Jak nosit legíny

Legíny jsou všestranným kouskem šatníku kohokoli, ale ne každý chápe, jak je správně nosit. Legíny jsou věřil mnoho být chtěl nosit jako součást vrstvené oblečení. Je těžké stáhnout módní vzhled, pokud nosíte legíny jako kalhoty, místo jako punčocháče pod jiným oblečením, ale samozřejmě je volba na vás. Smícháním a sladěním barev a výběrem správných bot lze legíny nosit v každém ročním období a být stylové. Postupujte podle těchto kroků, abyste se ujistili, že své legíny nosíte stylově.

Metoda 1 ze 3: Znát kodex chování legín

 1. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 1

  1 Nenoste příliš těsné nebo příliš volné legíny. Vaše legíny by měly být dostatečně těsné, aby vám pohodlně zakryly nohy, ale ne tak těsné, aby lidé viděli každou jamku na vašich nohách. Ujistěte se, že nejsou tak volné, aby se vám začaly choulit přes nohy, protože to také není moc lichotivé. Najdete takové, které dobře padnou, nejen že budou lépe vypadat, ale budou se i cítit pohodlněji.
  • I když může kdokoli nosit kožené legíny, bývají neúprosné a mohou u některých typů těla způsobit chomáč a způsobit nelichotivé linie.


 2. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 2

  2 Legíny jsou v podstatě kalhoty. Někteří věří, že tomu tak není, a mají právo na svůj názor. Můžete pohodlně vystoupit z domu v kalhotách a košili, protože to samé můžete udělat s legínami, pokud chcete. Dokud nebudete příliš odhalovat, noste, co si přejete.
  • Legíny spárujte s delším topem nebo sakem. I když vám košile zasáhne pod zadek, budete stále vypadat, jako byste vyšli z domu, aniž byste si všechno oblékli.
  • Noste své legíny k šatům, sukni nebo dokonce ke šortkám.
 3. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 3

  3 Nenoste své legíny se špatnými botami. Legíny vypadají skvěle k botám po kolena, sandálům, žabkám nebo dokonce k botám nízkého střihu. Pokud své legíny nosíte na podpatcích nebo lodičkách, dbejte na to, aby ladily s vaší košili a nevypadali příliš ošuntěle.
  • Legíny mohou také vypadat dobře s baletkami nebo mokasínami, pokud se boty hodí ke zbytku oblečení.
 4. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 4

  4 Ujistěte se, že jsou vaše legíny dostatečně dlouhé. Možná jste kdysi vypadali skvěle ve svých dokonalých černých legínách, ale poté, co jste je stokrát projeli praním, si můžete všimnout, že se vám zvedají pár centimetrů nad kotníky nebo se propadli koleno.
  • Když si všimnete tohoto nepříjemného jevu, je načase si tyto legíny uložit na dny, kdy nebudete vycházet z domu, nebo na nošení pod kalhoty nebo kalhoty ve velmi chladných dnech
 5. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 5

  5 Nepleťte si legíny s jeggings. Jeggings jsou džínové legíny, což je obvykle kříženec mezi džíny, nebo jiné kalhoty a legíny. Úzké, uhlazené jeggings mohou okořenit obyčejný outfit a můžete je nosit stejně jako kalhoty. Klasické jsou riflové modré s krémovým svetrem a mokasíny.
  • Zatímco legíny a top, který vám padne do pasu, jsou v názorech mnoha lidí velkým ne-ne, můžete si dát krátkou košili s jeggings.
  • Jen se ujistěte, že dokážete rozhoupat jeggingy. Jsou opravdu těsní a nejsou pro každého.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 Kvíz

Jaké pravidlo byste měli vždy nosit, když nosíte legíny?

Nenoste je s podpatky nebo lodičkami, jinak budete vypadat špinavě.

Ne nutně! S legínami dobře funguje téměř jakýkoli typ obuvi. Podpatky a lodičky fungují stejně dobře jako boty po kolena nebo balerínky. Jen se ujistěte, že celý váš outfit je vkusný a budete si jisti tím, co máte na sobě! Existuje lepší možnost!

Nikdy nespárujte legíny se šortkami - je to jako mít na sobě dva páry kalhot.

To není úplně správné! Legíny můžete nosit jako kalhoty nebo pod sukně, šaty nebo šortky. Legíny jsou skvělým vrstvením, protože těsně přiléhají. Během chladných zimních dnů je můžete dokonce nosit pod jiné kalhoty. Vyberte jinou odpověď!

