některé Rileyiny emoce se se změnou vypořádaly stejně obtížně jako ona. Zatímco se s tím Riley potýká zvenčí, uvnitř mysli se Joy a Sadness hádají o to, aby Riley mohla cítit její smutné emoce a chránila ji před tím, aby cítila cokoli negativního. Nakonec Rileyho emoce pochopí, že musí mít všechny přítomné, aby jedna z nich fungovala.

Rok po Rileyině přestěhování a poté, co byly vyřešeny její boje s emocemi, se ukazuje, že se svému novému životu dobře přizpůsobila a dokonce má nové přátele. V její mysli diváci vidí větší konzoli v epicentru sídla jejích emocí a stejně jako Riley přišli na to, jak se se změnou vypořádat o něco jednodušeji.


Obsazení „Inside Out“

Kromě toho, že jde o animovaný film Pixar, který promlouvá k dospělým i dětem na více úrovních, nabízí Inside Out také hvězdné obsazení. Velká část obsazení byla dříve uvedena v různých televizních pořadech NBC, takže tam existuje silné spojení. Ale to jen znamená, že pro rodiče bylo trochu snazší potěšit se a ztotožnit se se známými hlasy. A cokoli, co rodičům trochu usnadní sledování dětských filmů, je vždy plus.

Amy Poehler jako Joy

Radost je ve filmu zobrazena jako vůdce prstenu ostatních emocí v Rileyině mysli. Neustále hledá způsoby, jak vidět světlejší stránku věci a Rileyho celkové štěstí je vždy jejím cílem číslo jedna. Amy Poehler hrála podobné hrané role a Joy není nepodobná své postavě ve fanouškovské komedii NBC Park a rekreace , Leslie Knope.

Phyllis Smith jako smutek

Smutek vyjadřuje jiná herečka, je těžké to okamžitě nepoznat. Ale jako Rileyina smutná emoce, Smutek nemůže pomoci, ale vždy vidí sklenici poloprázdnou. Protože to je její věc, je pro Smutek těžké vidět život jiným způsobem. V reálném životě byl hlas a chování Phyllis Smithové velmi podobné hlasům NBC Kancelář .

Bill Hader jako Strach

Jak naznačuje název, Fear má ztělesnit všechna potenciální nebezpečí v Rileyho životě. Když je Riley dítě, Strach zajistí, aby ostatní emoce věděly, kdy by měla být opatrná. A jak Riley stárne, snaží se ji Fear varovat před dalšími potenciálními nebezpečími. Mimo Naruby , Bill Hader také vyjádřil postavy Ralph rozbíjí internet a Film Angry Birds .

Lewis Black jako hněv

Anger hraje významnou roli v Rileyho emocích, protože Sadness a Joy si dají pauzu a pokusí se ve filmu probudit její vzpomínky. Protože vztek je obecně tak silná emoce, Anger mluví o všech svých názorech a často jedná, než si myslí. V reálném životě je Lewis Black stejně otevřený jako on Naruby charakter a je známý svým hloupým humorem a sarkastickými jednorázovkami.

Mindy Kalingová jako Znechucení

Znechucení je v podstatě dospívající dívka, která chápe a vokalizuje, jak nepříjemná je určitá zelená zelenina pro batole Riley a jak mohou být chromí rodiče. Může být odsuzující a trochu rychlá na nepříliš velká rozhodnutí nebo poznámky, ale stejně jako ostatní emoce je pro vývoj Riley zásadní. Mindy Kaling hrála podobnou roli na Kancelář a dokonce jako náskok Projekt Mindy .


Písně „Inside Out“ a soundtrack

Protože Naruby soundtrack obsahuje spíše skóre filmu než skutečné písně, které byly před filmem populární, složil je kompletně Michael Giacchino. 24 skladeb sleduje tón a tempo filmu a začíná hudbou, která se spustí, jakmile se Riley otevřou oči, když se narodí. Giacchino dříve pracoval s Pixar na partiturách pro filmy jako Auta 2 a Nahoru a v době Naruby vydání soundtracku, byla to jeho pátá spolupráce se společností.


„Inside Out“ u pokladny

Když Naruby vyšlo v roce 2015, na domácím trhu vydělal 356 461 711 $ . Nakonec film celosvětově vydělal 857 611 174 dolarů. Ve skutečnosti, Naruby je pátý nejúspěšnější Film Pixar všech dob, pokud jde o čísla pokladen. I když o pokračování zatím není ani slovo, dalo by se odůvodnit, že s těmito druhy čísel další Naruby může dělat stejně dobře.


