Přímý přenos Aston Villa vs Derby County: Jak se dívat v USA

Přímý přenos Aston Villa vs Derby County

Getty Tammy Abraham a Aston Villa budou hrát Derby County.

Aston Villa FC a Derby County FC se v pondělí setkají ve finále play-off mistrovství EFL na stadionu ve Wembley.

Ve Spojených státech začne zápas v 10 hodin ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete sledovat živý přenos ze zápasu na ESPN+ , streamovací služba od ESPN, která zahrnuje různé živé sporty (mezinárodní fotbal, UFC, ragby atd.), všechny dokumenty 30 za 30 a další originální exkluzivní obsah.

Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Aston Villa vs Derby na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, zápas je možné sledovat také na vyžádání prostřednictvím ESPN+.

Náhled Aston Villa vs Derby County

Aston Villa a Derby bojují o třetí a poslední postup do Premier League - Norwich City a Sheffield United získaly první dva sloty dokončením první a druhé sezóny EFL.

V semifinále dosáhla Aston Villa pátého místa na penalty čtvrtého místa West Bromwich Albion, aby prolomila souhrnnou remízu 2: 2.

Poté, co Rams sestoupili ze své první etapy 1: 0 na třetí místo Leedsu United, prohlásili druhou nohu 4: 2, aby postoupili do finále.

Frank Lampard, historicky nejvýznamnější střelec Chelsea a bývalý anglický reprezentant, zvládl Derby County na 74 bodů ve 46 zápasech, čímž skončil o bod před Middlesborough o konečné místo v play-off.

To je přesně tam, pokud jde o osobní úspěchy a to, jak se cítím, řekl Lampard podle Web Derby County FC .

Pravděpodobně jsem zapomněl, protože moje kariéra byla před nějakou dobou, ale ten pocit, že jsem měl před Leeds v semifinále play-off a jak moc jsem já, hráči a fanoušci chtěli vyhrát ten zápas, bylo něco zvláštního.

Překonat tuto překážku byl obrovský pocit, ale prach se usadil. Jsme ve finále a ještě jsme nic nevyhráli, takže toto je velké.

Jde to tam nahoru, pokud jde o to, jak se cítím jít do všech hlavních her, na kterých jsem měl štěstí, že jsem se jich mohl zúčastnit jako hráč.

Budu hrdý. Odcházím jako manažer týmu a týmu, kteří si vedli fantasticky dobře, bez ohledu na výsledek v pondělí.

Jsem nesmírně hrdý na to, čeho jsme letos dosáhli, ale co je důležitější, jsem hrdý na to, že mohu reprezentovat tento klub.

Fanoušci, klub, co to znamená, majitel, lidé v zákulisí, to pro mě byla v této sezóně velká věc. Toto je vyvrcholení toho všeho. Budu trochu nervózní, ale určitě budu hrdý.

Lvi skončili o dva body před pondělními nepřáteli v sezóně Championship, když jich bylo 76. Jejich 82 gólů se umístilo na třetím místě v lize.

Jednadvacetiletý útočník Tammy Abraham, zapůjčený Chelsea, měl na svědomí 26 z nich. Taylor Mings, centrum zpět na hostování od AFC Bournemouth, také zapůsobilo.

kreslení tenisového kurtu

Procházíte se týmem a máte Tammyho, který nám dal tolik gólů, řekl Mings Birminghamská pošta .

Máme fantastické záložníky. V tuto chvíli máme dobrou obranu a máme manažera (Dean Smith), který věří svým hráčům a opravdu ukazuje víru v každého, kdo vyjde na hřiště.

Máme také hráče, kteří se snaží dostat na hřiště, a hráče, kteří jsou zklamaní, když jsou vynecháni, což je dobrá pozice.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online stream Maple Leafs vs Bruins Game 7 online, i když nemáte kabelové přihlášení.

Seznam 4 hráčů do 23 let, kteří by mohli v roce 2019 vyhrát Grand Slam.

Jak vyrobit jednoduché kravatové barvivo. Barvení kravat je zábavný a kreativní způsob, jak přidat oblečení a látkám osobnost. Pomocí gumiček nebo provázku je materiál položky, která má být obarvena, spojen dohromady, aby vytvořil různé vzory, tvary a ...

Zde je návod, jak sledovat finále Fear the Walking Dead Season 5 online.

Domácí naděje Sebastian Korda se v prvním kole US Open 2021 utká s Nikolozem Basilashvilim. Přinášíme vám podrobný náhled jejich shody.

Je to šest let, co Serena Williamsová získala poslední ze svých tří titulů na antukových hřištích na Roland Garros, a 23násobná grandslamová šampionka bude mít práci omezenou, protože vypadá, že skončí s dr.