Jak se dívat na Warrior Season 2 online

Dianne Doan ve druhé sezóně Warrior na Cinemax

Cinemax Dianne Doan ve druhé sezóně Warrior na Cinemax

Bojovník , drama podle spisů legendy bojových umění Bruce Leeho, se v pátek 2. října ve 22 hodin vrací ke své druhé sezóně. ET/PT na Cinemax.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Cinemax, postupujte takto Bojovník Streamování 2. série online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Cinemax Channel Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Cinemax naživo a na vyžádání na kanálu Prime Cinemax All-Access . Amazon Prime i Cinemax Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Cinemax na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime Cinemax, můžeš se dívat Bojovník 2. sezóna naživo nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

materiál tenisové rakety

Cinemax na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Cinemax je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku Cinemax:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Bojovník 2. sezóna naživo nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled na sezónu 2 „Warrior“Hrát si

Válečník | Season 2 Official Tease | Cinemax Bitva o San Francisco pokračuje. Druhá sezóna hry Warrior začíná v říjnu. 2020-07-30T16: 30: 09Z

Dramatický seriál Bojovník začíná svou desetidílnou druhou sezónu v pátek 2. října ve 22 hodin ET/PT na Cinemax. Na základě spisů legendy bojových umění Bruce Lee, Bojovník je drsné, akční kriminální drama odehrávající se během brutálních Tong válek čínské čtvrti v San Francisku na konci 19. století. Série sleduje Ah Sahm (Andrew Koji), zázrak bojových umění, který za záhadných okolností emigruje z Číny do San Franciska. Poté, co se Ah Sahm osvědčil jako bojovník, stává se válečným mužem pro Hop Wei, jeden z nejmocnějších kleští v čínské čtvrti (čínská rodina organizovaného zločinu).

Druhá sezóna následuje po konkurenčních kleštích Chinatown, Hop Wei a Long Zii, kteří bojují o nadvládu uprostřed rostoucího protičínského rasismu, který hrozí, že je všechny zničí. Poté, co Ah Sahm sotva přežil katastrofální zúčtování v minulé sezóně, je zpět s Hop Wei a rozhodl se pomstít nové vůdkyni Long Zii Mai Ling (Dianne Doan), která je shodou okolností také jeho sestrou. Ah Sahm tráví noci zdokonalováním svých bojových umění v proslulé bojové jámě na Barbary Coast, kterou provozuje důvtipná, oportunistická žena jménem Rosalita Vega (Maria Elena Laas), a má ambice svrhnout hlavu Hop Wei otce Jun (Perry Yung). Aby toho dosáhl, přiměl dědice kleští Younga Jun (Jason Tobin) k nové opiové dohodě a vítá příchod nadšeného nového rekruta a bojovníka Honga (Chen Tang).

Jak oba kleště v průběhu sezóny bojují o nadvládu, oba čelí mnoha vnějším hrozbám, mimo jiné brutálním Fung Hai tong a jeho nihilistickým vůdcem Zingem (Dustin Nyugen), zatrpknutým irským dělnickým hnutím vedeným hrazdivým barem majitel Dylan Leary (Dean Jagger) a nepřátelská místní vláda pod politicky bezpáteřním starostou Blakem (Christian McKay) a jeho intrikánský zástupce Walter Buckley (Langley Kirkwood). S rostoucími sázkami a napětím s rostoucím bratrem se Mai Ling snaží ovládnout svého nového partnera Zinga a poručíka milence a kleště Li Yonga (Joe Taslim).

Mezitím bordel madame Ah Toy (Olivia Cheng) pokračuje ve své tajné a násilné agendě a pomalu ji zaujme Nellie Davenport (Miranda Raison), bohatá vdova využívající své jmění na záchranu mladých čínských prostitutek. Policejní seržant Bill O'Hara (Kieran Bew), který se snaží dostat ze sevření Fung Hai, čelí rostoucímu podezření ze strany svého podřízeného (Tom Weston-Jones), zatímco fixátor a zisky Wang Chao (Hoon Lee) nadále hraje na obou stranách . Socialistka, která se stala podnikatelkou Penny Blakeovou (Joanna Vanderham), pracuje na udržení otcovy továrny otevřené pomocí čínské práce a musí se přizpůsobit příchodu své mladé, vzpurné sestry Sophie (Celine Buckens), která začíná překračovat linii rodiny ve prospěch irské práce hnutí. Mezi místními politickými nepokoji a stupňujícím se násilím gangů hrozí, že napětí v čínské čtvrti přeroste do rozsáhlé války, která zvýší sázky a přežije ty nejschopnější pro ty, kteří zůstanou stát.

triky ve stolním tenise


Hrát si

Válečník | Oficiální upoutávka na sezónu 2 Cinemax Krev dovnitř krev ven. 2. sezóna seriálu Warrior má premiéru v pátek 2. října na Cinemax. 2020-09-09T16: 30: 01Z

Epizody zahrnují:

Epizoda 1: Learn to Endure, or Hire a Bodyguard, Friday, October 2

Zpět s Hop Wei, Ah Sahm (Andrew Koji) tráví noci v bojové jámě na Barbary Coast, kde čelí nové protičínské skupině Teddy’s Boys. Zatímco Ah Toy (Olivia Cheng) jej obviňuje, že hledá další boj, zmocněná Mai Ling (Dianne Doan) si dělá starosti s dalšími kroky svého bratra. Mezitím se Bill (Kieran Bew) jen těžko vymyká své roli vymahače Zinga; Penny (Joanna Vanderham) je odhodlána pokračovat ve vedení Mercer Steel, což je k Blakeově (Christian McKay) zděšení; a Chao (Hoon Lee) nabízí Ah Sahmovi radu ohledně jeho budoucnosti s Youngem Junem (Jason Tobin).