Legíny nejsou kalhoty, takže je vždy noste pod něčím jiným, jako jsou šaty nebo sukně.

Ani náhodou! Pokud chcete rockovat legíny jako kalhoty, neexistuje pravidlo, které říká, že nemůžete! Klíčem je ujistit se, že jste spokojeni s tím, co máte na sobě a odhalujete. Vyberte jinou odpověď!

Nic z výše uvedeného.

Opravit! Pokud jde o legíny, jediná pravidla jsou ta, která si vyrobíte sami. Pokud chcete nosit kožené legíny, udělejte to! Pokud existuje nějaké pravidlo, které byste měli dodržovat, je to nosit legíny, které správně sedí - příliš těsné nebo příliš volné mohou být stejně nelichotivé. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 2 ze 3: Nošení legín ke hraní

 1. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 6

  1 Kombinujte legíny s roztomilými šaty. Oblečte si krátké letní nebo jarní šaty a spárujte je s bavlnou legíny které doplňují barvu šatů. Šaty a legíny by samozřejmě neměly mít stejnou barvu, ale měly by se sladit. Pokud mají šaty například pět různých barev, stačí si vybrat legíny, které odpovídají alespoň jedné z barev.
  • Pokud jsou vaše šaty zaneprázdněné návrhy, jděte na jednobarevné legíny.
  • Nebo to udělejte naopak, můžete dokonce nosit jednobarevné šaty s párem vzorovaných legín a šaty doplnit jednobarevným šátkem.
 2. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 7

  2 Spárujte legíny se sukní. Vyberte si sukni, která k legínám sluší. Zajistěte, aby barva sukně a materiál nekolidovaly s legínami. Pokud nosíte prohranou sukni, oblékněte si těsnou košili, aby se vám nedělo příliš mnoho volného materiálu.
  • Pokud má vaše sukně vzor, ​​noste obyčejné legíny. Pokud je sukně hladká, noste vzorované legíny nebo legíny dostatečně výrazné barvy, aby se nespojily se sukní.
 3. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 8

  3 Kombinujte legíny se šortkami. Může to být roztomilý a ležérní vzhled. Stačí si obléknout jednobarevné legíny a nahodit riflové, bílé nebo černé šortky a můžete vyrazit. Kraťasy by neměly být tak těsné, aby splývaly s legínami.
  • S tímto vzhledem noste ležérní obuv. Byty, nízké boty, sandály nebo dokonce tenisky budou stačit.
  • S tímto vzhledem noste dlouhou bundu nebo top a těsné tílko nebo tričko.
  • Pamatujte si, že už se toho hodně děje, když si obléknete šortky s legínami, takže buď to vlastníte a nosíte spoustu vrstev, nebo to budete mít jednoduché, ale nesahejte po něčem mezi tím.
  • Pokud je svetr a kozačky jednoduché, jednobarevné, zkuste nějaké vzorované legíny.
 4. Obrázek s názvem Noste legíny, krok 9

  4 Pohoďte vzorované legíny. Legíny zebra nebo leopard pruhované nebo pokryté hypnotikou vám mohou poskytnout zábavný a okázalý vzhled. Ujistěte se, že je nosíte s decentním topem, sukní, šaty, kalhotami nebo botami. Nechte své legíny ukrást show a vyhněte se střetu tím, že vám váš styl nebudou překážet jiné vzory.
  • Pokud nosíte hlasité legíny a decentní top, spárujte je s nějakým hlasitým šperkem.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 Kvíz

Pravda nebo nepravda: Pokud jde o legíny, neexistují žádná pravidla, takže si můžete míchat vzory, textury a barvy.

Skutečný

Ne tak docela. Stejně jako u většiny oděvů je obecně nejlepší najít rovnováhu, když nosíte legíny. Legíny mají různé barvy, vzory a dokonce i textury, takže když je nosíte, měli byste zvážit, jak budou vypadat s jinými hlasitými kousky. Pokud například chcete nosit legíny s leopardím potiskem, měli byste zvolit top s jednobarevnou barvou. Vyberte jinou odpověď!

