Australian Open: Pavlyuchenkova přemáhá Puigovou ve dvou setechAnastasia Pavlyuchenkova si v pondělí na Australian Open dala silné vítězství. Ruská veteránka během svého zápasu s Monicou Puigovou prodělala značnou sérii výher, která vyústila ve skvělé vítězství ve dvou setech 6: 4, 6: 3 na Court Five v Melbourne Parku. Ztráta pro Portoričana ukončila její sérii překonání úvodního kola poprvé od roku 2014.

Ti dva se setkali zpět na olympijských hrách v Riu, takže jejich úvodní kolo bylo zajímavé, kde to oba opravdu potřebovali. Každý z nich prohrál poslední dva zápasy, přičemž výhru v hlavní remíze zaznamenala pouze Pavlyuchenkova.

I když to nepředstavuje zásadní výhodu, musela by se vypořádat s velkými zásahy z pravého forhendu Puiga a pokusit se dostat zpět do čtvrtfinále jako v roce 2017. Portoričan zatím toto štěstí nenašel v Melbourne Parku, ale pokusil by se dosáhnout umístění v druhém kole v první den.

Do zápasu začala lámáním Pavljučenkové v prvním, ve druhém jej podržela při podání. Chyby a dvojchyby od Rusky ji stály brzy a znovu vedly k další šanci na brejk pro Puig. Vedení 3: 0 si vysloužila forhendovou chybou od sedmadvacetileté hráčky, která už měla nahraných 11.

ping pong nebo stolní tenis

Puigová začala spěchat do cíle setu 4: 0, ale pro zlepšení se změnilo tolik potřebné držení Pavlyuchenkové. Šla na vzdálenost v šestém, kde po několika přestávkách Rus dosáhl svého prvního servisního držení, aby snížil Puigovo rozpětí na polovinu.

Dynamika se změnila, když Pavlyuchenkova vylezla zpět a Puigová se dopouštěla ​​chyb při returnu a snažila se přijít z druhého podání. S pouhou jednou hrou, která oddělovala dva po sedmi, Portoričan sloužil, aby ji udržel pohromadě. Neměla to dohromady, když se dostala za skóre, které Pavlyuchenkova využila při druhé brejkové šanci, aby srovnala skóre.

Pavlyuchenkova zajistila své páté vítězství v řadě nad 25letou hráčkou, která se potýkala s odpovědí a dělala více chyb, jak šla sada a druhé podání spalo. Brzy čelila zavírání dveří v sadě, protože Pavlyuchenkova dosáhla tří set bodů, aby ji vyhrála na vítěze line drive, který skončil 41 minut. Druhé podání Puiga kleslo pod 30 procent, což byl hlavní problém vstupu do druhého setu, přičemž veškerá dynamika se přiklonila ve prospěch Rusa.

Zaznamenala své sedmé vítězství v řadě proti Puigovi, který se vracel, aby si vynutil dvojku při jejím držení podání. Osmá si vzala mnohem více úsilí, když se vlekla za Puigem, aby si vynutila dvojku a potřebovala jen dvě příležitosti k brejkům, aby to zvládla. V zápase byla jasně osamělou běžkyní, protože Pavlyuchenkova upevnila další držení jejího spodního řádku, což z něj udělalo pro Puiga headscratcher.

Portoričanka nějakým způsobem vytáhla vítězství v páté lámající Pavljučenkové tím, že bojovala proti své servisní hře a ukončila svůj devítizápasový běh. Konsolidace držení služby dostala 25letého hráče dokonce ve třech, což z něj činí mnohem zajímavější soutěž.

Pavlyuchenkova zastavila náhlý vzestup Puigové a vrátila se ke svým vítězným způsobům tím, že podržela podání v sedmém, než přerušila Puigová v osmém. Sloužila na zápas v devátém, ale Puig udělal hodně, aby to odvrátil.

Puig položila Rusku na záda, ale odpověděla esem, aby si vynutila dvojku. Poté byl brzy dosažen bod shody, kde chytila ​​Puiga, který nebyl připraven na to, aby viděl její turnaj po 1 hodině a 19 minutách.

S velkým hrdostí na její snahu o kontrolu, která v zápase vydržela docela dlouho, se to ve středu pokusí vrátit a čelit vítězi mezi Američankou Alison Riskeovou a holandskou hvězdou Kiki Bertensovou.

Populární Problémy

Zde je pět největších tenistů, kteří nikdy nevyhráli probíhající Masters v Monte Carlu.

Pokud máte v rukou starý a zaprášený počítač, možná hledáte způsob, jak jej zničit, aby byly vaše informace v bezpečí, nebo se vám je dostaly z rukou. Způsob, jakým zničíte starý počítač, bude záviset na vašich záměrech s ním ...

Američan Tommy Paul se v prvním kole ATP European Open utká se španělským veteránem Felicianem Lopezem. Půjde o první setkání mezi 23letým Paulem a 39letým Lopezem.

Jak zastavit suché tažení. Suché zvedání je pocit, který cítíte, když se chystáte zvracet, ale z vašich úst nic nevychází. Tento stav se běžně vyskytuje u těhotných žen, ale může se stát každému. Ve většině případů můžete zastavit ...

Jak ošetřit modřinu na patě. Přestože pohmoždění paty není považováno za vážné zranění, bolest a otok, které způsobí, mohou být docela vysilující. Když je pata zraněna opakovaným nadměrným používáním nebo silným nárazem, je důležité vzít ...