Twitter se změní na Tinder, protože náhodný fanoušek uzavře rande s tenisovou hvězdou Eugenie Bouchard

Eugenie Bouchardová

Eugenie Bouchard je jednou z nejoblíbenějších tváří turné WTA

velikost tenisové rakety pro 10 let

Jaký je příběh?

Fanoušek na Twitteru získal rande s Eugenie Bouchardovou poté, co vyhrál sázku s tenisovou hvězdou na Super Bowl. Bouchard slavil, když Atlanta Falcons vedla 21: 0 před New England Patriots pozdě ve druhé čtvrtině Super Bowlu, přičemž se zdálo, že hra bude pravděpodobně vymytím ve prospěch Falcons.

Uživatelka Twitteru @punslayintwoods tweetovala na ženskou tenistku č. 47 na světě, která si byla jistá, že sokoli vyhrají, a požádala ji, aby s ním šla na rande, pokud by Patrioti získali ze sokolů to nejlepší.

V případě, že jste nevěděli ...

Super Bowl je každoroční mistrovská soutěž národní fotbalové ligy, což je nejvyšší úroveň profesionálního amerického fotbalu.

Ve finále Super Bowlu 2017 získali Patriots v poslední čtvrtině 19 bodů, které zahrnovaly dvojici dvoubodových konverzí, a poté pochodovali na titul s laskavým svolením 2-yardového touchdownu Jamese Whitea v prodloužení, aby porazili Sokoli 34-28 v neděli.

Srdcem věci

Překvapivá výhra dala uživateli Twitteru rande s Bouchardem. Fanoušek, který napsal z účtu, který ho představuje jako horlivého fanouška Tigera Woodse, komentoval tweet, který 22letá kráska zveřejnila v neděli odpoledne, pouhou hodinu před výkopem v Houstonu, a zeptal se jí na rande, jestli Patriots 'triumfoval. V té době Patrioti seděli v díře 21-3 a obrácený osud vypadal s blížícím se poločasem nepravděpodobně.

O několik hodin později, poté, co byl hullabaloo při ohromném návratu Patriotů hotový a zaprášený, udělal Bouchard další krok v plánování. Znovu tweetla fanouškovi a zeptala se, kde bydlí, a pro toho chlapa udělala z Twitteru Tinder.

Ten chlap odpověděl, že žije v Chicagu a chodí do školy v Missouri. Nakonec měl Bouchard pro všechny tweeply jednu závěrečnou zprávu:

Paralely z historie

Nebylo to poprvé, kdy sportovec přijal návrh na Twitteru. Když indická fanynka požádala Gayle o rande na Twitteru během IPL, pálkař RCB odpověděl s humorem a řekl: Pokud platíte účet, určitě.

Záběr na Sportskeeda

Twitter byl vždy skvělou platformou pro fanoušky, jak se spojit se svými oblíbenými celebritami. Zatímco někteří rádi udržují svůj život na obří platformě sociálních médií nenápadně, jiní sportovně reagují na prosté lidi a dávají dohromady pocit jednoty. A to byl další takový případ.

kontinentální přilnavost tenisu

P.S. Hodně štěstí @punslayintwoods

Populární Problémy

Jak hrát Smash Run v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS. Smash Run je nový režim exkluzivní pro Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, který zahrnuje průzkum a bitvy s nepřáteli z různých her Nintendo. Ať už hrajete ...

Očkovací a bodový systém: Měla by dojít ke změně?

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Adil Kalyanpur Bengaluru, 22. května (IANS) Nejlepší osivo Adil Kalyanpur a nenasazený Nikit M. Reddy z Andhry vstoupili do finále dvouhry chlapců SAT op.

Zde je návod, jak zdarma sledovat online epizody Archer Season 11, pokud nemáte kabel.