Nepravdivé

Opravit! Technicky můžete nosit legíny, jak byste chtěli, ale je dobré vyvážit svou postavu, když nosíte legíny. Nechcete nosit legíny s těsným krátkým topem. Podobně byste nutně nechtěli spárovat spletitý vzor legín s tričkem s kravatou, protože by se vzory mohly střetnout. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Metoda 3 ze 3: Nošení legín do práce

 1. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 10

  1 Zajistěte, aby vám kódy oblékání na pracovišti vůbec umožňovaly nosit legíny do práce. I hezčí legíny mohou být neformálnějším a hravějším prohlášením, takže než si naplánujete další cestu do kanceláře se svými zbrusu novými legínami, podívejte se do svého pracovního prostředí, abyste zjistili, zda je to vhodné.
  • Podívejte se, jestli ostatní lidé na vašem pracovišti nosí legíny nebo sukně, které by se daly spárovat s legínami.
 2. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 11

  2 Noste legíny, které jsou vyrobeny z efektního materiálu. Na bavlněných legínách není nic špatného, ​​ale pokud se potřebujete obléknout do práce, měli byste zkusit nosit legíny, které jsou vyrobeny ze semiše, kůže nebo dokonce z tmavého denimu. Výběr různých legín vám pomůže kombinovat fantastičtější pracovní oblečení.
  • Pamatujte na pravidlo, že místo kalhot nenoste legíny. Pokud do práce nosíte kožené legíny a jen top, budete vypadat neprofesionálně a můžete se ztrapnit, podle toho, kde pracujete.
  • Zkuste si vzít černé sametové legíny.
  • Pokud se prostě nemůžete svých bavlněných legín vzdát, do práce se držte černé barvy.
 3. Obrázek s názvem Noste legíny, krok 12

  3 Vyhněte se vzorovaným legínám. Na pracovišti se držte převážně černých nebo alespoň jednobarevných legín. Pokud nosíte vzorované krajkové černé legíny, můžete na pracovišti vypadat příliš kýčovitě. Legíny s funky vzorem mohou být zábava po práci, ale jsou příliš hravé pro pracovní prostředí.
  • Pokud mají vaše legíny jemné tmavé puntíky přes tmavý materiál a vypadají téměř pevně, může to být výjimka.
 4. Obrázek s názvem Noste legíny, krok 13

  4 Slaďte si legíny s pěkným topem. Pokud nosíte efektní top, může vám to pomoci rozehrát legíny a vypadat efektněji a vhodněji do práce. Zde je několik topů, které můžete nosit přes legíny:
  • Přes jednoduché šaty na šaty si oblékněte sako na míru a spárujte je s bavlněnými legínami.
  • K legínám noste volný top a jednobarevnou sukni. Ujistěte se, že sukně nespadá příliš vysoko nad kolena, abyste nepůsobili příliš provokativně. Volný top by měl být dostatečně efektní, aby spojil celý vzhled dohromady.
 5. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 14

  5 Spárujte legíny s dlouhým svetrem. Pokud máte dlouhý, tlustý svetr, který vám klesá pod konečky prstů, možná ho budete moci stáhnout legínami. Kolem svetru noste opasek a vysoké boty, které ke svetru ladí.
  • Aby svetr vypadl z práce, musí vypadat opravdu pěkně.
 6. Obrázek s názvem Noste legíny Krok 15

  6 Noste boty, které doplňují legíny. Sandály vypadají skvěle k legínám, ale nejsou přijatelné pro většinu pracovních míst. Vyhněte se sandálům v profesionálním pracovním prostředí, zejména s legínami, které budou vypadat ještě ležérněji.
  • Legíny spárujte s nízkými nebo vysokými černými kozačkami.
  • Spárujte je s úzkými botami s trochou podpatku.
 7. Obrázek s názvem Noste legíny, krok 16

  7 Pro příležitostné pátky přepněte na džínové legíny. Tekutý top s tunikou můžete spárovat s riflovými legínami a balerínkami. Chcete -li to obléknout více do práce, přidejte pár náhrdelníků s dlouhým řetízkem nebo ozdobnou šálu. Budete vypadat trendy a ležérně zároveň.
  • Do práce se vyhněte nošení legín s kraťasy. Ačkoli to může být roztomilý vzhled, pokud jste venku se svými přáteli, vyhněte se pohledu na pracoviště, i když je to neformální den. Kraťasy do práce byste si v běžný pátek neoblékli a to samé platí i pro šortky s legínami, pokud to nejsou správně šité šortky.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

Jaký je přijatelný způsob nošení legín na většině pracovišť?

