Jak se stát agentem DEA

Agenti DEA pracují pro Drug Enforcement Administration, pobočku federální vlády USA. Agenti DEA jsou zodpovědní za prosazování zákonů omezujících obchodování s nelegálními drogami a regulovanými látkami ve Spojených státech. Práce agenta DEA je náročná a nebezpečná, ale také obohacující. Vstupní požadavky na přijetí do vzdělávacího programu agentů DEA jsou četné a přísné. Proces aplikace zahrnuje několik fází, je velmi konkurenceschopný a jeho dokončení může trvat až 1 rok. Zde je několik užitečných tipů a návrhů, jak se stát agentem DEA.

Část 1 ze 3: Měření

 1. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 1

  1 Zjistěte, do čeho jdete. Pokud provádíte hloubkové vyhledávání na síti, čtěte o tématech, buďte sebevědomí a snažte se být co nejlepší, abyste byli připraveni tréninkem/prací na sobě (mentálně i fyzicky). zjistíte, že číslo jedna, kterou vám každá stránka řekne, je, že o této kariéře musíte vážně přemýšlet. To je nebezpečné. Je to psychicky i fyzicky vyčerpávající. Je to samotná definice obtížného. Je to intenzivní. Mohlo by to být fatální. Není to epizoda Breaking Bad.
  • Za velmi nebezpečných okolností budete jednat s velmi nebezpečnými lidmi a velmi nebezpečnými chemikáliemi. Měli byste vědět, co tito lidé dělají, co řeší, co drogy lidem dělají, tresty odnětí svobody a ceny a v podstatě vše o systému. Otestuje vaši fyzickou zdatnost a vaši duševní hbitost. Nebude to okouzlující. Na konci dne budete borit dny překlápění hamburgerů. To není pro slabé povahy.


 2. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 2

  2 V době podání žádosti buďte americkým občanem ve věku od 21 do 36 let. Jedinou výjimkou je, pokud již pracujete v podobném pracovním prostředí s podobnou agenturou a začínáte v mladším věku.
  • V době podání žádosti musíte mít platný řidičský průkaz.
 3. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 3

  3 Buďte ochotni se hýbat. Podmínkou zaměstnání je, že jste ochotni jít kamkoli, kde vám řeknou, abyste šli. Nejlepší je si to teď uvědomit. Šance, že se zveřejníte přesně tam, kde chcete být, je malá. Pokud opravdu chcete být agentem DEA, jděte tam, kam chtějí.
 4. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 4

  4 Jít na kolej. Ačkoli není vyžadován bakalářský titul, je to velmi doporučeno. Pokud ho nemáte, budete muset strávit roky získáváním zkušeností s prováděním vyšetřování narkotik/drog, pracovním sledováním, zatýkáním osob podezřelých z porušení souvisejících s drogami a organizováním důkazů. Pokud jste tím nestrávili nedělní odpoledne, budete potřebovat titul.
  • Váš bakalářský titul by nejlépe sloužil v oblasti financí, účetnictví, výpočetní techniky, strojírenství nebo cizího jazyka. Dobře však budou přijaty také tituly z trestního soudnictví nebo policejní vědy. Váš průměrný bodový bod (GPA) by měl být 2,95 nebo vyšší bez ohledu na váš titul.
 5. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 5

  5 Získejte zkušenosti s vymáháním práva. Většina agentů DEA má nějaký typ předchozí zkušenosti s vymáháním práva - někteří policajti, někteří armáda. Ačkoli to není nutné, určitě to pomáhá a dává to smysl. Nevyžaduje vysokoškolské vzdělání a obě cesty lze zahájit poblíž vašeho rodného města. Pokud nemáte žádné zkušenosti a jste dost mladí na to, abyste mohli začít, zvažte jednu z těchto cest, než se vrhnete do DEA pro nábor.
  • Opět je možné být čerstvým absolventem DEA bez praxe. Oba jsou životaschopné možnosti a obě cesty mají lidi, kteří uspěli. Je to jen osobní volba.
 6. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 6

  6 Buďte ve skvělé fyzické kondici. Jednou z počátečních překážek, jak se stát agentem DEA, je PTT - test fyzických úloh. I oni to považují za přísné. V rámci procesu žádosti budete muset toto předat. A pak se jde na trénink, který je ještě intenzivnější.
  • PTT se skládá z přítahů, sedů-lehů, shybů, raketoplánu a běhu na 2 míle. Mezi úkoly je minimální čas na odpočinek a pro splnění musí být dosaženo minimálního skóre.
 7. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 7

  7 Splňte zdravotní požadavky. Abyste mohli být dokonce považováni za žadatele, musíte být ve správné fyzické kondici. To znamená, že váš sluch musí být neporušený, váš zrak nesmí být slabší než 20/40 palců jeden mít normální barevné vidění a být schopen snadno zvednout alespoň 45 liber. reklama

