Jak sledovat fotbal Columbia vs Georgetown onlineTwitter/ColumbiaLionsFB

Fotbalové mužstvo Columbia Lions bude v sobotu hostit Georgetown Hoyas na stadionu Lawrence A. Wien.

badmintonové hity

Tato hra (začátek 13:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Columbia vs Georgetown živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Preview Georgetown vs Columbia

Lvi zahájili sezonu vítězstvím na silnici 31-14 nad St. Francis Red Flash minulý týden, když získali 24 nezodpovězených bodů poté, co v první čtvrtině sestoupili 14-7.

streamování filmů Star Wars Návrat Jediho

Jak často dělá na začátku sezóny, hlavní trenér Al Bagnoli při debutu týmu střídal quarterbacky. Volající juniorského signálu Josh Bean začal a šel 11 z 22 na 78 yardů a zachytil, což přišlo na druhé hraní hry z rvačky. Zadák Sofophore Ty Lenhart dokončil 5 z 9 přihrávek na 101 yardů, přidal 5 spěchů na 21 yardů a přistání.

Je to určitě těžké, ale za ty roky jsem se v tom rozhodně hodně zlepšil, řekl Lenhart o mezičasu pod středem, podle Denní divák Columbia . Je to jen mentální soustředění a rozhodně to patří do vaší herní přípravy. Když se pustíte do hry, musíte se chovat, jako byste byli předkrmy, bez ohledu na to.

Ve své první hře za více než kalendářní rok zajistil senior Josh Wainwright 4 recepce na 48 yardů. Široký přijímač roztrhl ACL ve druhém čtvrtletí loňského otvíráku sezony, čímž jeho sezóna skončila.

Před dvěma lety vytáhl Wainwright 78 úlovků za 8 přistání a školní rekord 1 100 yardů.

Nepřál bych nikomu zranění končící sezonu, řekl Wainwright před sezónou 2019 Divák . Nejen mentální zátěž, ale evidentně do toho vstupuje spousta fyzioterapie, jen musíte své tělo rehabilitovat zpět tam, kde bývalo. Ale víte co, buduje to charakter, buduje to srdce a dává vám to úplně novou vášeň pro hru.

A dodal: Právě teď se cítím skvěle. Rozdíl nepoznám. Když jsem venku, vůbec na to nemyslím. Je to jen další praxe, přesně takovou bych chtěl.

cena tenisové rakety

Georgetown upustil otevírač sezón na Davidson Wildcats 27-20 na silnici. Od té doby si zajistili dvojici domácích vítězství nad překonanými protivníky, nejlépe Marist Red Foxes 43-3 a Division III's Catholic University Cardinals 69-0.

Týden po jejich naklonění se Lvy navštíví Georgetown další tým Ivy League, Cornell Big Red.

Skutečně posoudíme, co jsme udělali dobře a s čím jsme se potýkali, a učiníme z nich ústřední body praxe, hlavní trenér Rob Sgarlata poté, co před dvěma týdny porazil Katolickou univerzitu, podle Georgetownský hlas . Columbia a Cornell jsou dva velmi dobře trénované a talentované týmy a tyto hry budou opravdu dobrou přípravou na hru Patriot League.


Populární Problémy

Ať už hledáte novou, vzrušující přísadu, kterou můžete přidat do svých pokrmů, nebo si chcete znovu vytvořit některá ze svých oblíbených thajských jídel doma, lístky kaffir limetky mohou být jen vstupenkou. Listy kaffirské lípy se zdvojnásobí, takže ...

Jak masírovat bolest v lopatce Bolest lopatky trápí miliony lidí po celém světě. Bohužel to může být opravdové trápení spravovat a léčit, pokud nevíte jak. Naštěstí je masáž velmi účinná v ...

10 věcí, které je třeba vědět o Robertě Vinci, která na US Open 2015 zastavila neporaženou sérii Slam Sereny Williamsové.

Jak nabrat svaly bez závaží. Můžete vyzkoušet i jiné možnosti, jak budovat svaly. Cvičení s tělesnou hmotností může být například účinným způsobem, jak posílit svaly, zvláště pokud jste začátečník. [V161179_b01]. 21. října 2019. Pokud ...

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.