Epizoda 2: The Chinese Connection, pátek 9. října

Ah Sahm (Andrew Koji) a Young Jun (Jason Tobin) hledají po uzavření dohody s novým dodavatelem opia diskrétní místo pro ukrytí svého produktu. Jak se Lee (Tom Weston-Jones) stává stále více závislým na laudanu, on a Bill (Kieran Bew) pokračují ve vyšetřování vražd šermíře. Mai Ling (Dianne Doan) posílá Li Yong (Joe Taslim) a Zing (Dustin Nguyen), aby doručili zprávu soupeřícímu klešti. Penny (Joanna Vanderham) žádá Ah Sahm o pomoc při ochraně její továrny. Sophie (Celine Buckens) nadále vzbuzuje zájem Learyho (Dean Jagger). Ah Toy (Olivia Cheng) navštíví Nellie Davenport (Miranda Raison), bohatou vdovu, která se zavázala ukončit vykořisťování čínských žen.

Epizoda 3: Not How We Do Business, pátek 16. října

Když se jejich nové podnikání daří, Young Jun (Jason Tobin) sdílí své starosti s Ah Sahmem (Andrew Koji) ohledně nových mužů, které si otec Jun (Perry Yung) přivezl z Číny, a později na partnery zapůsobil Hong (Chen Tang), nadšený rekrut s tajemstvím. Mezitím Chao (Hoon Lee) odjíždí za Mai Ling (Dianne Doan), aby jí pomohl udržet Zinga (Dustin Nguyen) stranou od jeho podnikání. od jejích vrstevníků a věci se u Billa (Kieran Bew) doma stávají smrtícím.

Epizoda 4: Pokud nevidíte krev, nepřišli jste hrát, pátek 23. října

Když se policie připravuje na odplatu, Chao (Hoon Lee) přijde za Billem (Kieran Bew) s oboustranně výhodným návrhem. Sympatická Sophie (Celine Buckens) nabízí Learymu (Dean Jagger) nový plán. Ah Sahm (Andrew Koji) a Penny (Joanna Vanderham) mají chvíli, kdy se svěřuje se svými plány do budoucna. Buckley (Langley Kirkwood) naléhá na Blakea (Christian McKay), aby se postavil proti Číňanům, Lee (Tom Weston-Jones) se snaží zmírnit jeho bolest, Mai Ling (Dianne Doan) investuje do legitimního obchodu a Nellie (Miranda Raison) naléhavě žádá Ah Toy (Olivia Cheng), aby si pro své prostitutky představila jiný způsob života.

vrak to ralph volný stream

Epizoda 5: Not for a Drink, a F*ck, or a G ** sakra Prayer, pátek 30. října

Vinná Mai Ling (Dianne Doan) se snaží vše napravit s Ah Sahmem (Andrew Koji), který se snaží pomstít více než kdy jindy. Penny (Joanna Vanderham) zjistí, že její podnikání má potíže, a dozví se, že ji Ah Ahm používá. Leary (Dean Jagger) dostane varování a nabídne jedno ze svých. Ah Toy (Olivia Cheng) emocionálně navštíví vinařství Nellie (Miranda Raison) Sonoma. Bill (Kieran Bew) a Chao (Hoon Lee) uvedli své spiknutí proti Fung Hai do akce.

Epizoda 6: Mužovi s kladivem, všechno vypadá jako hřebík, pátek 6. října

Ah Sahm (Andrew Koji), Young Jun (Jason Tobin) a Hong (Chen Tang) cestují s Vegou (Maria Elena Laas) do Rookerova mlýna, hraničního města mezi USA a Mexikem, které vlastní Elijah Rooker (Conor Mullen), bohatý hostitel lukrativního bojového turnaje, který je Ah Sahm odhodlán vyhrát. Když se Ah Sahm dozví více o Veze, upoutá pozornost dalšího bojovníka Dolpha (Mike Bisping) a později samotného Rookera.

Bojovník vysílá v pátek ve 22 hodin ET/PT na Cinemax.


Populární Problémy

Jak cestovat po Tokiu. Když myslíte na Tokio, může vás napadnout rušné, rušné město s rychle se pohybujícími lidmi a auty. Cestování po této oblasti může být trochu zastrašující, zvláště pokud jste tam ještě nebyli nebo ...

Zlomené zápěstí ve skutečnosti může zahrnovat distální poloměr a/nebo loketní kosti a také několik dalších kostí v zápěstí (zápěstní kosti). Je to docela běžné zranění. Http://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm? Topic = a00412 Poloměr je ve skutečnosti nejvíce ...

Protože dnes začíná finále světového turné ATP, pojďme se podívat na pět zápasů, na které se můžete těšit.

Jak připoutat vykloubené rameno. Vykloubené rameno je bolestivé zranění, ke kterému dochází, když je kulovitý konec pažní kosti (pažní kost) vytlačen z dutinkového kloubu ramenního pletence. Jakmile je ramenní kloub přemístěn, ...

Váš mop čistí podlahy, ale co se stane, když potřebujete mop vyčistit? Udržet svůj mop čistý je ve skutečnosti opravdu snadné. Ve většině případů potřebuje mokrý mop mezi jednotlivými použitími opláchnutí, zatímco prachový mop stačí vytřepat. Každý...

Ukázka nejvyššího klidu od Alexandra Zvereva ho viděla porazit Johna Isnera a rezervovat si místo ve finále v Římě.