Část 2 ze 3: Zahájení procesu aplikace

 1. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 8

  1 Kontaktujte místní zastoupení DEA. Mapu celého národa a jeho kanceláří najdete na internetu. Pokud to není aktuální možnost, zavolejte (800) DEA-4288. Agent vás tam provede základy.
  • Pravděpodobně vás velmi dobře seznámí s kariérní cestou a jejími skutečnostmi. Nesnaží se vás odradit od toho, abyste to sledovali; se snaží zajistit, abyste do toho šli s co nejpřesnějším obrázkem.
 2. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 9

  2 Zúčastněte se orientačního sezení. Pokud na úvodní schůzce splníte všechny požadavky, bude vaše jméno pro účast na orientačním zasedání zapsáno. Na tomto sezení se oblečte profesionálně a vezměte si s sebou občanský průkaz. Zde vyplníte přihlášku ke zvážení pro školení.
 3. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 10

  3 Projděte si písemné a ústní hodnocení a panelový rozhovor. Nejlepší, co pro sebe v této části můžete udělat, je dýchat, oblékat se konzervativně a profesionálně, ukázat, že jste provedli průzkum organizace a být osobnostní. Dohody o důvěrnosti jsou podepsány před procesem, takže na internetu a od těch, kterých se zeptáte, najdete velmi málo skutečných podrobností. Jen si buďte jisti, že ti, kteří mají dokonce nulové zkušenosti, projdou.
  • Pokud hledáte opravdu vědecké čtení o náborových postupech DEA, všechny otázky, které byste mohli mít, jsou zodpovězeny v dokumentu, který najdete tady .
 4. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 11

  4 Proveďte test na analýzu moči, lékařské vyšetření a PTT. Tenhle je docela přímočarý. Neberte drogy, pořádně si odpočiňte a dostavte se včas. Jednoduchý! Wahoo! Kromě PTT vyžadujícího super vysokou kondici.
  • Již jsme se zabývali tím, co bude PTT obsahovat, ve výše zmíněné části - nyní je čas tuto přípravu uvést do praxe. Pokud toto neprojdete, nebudete moci pokračovat na BAT. Za rok budete mít nárok znovu podat žádost.
 5. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 12

  5 Řekněte pravdu o polygrafickém vyšetření. Polygrafický test je zkouška, při které jste připojeni ke stroji, který zaznamenává vaše tělesné reakce. Myšlenka je taková, že když lžete, vaše tělo to dá najevo. Nelži a projdeš. Žádný problém.
 6. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 13

  6 Skóre dobře v psychologických hodnoceních. Jedná se o dva testy MMPI-2 a dotazník 16 osobnostních faktorů, které hodnotí vaši osobnost a vaši psychopatologii. The krátký MMPI přichází s přibližně 300 otázkami, přičemž dlouhá verze jej má na 567. Není třeba říkat, že tyto testy mají svůj sladký čas.
  • Personál bude mít psycholog, který vám v případě potřeby pomůže objasnit případné odpovědi. Jsou tu, aby vám pomohly a budou k dispozici a budou k dispozici při zpracování vašeho testu. Pokud s nimi chcete mluvit, rádi vám pomohou.
  • Některé otázky na MMPI jsou přímo hloupé. 'Vidíš často duchy?' je jen jeden příklad. Stejná otázka se často opakuje v různých formách a testují konzistenci.
 7. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 14

  7 Projděte vyšetřování pozadí. Opět - další krok, kde pokud jste upřímní (a váš záznam je čistý), budete v pořádku. Požádají vás o reference, otisk prstu, posoudí váš morální charakter a pověst, celý shebang. Pokud je váš záznam čistý (což by bylo lepší) a vaše reference by byly k dispozici, nebude to problém.
  • To bude zahrnovat kromě vaší pracovní historie také získání informací se zaměřením na vaši osobní historii a vzdělání, osobní a profesní reference.
 8. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 15

  8 Nechte se schválit při konečném rozhodnutí o přijetí. Po dokončení všech těchto testů obdržíte oznámení o tom, zda jste oprávněni začít trénovat ve Virginii. Pokud neobdržíte oznámení automaticky, nezoufejte. Tyto věci vyžadují čas. reklama

Část 3 ze 3: Školení a být agentem

 1. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 16

  1 Spusťte BAT. Základní výcvik agentů (BAT) pro agenty DEA je intenzivní, 18týdenní program, který je dokončen ve školicím zařízení v Quanticu ve Virginii. Toto je 18 týdnů testování vaší mentální a fyzické síly.
  • Budete studovat techniky v utajení, sledování a zatýkání, obranné taktiky a výcvik střelných zbraní. Kromě toho se naučíte základy psaní zpráv, identifikace a rozpoznávání zákonů a drog. Kromě mentálního aspektu budete neustále podstupovat intenzivní fyzický trénink.
  • Je to v podstatě boot camp. Vaši nadřízení do vás budou trhat a vysekávat tuk z masa, pokud chcete. Pokud nemáte vytrvalost a sílu odolat verbálnímu a fyzickému týrání, nezvládnete to. Během prvního měsíce nebo takoví účastníci obvykle padají jako mouchy.
 2. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 17

