Wimbledon 2021: Iga Swiatek vs Irina-Camelia Begu náhled, souboj a předpověď

Každý Swiatek

Každý Swiatek

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Iga Swiatek vs Irina Camelia Begu

Datum: 2. července 2021

kožené tenisky bílé

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

badmintonové techniky

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Iga Swiatek vs Irina-Camelia Begu

Sedmá nasazená Iga Swiatek bude pokračovat ve svém pátrání po svém druhém grandslamovém titulu, když se v pátek ve třetím kole Wimbledonu postaví na č. 79 Irina-Camelia Begu.

Swiatek navázala na své první vítězství v All England Clubu přímým vítězstvím 6-1, 6-3 nad bývalou finalistkou Věrou Zvonarevovou ve druhém kole.

Od loňského zisku prvního grandslamového titulu na Roland Garros se dvacetiletá Polka sveze na vlně hybnosti. Letos zatím získala dva tituly (Řím a Adelaide) a poprvé v květnu prolomila top 10.

Bývalý juniorský šampion na SW19 neztratil celý týden ani set a vypadal suverénně.

Irina Camelia Begu

Irina Camelia Begu

Její další soupeřka, třicetiletá Irina-Camelia Begu, se vrací do třetího kola Wimbledonu poprvé od roku 2015. Poté, co v prvním kole bojovala s kvalifikantkou Katie Volynetsovou, stáhla Rumunka rozrušenou výhru nad 26. nasazenou Petrou Martic 7-5, 6-7 (7), 6-3 ve druhém.

jak umýt tenisky

Begu dosáhla celosvětově nejvyššího žebříčku číslo 22 v roce 2016. Její forma se však v poslední době zhoršila a dva roky se drží mimo první padesátku.

I když bojovala ve dvouhře, užila si několika úspěchů ve čtyřhře, čímž se stala semifinálovým závodem na Roland Garros 2021 po boku Nadie Podoroska.

Begu bude doufat, že naváže na svá dvě vítězství ve Wimbledonu a potrápí další rozruch, aby si potřetí vybojovala místo ve čtvrtém kole na Slamu.

Iga Swiatek vs Irina-Camelia Begu proti sobě

Swiatek a Begu se proti sobě nikdy předtím nepostavili, takže jejich vzájemný souboj stojí 0: 0.

Predikce Iga Swiatek vs Irina-Camelia Begu

Díky své nedávné formě a vynikajícímu hodnocení vstupuje Swiatek do tohoto střetu jako drtivý favorit. Begu má však během své kariéry spoustu zkušeností proti špičkovým hráčům a mohla by se ukázat jako náročný soupeř.

Každý Swiatek

Každý Swiatek

nové tenisky

Obě ženy předvedly ve svých setkáních druhého kola silné výkony. Begu zasáhl proti Marticovi neuvěřitelných 40 vítězů a zasáhl šest es. Swiatek mezitím získala 77% bodů za první podání a byla zlomena pouze jednou.

Begu používá svůj bekhendový plátek k rozptýlení síly soupeře a také má schopnost prodlužovat rally. To by se mělo hodit proti útočníkovi, jako je Swiatek.

Polák je však v poslední době ve hvězdné formě. Její práce nohou, spolu s jejím silným forpspinovým forhendem, by jí měla umožnit diktovat hru a měla by být schopná projít touto soutěží bez velkého rozruchu.

Predikce: Iga Swiatek vyhrát ve dvou setech

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos RBC Heritage 2019 online bez kabelu.

Conor McGregor se vrací do Octagonu a 23. ledna se utká s Dustinem Poirierem na UFC 257. Zde si můžete předobjednat PPV právě teď.

Texans a Chiefs v neděli bojují v divizním kole AFC. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak si vyrobit koktejl z arašídového másla. Arašídové máslo je klasickým doplňkem sendvičů, ale věděli jste, že ho můžete přidat i do koktejlu? Můžete dokonce přidat další klasická kombinace arašídového másla (jako je čokoláda a arašídové ...

Mládež a kvalifikace předvedli na úvodní den akce skvělou show, ale Nick Kyrgios vyvolal další kontroverzi.

Arkansas a Indiana se v neděli setkají na nekonferenčním basketbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.