Max Mirnyi se připojuje k trenérskému týmu Kei Nishikori

Kei Nishikori se v posledních letech potýkal se zraněními

Kei Nishikori se v posledních letech potýkal se zraněními

Jaký je příběh?

Kei Nishikori, japonská jednička mezi muži, přidal do své trenérské sestavy pro nadcházející tenisovou sezónu ATP 2020 bývalého grandslamového šampiona Maxe Mirnyiho.

Japonská tenisová hvězda zveřejnila na svém instagramovém účtu obrázek svého nového trenéra, aby své fanoušky informovala o novém vývoji.

V případě, že jste nevěděli ...

Tenisový svět byl opravdu vzrušený, když Nishikori poprvé vstoupil na scénu před více než deseti lety. Ačkoli nebyl největším ani nejsilnějším hráčem na turné, jeho taktické a technické schopnosti mu přinesly zdravého fanouška, který sledoval jak v Japonsku, tak i jinde.

Jeho raná léta ho viděla porazit jako Novak Djokovic a Roger Federer v různých fázích. Díky těmto úspěchům se japonský tenista v roce 2015 vyšplhal na světové číslo 4 a vypadalo to, že je na pokraji něčeho velkého.

Kei Nishikori poté, co porazil Rogera Federera v Miami

Kei Nishikori poté, co porazil Rogera Federera v Miami

To se však úplně nestalo, protože Nishikori v posledních letech bojuje se zraněními. V roce 2019 skončil třetím rokem mimo top 10.

Přestože Nishikori nikdy nevyhrál Grand Slam, přiblížil se v roce 2014, když v semifinále US Open porazil Djokoviče - v dalším kole prohrál s Marinem Cilicem. Během posledních několika let na Majors byl poměrně konzistentní a dosáhl pěti po sobě jdoucích čtvrtfinále (nebo lepších) z Wimbledonu 2018 do Wimbledonu 2019.

Srdcem věci

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

S potěšením oznamujeme, že Max Mirnyi se v roce 2020 na plný úvazek připojí k trenérskému týmu (s Michaelem Changem)! Nadšení z toho, co budoucnost přinese. Www.keisapp.com

Příspěvek sdílený uživatelem Kei Nishikori (@keinishikori) 30. listopadu 2019 v 6:56 PST

V reakci na jeho nedávné výzvy se zdá, že Nishikori přivedl Max Mirnyi, aby dodal jeho hře další rozměr.

objednejte si tenisky online

Vzhledem k tomu, že Mirnyi je bývalý světový hráč číslo 1 ve čtyřhře a mnohonásobný grandslamový šampion, může Bělorus poskytnout Nishikorimu pohled na hráče, který na největších turnajích prošel celou cestu.

Max Mirnyi

Max Mirnyi

Za druhé, jako specialista na čtyřhru Mirnyi pomůže nesmírně zlepšit Nishikoriho síťovou hru. Nishikori je již schopný základní hráč, ale jeho volejbal není silnou součástí jeho hry; Mirnyi může pomoci to zlepšit a učinit z japonského hráče všestrannou hrozbu.

Co bude dál?

Nishikori zahájí sezonu 2020 v naději, že udělá průlom na prvním ročníku Slamu, kde v minulosti dosáhl na několik čtvrtfinále.

Populární Problémy

Ať už vás někdo oslovil na každoroční prodejní konferenci, nebo vás požádali, abyste připravili přednášku pro třídu, komunitní skupinu nebo charitativní akci, skvělý projev začíná skvělým průzkumem. Budete chtít nejen mít jistotu, že ...

„Instruktor psycho jógy“, nejnovější celoživotní film, má premiéru v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

Bandážování rány je nedílnou součástí léčby první pomoci. Nikdy nevíte, kdy vy nebo váš blízký utrpíte ránu, která potřebuje první pomoc. Ačkoli hluboké rány, které silně krvácejí, vyžadují okamžitou lékařskou pomoc, většina drobných řezů ...

„Life in Pieces“ se vrací s premiérou 4. série dnes v noci. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Rafael Nadal a Stanislas Wawrinka by při sázce na Rodu Laver Arenu v soutěži finále Australian Open 2014 hodně vsadili.

Dnes večer má premiéru sezóna 3 Rodinná dovolená Jersey Shore. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím možností živého streamování.