  2 Získejte úkol. Mezi 8. a 12. týdnem vašeho školení obdržíte oznámení o svém příspěvku. Není příslibem, jak dlouho budou jednotlivé příspěvky trvat. Úkol může znamenat převedení na jakékoli místo na základě provozních požadavků a potřeb protidrogové agentury.
 3. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 18

  3 Začněte být superhrdina. Den v práci nebude nic jiného než nuda. Bude zahrnovat vyšetřování případů zaměřených na prevenci šíření užívání drog a posazení těchto narušitelů za mříže. Budete infiltrovat drogové kroužky, zabavovat látky, svědčit u soudu a propagovat vzdělávací programy.
  • Agenti DEA budou muset vyslechnout svědky, shromáždit důkazy a v případě potřeby usnadnit operace bodnutí. Dokončení vyšetřování bude zahrnovat písemné zprávy a zabalení případů.
 4. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 19

  4 Tvrdě pracovat. Na velkých případech budete spolupracovat s organizacemi DTO (organizace zabývající se obchodováním s drogami) a CS '(důvěrné zdroje) - alias' práskači '. Ostatní dny budete podávat papírování a sedět frustrovaní u stolu, protože máte pocit, že se nikam nedostanete. Ať už děláte cokoli, bude to intenzivní - někdy fyzicky, někdy mentálně, někdy obojí.
  • Je možné, že byste mohli být nakonec přiděleni k úkolu v zahraniční kanceláři vedené DEA. Mají 87 zahraničních poboček v 63 různých zemích. Agenti jdou kamkoli, kde je musí vzít zákony na prosazování drog ovlivňující USA. Pokud máte rodinu, vezměte v úvahu skutečnost, že od vás může být vyžadováno okamžité cestování.
 5. Obrázek s názvem Staňte se agentem DEA Krok 20

  5 Koordinujte s jinými úřady. V každém případě nebudete jediným velkým Kahunou v práci. Nedílnou součástí vaší práce je koordinace s místními, státními nebo federálními agenturami, které mají jurisdikci vyšetřování. Abyste práci zvládli, musíte všichni pracovat jako tým. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musím umět jiný jazyk, abych se stal agentem? Ne, pokud nechcete provozovat externí operace v jiných zemích. DEA například pojede přes moře, aby svrhla prsteny přinášející drogy.
 • Otázka Chcete -li se připojit k DEA SOT (tým speciálních operací) nebo SOD (divize speciálních operací), musím o to konkrétně požádat? Jakmile se připojíte k agentuře pro vymáhání drog, pravděpodobně budete umístěni tam, kde jste potřební, a tam, kde nejlépe zapadnete. Pokud jste v DEA, pravděpodobně byste se mohli ucházet o otevřené pozice v rámci agentury.
 • Otázka Mohou se cizinci stát agenty DEA? Pokud se stanete americkým občanem, je vám mezi 21 a 36 lety a máte požadované vzdělání a zkušenosti, ano. V první řadě se musíte stát občanem.
 • Otázka Můžete začít trénovat do 21 let jako 18? Ne. Musí vám být 21 let. Během posledního ročníku na vysoké škole byste ale mohli začít přijímací proces s tím, že krátce po ukončení studia vám bude 21. Promluvte si s náborářem ve vašem regionu.
Nezodpovězené otázky
 • Mohu na univerzitě pracovat jako agent DEA?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Udělejte si kopie všeho. Pokud se někdo na jejich konci zpacká (což se stane), budete moci vyzvednout jeho vůli. Poslední věc, kterou chcete, je e -mail s oznámením, že jste něco neodeslali, když jste to skutečně udělali.

reklama

Populární Problémy

Jak nosit Gingham Print. Gingham tisk může být zábavná a roztomilá stylová volba pro různé příležitosti. Pokud jde o navrhování vašeho outfitu, trochu experimentujte s barvami a vzory. Gingham lze spárovat s více ginghamem, ale také ...

Nový televizní pořad 'The Passage' se vysílá na Foxu. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Po snu 2016 se Angelique Kerberová loni snažila vyrovnat svým standardům, ale věří, že jí to pomohlo vyhrát Wimbledon.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Raptors vs Heat online bez kabelu.

Jak odemknout Toon Link v Super Smash Bros. Brawl. Toon Link je verze hry Link Waker a hraje podobně jako Young Link od Smash Bros.Melee. Toon Link je při prvním hraní hry Brawl uzamčen, ale lze jej odemknout pomocí několika ...

Venus Williamsová udělala dlouho očekávaný návrat do žebříčku 10 nejlepších WTA, když ve finále Zhuhai překonala Karolínu Plíškovou.