Kde sledovat TCU vs Texas A&M Basketball 2020



Getty Images Savion Flagg of Texas A&M Aggies.



Texas A&M vypadá, že v sobotu zůstane neporažen, protože se potýká s týmem TCU, který touží po po sobě jdoucích ztrátách vše změnit.



Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte TCU vs Texas A&M na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+



ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.



Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu



Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, TCU vs Texas A&M můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.



Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled TCU vs Texas A&M

Texas A&M zahájila sezónu třemi po sobě jdoucími výhrami, posledním 81–68 beatdownem UT Rio Grande Valley. Quenton Jackson vede Aggies se 14,7 body na zápas, zatímco Savion Flagg vede tým v asistencích (4,7) a doskoku (8,0).

Hlavní trenér Texas A&M Buzz Williams ocenil Flagga za jeho rané příspěvky do jeho týmu.

První věc, kterou bych řekl, je, že to vyžaduje velký tlak na naše ostatní perimetry, protože Savion je perimetr a my se přes něj urážíme, řekl Wiliams. Takže hodně z toho, co děláme, je, že na prase je trochu rtěnky, než k němu dostaneme míč. Poté, co jsme k němu dostali míč, teď je to quarterback. Myslím, že jeho poměr asistence k obratu ve třech hrách je evidentně vynikající. Myslím, že když se některými akcemi, které děláme, stále více tekutíme, jeho čtení se stávají snadnějšími a přesněji definovanými.

TCU vede strážný RJ Nembhard, který má průměr 17,6 bodu na zápas. Také vede Horner Frogs se 4,2 asistencemi na zápas, zatímco Kevin Samuel sbírá 10,8 doskoků za soutěž.

Je to téměř týden, co je Texas A&M na hřišti, takže tým má čas promyslet si své první tři soutěže. Williams chce, aby jeho tým zvýšil intenzitu proti těžkému zápasu v TCU.

Chtěl bych, abychom hráli způsobem, způsobem, mnohem těžším, řekl Williams. Ukazujeme to záblesky, neříkám, že nehrajeme tvrdě, jen nehrajeme tak tvrdě, jak hrát musíme. Myslím, že to naši kluci chápou, nejsme v drážce v poměru k intenzitě, se kterou musíme hrát, a pak k jejímu vedlejšímu produktu, a myslím, že to je odhaleno v naší míře obratu, myslím, že je to také odhaleno na skle, vedlejší produkt toho, jak tvrdě hrajeme, musí zahrnovat provádění, zatímco hrajeme neuvěřitelně tvrdě, a tak musíme tyto dvě věci sladit, ať už hrajeme tým Power 5 doma nebo na cestách, budeme muset získat to spárováno tak, abychom měli nějakou trakci toho, co se snažíme dělat na obou stranách míče.

TCU vyhrálo čtyři v řadě, aby zahájilo sezónu, než shodilo poslední dvě, poslední proti Providence 79-70.

Někdy musíte najít způsoby, jak toho dosáhnout pomocí volných míčů a odskakování, řekl Dixon po prohře To jsme neudělali. Jsem zklamaný z našich fanoušků a také z toho, jak jsme hráli. Musíte ale mít zklamání a protivenství, uznat to a polepšit se. Určitě je to skvělá příležitost, jak to zlepšit.

badmintonové fotky

RJ Nembhard vede TCU se 17,6 body na zápas. Nembhard také vede tým při asistenci 4,2 na zápas, zatímco Kevin Samuel sbírá 10,8 doskoků na zápas.


Populární Problémy

„This Is Us“ je konečně zpět a 5. sezóna bude mít premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Zde je návod, jak můžete online sérii 4 seriálu „American Horror Story“ s názvem „True Killers“ sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak dnes v noci sledovat živý přenos Blaydes vs Volkov a celé UFC Fight Night.

V pátek má premiéru velmi očekávaný film Artemis Fowl. Zde je návod, jak sledovat film online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Lakers vs Blazers online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Portlandu nebo mimo trh.

Rafael Nadal nebude muset obhajovat hlavní body v žebříčku, které nashromáždil v roce 2019, což by mu velmi pomohlo. Španěl měl letos od srpna do září obhájit 5360 bodů do žebříčku na 4 turnajích.