Přímý přenos Saints vs Falcons: Jak se dívat online bez kabeluGetty Drew Brees a Michael Thomas z New Orleans Saints

Dvojice rivalů z NFC South uzavírá fotbalový den díkůvzdání, protože New Orleans Saints se snaží pomstít jednu ze svých pouhých dvou proher v této sezóně proti Atlanta Falcons.

Začátek hry je naplánován na 20:20. ET a bude vysílán na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Saints vs Falcons na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

tipy na raketbal

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují NBC (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Saints vs Falcons na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Saints vs Falcons na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Saints vs Falcons

New Orleans se uchází o nejlepší nasazení v NFC, ale bude se muset vyvarovat dalšího nástrah proti Atlanta Falcons, kteří svou hru pozvedli pozdě.

podávat tenisový skok

Saints (9-2) utrpěli 10. listopadu jednu z více překvapivých ztrát v sezóně NFL, když byli vyhozeni 3-8 Falcons 26-9.

Minule jsme nehráli dobrý fotbal, řekl linecký útočník Saints Demario Davis. Běh jsme nezastavili dobře. Třetího dolu jsme se nedostali z pole. Nevytvářeli jsme obraty, nebyli jsme v červené zóně dobří. Určitě se musíme pořád zlepšovat.

Svatí mohou vítězstvím získat třetí titul v řadě NFC South.

Každý v této šatně to má na mysli, řekl novinářům obranný nástroj Svatých Sheldon Rankins.

Svatí dokázali naposled vyprsknout jiným divizním rivalem v Panthers, když k vítězství použili pozdní branku.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 5 zdarma

Je to vzrušující. Jsou to motýli. Ale také je to sebevědomí, řekl po vítězství quarterback Drew Brees. Je to jednota. Máte pocit, že každý zná výzvu před sebou. Každý ví, co musíme udělat, abychom dosáhli všeho, co musíme udělat, abychom vyhráli. Každý se prostě zamkne a jde.

Sokoli vědí, že po posledním rozrušeném vítězství získají vyhozený tým svatých, ale budou hrát na hrdost.

To je na divizních hrách zábavné, řekl trenér Falcons Dan Quinn. Jsou to týmy, které o to půjdou bojovat a půjdou. Ofenzivně vše začíná Drewem a jeho přesností.

Saints měli minule netypický výkon, ale touží dokázat, že hra byla prostě špatný den.

Myslím si, že to zvládli dobře, řekl trenér Saints Sean Payton, když přemýšlel o posledním zápase. Doba držení byla v jejich prospěch. Čísla třetího dolů jim byla nakloněna. Každá klíčová součást vítězství her.

Jediné, co se naklonilo v náš prospěch, bylo, že jsme měli jeden obrat a stánek s jídlem, a přesto jsme hru prohráli. Atlanta v té hře zvládla tolik věcí dobře a my ne, nebo jsme je neudělali dost dobře.

New Orleans byl otevřen jako 5,5-bodový favorit, ale to se rychle přesunulo do rovnoměrného přistání. Součet je stanoven na 48,5 bodu. Týmy si rozdělily posledních 10 zápasů.


Populární Problémy

Roger Federer se poprvé ve své kariéře setká s Pierrem-Huguesem Herbertem o místo ve finále Halle.

Nejlepší osivo dosáhlo čtvrtfinále Montreal Masters.

Tenis je vzrušující sport-rychlý, dynamický a fyzicky náročný. Výuka tenisu může být stejně poutavá jako hraní! Pokud se chcete stát tenisovým instruktorem, musíte nejprve porozumět této hře a ...

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

Mischa Zverev je nyní manažerem Alexandra Zvereva po jeho rozdělení z manažerské agentury Team8 Rogera Federera.