Recenze „Inside Out“ - Co řekli kritici

V době jeho vydání, Naruby byl většinou dobře přijat mezi fanoušky i kritiky. A New York Times Posouzení nazval to vzrušující návrat do formy pro Pixar Animation Studios. Sup mluvil stejně vysoko filmu Pixar a označil ho za prubířský kámen v animaci kvůli jeho nápaditému, srdečnému a důkladnému příběhu, který bylo pro děti stále dostatečně snadné sledovat. Na Rotten Tomatoes, Naruby je certifikován čerstvý s kombinovaným hodnocením 98% mezi kritiky a 89% mezi fanoušky. Protože fanoušci mohou být kritičtější než kdokoli jiný, jde o čísla, která je těžké porazit.


Kde se ‚naruby‘ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Bohužel pro oddané mladé fanoušky, Naruby není jedním z těch filmů Pixar, které se staly trilogií, podobně jako Úžasňákovi a Auta mít. Přesto se jedná o jeden z nejlepších filmů Pixar všech dob, když se podíváte na pokračující příjem fanoušků a vezmete v úvahu jeho stálou sílu. V červnu 2019 se Vulture umístil Naruby tak jako sedmý nejlepší film Pixar všech dob na seznamu 21. And Vážený pan nedávno pojmenoval čtvrtý nejlepší film Pixar . Naruby Ukázal nejen vzrušující příběh, který vyvolal slzy a emoce u dětí a jejich rodičů v kinech, ale také poskytl dětem způsob, jak vidět své emoce naživo na obrazovce a lépe porozumět svým vlastním pocitům.


Upoutávka „Inside Out“Hrát si

Inside Out - oficiální americký trailer Streamování nyní na Disney+-Zaregistrujte se na disneyplus.com/ Inside Out (2015) Datum vydání doma: O digitálních HD a filmech Disney Anywhere 13. října 2015 di.sn/6003BHo15 & Blu-ray 3. listopadu 2015 di.sn /6005BGpm1 Like Inside Out na Facebooku: facebook.com/PixarInsideOut Sledujte Inside Out na Twitteru: twitter.com/PixarInsideOut Sledujte Inside Out na Instagramu: instagram.com/pixarinsideout Z dobrodružné jízdy balónem… 2014-12-11T14: 00: 53 000Z

Streamujte naruby hned teď


Drobnosti „Inside Out“: 5 rychlých faktů

Naruby nabídl hmatatelný způsob, jak mohou děti všech věkových kategorií určitým způsobem pracovat na svých vlastních emocích. A různá neznámá fakta za filmem jen přidávají na hodnotě roky poté, co se stal kasovním hitem. Možná už nikdy nebude pokračování, které by pokračovalo v dobrodružstvích komplikovaných emocí Riley, ale tato rychlá fakta vám poskytnou něco navíc, co byste měli zvážit při příštím sledování filmu.

1. Tvar emocí byl záměrný

Ve filmu není žádným tajemstvím, že Disgust je brokolicí znechucen. Ale ona také se náhodou tvaruje jako právě ta věc. Podobně má Smutek tvar slzy, Anger byl navržen tak, aby vypadal jako cihla, Joy vypadá jako hvězda a Strach má připomínat nerv.

2. Původně tam byl ještě jeden emoce

Film by pravděpodobně nebyl stejný bez pěti hlavních emocí, které byly zobrazeny tak, jak byly. Ale v originálním návrhu, šestá emoce „Překvapení bylo také součástí gangu.

3. Animované efekty byly nákladné

Naruby produkční designér Ralph Eggleston řekl Cinema Blend, že aby bylo dosaženo jiskřivého účinku na kůži emocí, produkce musela strávit osm měsíců zdokonalovat to. Není žádným velkým tajemstvím, že animace Pixar vyžaduje čas a trpělivost, ale bylo důležité dosáhnout správného vzhledu.

4. Pro tento film Pixar bylo najato méně animátorů

U většiny filmů Pixar je obvykle na palubě alespoň 90 animátorů. A s komplexními emocemi, které je třeba sdělit, a pohyby, které by měly být bezchybné, je to pochopitelné. S Naruby , existovaly však pouze najato kolem 45 animátorů převzít tento úkol.

5. Všichni milovali hněv

Lewis Black pravděpodobně vylíčil Anger lépe, než by to dokázal téměř kdokoli. Ale zbytek obsazení s tím souhlasil chtěli by ho hrát také, pokud dostane šanci vybrat si své role.

Streamujte naruby hned teď


Populární Problémy

Nájezdníci a náčelníci se setkají v důležité bitvě AFC West v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zabránit tání zmrzliny v chladiči. Není nic lepšího, než vyrazit na pláž nebo do parku s chladičem plným lahůdek. Pokud je horký den, možná byste si chtěli vzít zmrzlinu, ale jak můžete zabránit jejímu tání? ...

Dnes večer je finále bakalářského programu v roce 2019. Přečtěte si, jak sledovat sezónu 23 končící online prostřednictvím živého přenosu s kabelem nebo bez kabelu.