Andrea Gaudenzi si zachovává roli předsedy ATP

Gaudenzi zastává pozici od ledna 2020 a nyní bude sloužit druhé funkční období, od roku 2024 do roku 2026.FLASHBACK: Předseda ATP Andrea Gaudenzi řekl Tennis Channel v roce 2020, že doufá, že „sjednotí tenis jednou provždy“

Předseda ATP Andrea Gaudenzi byl úspěšně znovu zvolen do druhého funkčního období, oznámila v pondělí ATP. Gaudenzi, který byl poprvé zvolen v lednu 2020, bude nyní pokračovat ve své funkci od roku 2024 do roku 2026.

„Je pro mě ctí být podruhé jmenován předsedou ATP a pokračovat ve službě sportu, který mi tolik dal,“ řekl Andrea Gaudenzi. 'Jsem hrdý na vše, čeho jsme dosáhli od roku 2020, v době, která je pro svět obzvláště náročná.'Během svého funkčního období pomohl bývalý italský tenisový profesionál ATP Tour překonat pandemii COVID-19 a zahájil řadu reforem v rámci svého strategického plánu „OneVision“.

První fáze, která vstoupila v platnost v roce 2023, již zaznamenala meziroční nárůst odměn hráčů o 37,5 milionu USD v rámci ATP Tour a Challenger Tour podle nového vzorce pro sdílení zisku 50:50, který „spojuje zájmy hráči a turnaje.'

První fáze Gaudenzi's OneVision již zaznamenala meziroční nárůst odměn hráčů o 37,5 milionu USD v rámci ATP Tour a Challenger Tour.Mezi další reformy OneVision pod vedením Gaudenziho patří rozšíření turnajů ATP Masters 1000 na dvoutýdenní akce, stejně jako pokroky ve vedení, integritě a zastoupení členů.

'OneVision posílil základy ATP a podpořil skutečné partnerství mezi hráči a turnaji,' uvedl Gaudenzi. „Jakmile vstupujeme do druhé fáze naší strategie, jsem více než kdy předtím přesvědčen, že náš sport má obrovský přínos a že máme dobrou pozici, abychom využili digitálního věku.'Společně s představenstvem ATP a našimi členy jsem odhodlán proměnit naši vizi v nadcházejících letech ve skutečnost.'

Druhá fáze Gaudenziho strategické vize pro ATP Tour přivede tuto entitu blíže ke zbytku různých tenisových řídících orgánů – nazývaných „T-7“ – s plány na další posílení spolupráce s WTA Tour, ITF a čtyřmi grandslamy.

Populární Problémy

Florida Atlantic a Georgia Southern se v sobotu setkají v přesvědčivém nekonferenčním fotbalovém zápase. Zde je návod, jak hru sledovat.

Tenis: Marin Cilic vs Sam Querrey - profily hráčů

Chcete sledovat ESPN Plus na svém telefonu? Zde je kompletní průvodce krok za krokem, jak sledovat na zařízení iOS nebo Android.

Produkty Invisalign nabízejí odnímatelné vyrovnávače, jako jsou rovnátka a držáky, které mohou narovnat zuby. Podstatnou součástí procesu Invisalign je zajistit, aby jak zarovnávače, tak i vaše zuby byly co nejčistší. Invisalign ...

V jednom z nejohroženějších zápasů roku pořádali Chiefs Jets v 8. týdnu. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online.