Vyberte si legíny s hlasitými vzory, abyste se ujistili, že budou méně odhalující.

Ne tak docela! Hlasité výtisky mohou v pracovním prostředí vypadat neprofesionálně v závislosti na tom, co je na vašem pracovišti považováno za přijatelné. Pokuste se držet tmavých, pevných barev v husté tkanině. Hádej znovu!

Na pracovišti není přijatelný způsob nošení legín.

Ne nutně! Legíny můžete snadno použít jako vrstvený kousek, takže jsou skvělé na chladné podzimní nebo zimní dny pod šaty nebo sukně. Můžete dokonce nosit legíny jako kalhoty pod velkým svetrem, který je dlouhý jako tunika. Zkus to znovu...

K legínám noste pěknou halenku.

Ano! Je to skvělý způsob, jak si obléknout legíny. Můžete také nosit bundu na míru, abyste svému oblečení dodali profesionálnější vzhled. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu nosit legíny s mikro mini sukní? Můžete, ale ty nejhustší nemusí se sukněmi vypadat nejlichotivěji. Punčocháče jsou často tou nejlepší volbou u sukní.
 • Otázka Mohl by trendový člověk nad 60 let nosit legíny s krásnou dlouhou tunikou? Tak určitě! Myslím si, že trendoví lidé nad 60 mohou rockovat cokoli, ale je to také dobrá kombinace.
 • Otázka Příští rok jdu do 6. třídy a táta řekl, že už nemohu nosit legíny. Co mám dělat? Ayat.h.z Buď nenoste legíny, nebo se s ním zkuste domluvit, jako nosit legíny s dlouhými košilemi, pod sukní atd.
 • Otázka Mohu na jaře nosit společenské boty s legínami? Ano, určitě můžete. Jen se ujistěte, že je chladné počasí (v 60. letech), nebo se vám tato kombinace bude zdát příliš teplá.
 • Otázka Mohu nosit legíny v létě? Můžete, i když vám může být horko. Pokud se cítíte dobře, jděte do toho.
 • Otázka Mohu nosit legíny s vrškem, který je vpředu krátký a vzadu dlouhý, se šněrováním? Ano. Celá myšlenka je pokrýt oblast zadku. Jen se ujistěte, že jsou vaše legíny dostatečně silné a nejsou průhledné.
 • Otázka Jak mám nosit legíny, pokud mám tlustá stehna? Máte dvě možnosti. Noste velikost, která odpovídá vašim stehnám, a riskujte pytlovitý efekt v jiných oblastech, nebo můžete získat menší velikost, která může být lichotivější, ale může způsobit čistý efekt v oblasti stehen.
 • Otázka Jak mám složit legíny? Ayat.h.z Je to na vás, a cokoli se vám vejde do skříně, ale složte je, aby se neshromáždily a nemačkaly, nejlepší je dvakrát nebo třikrát.
 • Otázka Mohu nosit legíny s krátkým topem? Ano, můžete, ale obecně to v oblasti zadku nevypadá dobře. Je lepší ji nosit doma. Pokud si k legínám musíte vzít krátkou košili, zvažte přes ni delší vestu nebo svetr.
 • Otázka Mohu nosit legíny s tunikou? Samozřejmě vám zakryje zadek a vypadá roztomile. Jen se ujistěte, že se shodují!

Populární Problémy

Jersey 4 Jersey je hvězdný benefiční koncert pro New Jersey Pandemic Relief Fund. Kdy to začíná? Na jakých kanálech bude vysílat?

Analýza, proč bude Basel Open nejlepší příležitostí Rogera Federera vrátit se znovu.

Místo v šampionátu ACC je na řadě, když se Virginie ujme Virginia Tech v poháru Commonwealthu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru bez kabelu.

Zde je návod, jak streamovat nejnovější show WEtv Waka & Tammy: What the Flocka online bez kabelového předplatného.

Djokovičův postup bude Nadala znepokojovat v závodě o koncové světové místo č. 1.

Jak ulevit od bolestí zad. Bolesti zad jsou rušivým faktorem, kterým v určitém okamžiku svého života bude trpět drtivá většina lidí. Může se projevovat sporadicky nebo se může jednat o chronický problém. Léčba bolesti zad může vyžadovat lékaře; ...