Kitzbuhel 2021: Analýza losování mužů, náhled a předpověď | Generali Otevřeno

Casper Ruud

Casper Ruud

ortéza na ošetření tenisových loktů

Světová jednička 14 Casper Ruud vede pole na Generali Open 2021 v Kitzbuhelu. Po Ruudovi následují Roberto Bautista Agut, Filip Krajinovic a Albert Ramos-Vinolas, kteří doplňují první čtyři semena. Každý z těchto čtyř hráčů obdržel v úvodním kole sbohem.

Hlavní losování na Generali Open by mělo začít 26. července, v současné době probíhají kvalifikační kola. Turnaj patří do kategorie ATP 250 a hraje se na antuce, přičemž se může pochlubit prizepoolem 419 470 €.

Generali Open 2021 také zahrnuje hráče jako Carlos Alcaraz, Federico Delbonis, Laslo Djere, Aljaz Bedene a Richard Gasquet. Na tomto místě je pohled na to, jak se očekává remíza, počínaje horní polovinou.

Horní polovina: Může někdo zastavit Casper Ruud?

Casper Ruud

Casper Ruud

Naočkovaní hráči: [1] Casper Ruud, [3] Filip Krajinovic, [5] Federico Delbonis a [7] Aljaz Bedene

Předpokládané semifinále: Casper Ruud vs Filip Krajinovic

Tmavý kůň: Arthur Rinderknech

Analýza: Casper Ruud je hvězdou horní poloviny a vzhledem k jeho nedávné formě bude zapotřebí monumentálního úsilí, aby ho zastavil. Ruud nedávno získal svůj druhý letošní antukový titul v Bastadu a v době psaní článku je ve finále Swiss Open (Gstaad).

Nor za poslední dva týdny vyhrál šest zápasů, za ztrátu pouhého jednoho setu. V Kitzbühelu obdržel v prvním kole sbohem, s perspektivou čelit Jaume Munarovi nebo kvalifikaci ve druhém.

Ruud hrál Munara jednou v roce 2018 (Swedish Open) a porazil Španěla ve třech setech. Munar je v současné době na sérii pěti zápasů porážek a je nepravděpodobné, že by z rozžhaveného Ruuda vytěžil.

Na druhém konci Ruudovy čtvrtiny se v prvním kole utká veteránský antukář Pablo Cuevas s Mikaelem Ymerem. Toto je zápas, který může jít jakkoli; Cuevas má na povrchu obrovské zkušenosti, ale Ymerova nedávná forma by mu také pomohla.

Vítěz turnaje Ymer-Cuevas se ve druhém kole utká buď s Aljazem Bedenem, nebo s účastníkem zástupného znaku Alexandrem Erlerem. Erler nikdy nehrál hlavní tah na turnaji ATP, ale neměl by být započítán, protože je trénován otcem Dominica Thiema Wolfgangem.

Pokud jde o očkování, Aljaz Bedene je pravděpodobným čtvrtfinálovým soupeřem Caspera Ruuda. Ymer však má velkou šanci, že se tam také dostane.

Ve druhé čtvrtině dostal Filip Krajinovic v úvodním kole bye. Srb nastoupí ve druhém kole na Thiago Seyboth Wild nebo kvalifikaci.

Krajinovic nedávno skončil jako runner-up v Hamburku, takže by si představoval své šance dostat se hluboko do Kitzbuhelu.

Filip Krajinovic

Filip Krajinovic

Federico Delbonis mezitím představil extrémně ošemetný zápas v prvním kole proti Arthuru Rinderknechovi. Delbonis skončil jako semifinalista v Hamburku, ale spadl ve druhém kole na Gstaad.

Rinderknech naopak vyhrál čtyři zápasy (včetně kvalifikace) v Bastadu, kde se dostal do čtvrtfinále. Francouz pak naštval druhého nasazeného Roberta Bautistu Aguta v Gstaadu, než těsně zaostal proti Laslo Djereovi v posledních osmi.

Předpokládaný semifinálový výsledek: Casper Ruud def. Filip Krajinovic

Dolní polovina: Laslo Djere, Albert Ramos-Vinolas a Roberto Bautista Agut vedou silnou skupinu jílovitých kurtů

Druhým semenem je Roberto Bautista Agut

Druhým semenem je Roberto Bautista Agut

Naočkovaní hráči: [2] Roberto Bautista Agut, [4] Albert Ramos-Vinolas, [6] Laslo Djere a [8] Richard Gasquet

Předpokládané semifinále: Roberto Bautista Agut vs Albert Ramos-Vinolas

Tmavý kůň: Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Analýza: Druhý nasazený Roberto Bautista Agut vede spodní polovinu a získal úvodní kolo bye. Ve druhém kole se mohl utkat buď s Lucasem Pouillem, nebo Pedrem Martinezem.

Bautista Agut obdržel v poslední době hodně hlouposti, protože se rozhodl hrát akce ATP místo reprezentace Španělska na olympijských hrách v Tokiu. Jeho porážka ve druhém kole v Gstaadu ještě podnítila kritiku, takže bude doufat, že v Kitzbühelu vše změní.

Pouille zatím nezaregistroval výhru na turné, protože porazil Joao Sousa na mistrovství Mallorky. To znamená, že začátkem tohoto týdne vyrazil na cestu vycházející hvězdou Carlosem Alcarazem v Umagu.

Mezitím byl Alcaraz přitahován tváří v tvář Jiřímu Veselému v prvním kole v Kitzbuhelu. V době psaní je Španěl v semifinále Umagu, když tam kromě Pouilla porazil i Filipa Krajinoviče a Andreje Martina.

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Alcaraz je favoritem, který porazil Veselého, a pokud se mu to povede, čeká ve druhém kole buď Richard Gasquet, nebo kvalifikace. Zajímavé je, že Gasquet je také v posledních čtyřech v Umagu a Francouz by se potenciálně mohl ocitnout při zamykání rohů s Alcarazem při střetu na vrcholku.

Vítěz druhého kola Kitzbuhelu Albert-Ramos Vinolas obdržel sbohem v prvním kole s laskavým svolením. Ve druhém kole se Španěl střetne buď s Gianlucou Magerem, nebo s Dennisem Novakem.

Mager a Novak se nikdy nestavěli proti sobě na turné ATP, ale dvakrát se zkřížili na okruhu Challenger. Rozdělili tyto dva zápasy, ačkoli oba byli napadeni na hardcourt.

Radu Albot a Marco Cecchinato byli v prvním kole vylosováni proti sobě. Cecchinato by byl favoritem pro tento zápas a ve druhém kole mohl čelit buď Laslo Djere nebo Daniel Altmaier.

Djere má v poslední době dobrou formu, když skončil jako semifinalista v Hamburku a také Gstaad. Srb má ale obtížnou cestu do semifinále v Kitzbühelu, protože Altmaier a Cecchinato jsou osvědčenými dirtballery.

Předpokládaný semifinálový výsledek: Carlos Alcaraz def. Laslo djere

Předpokládaný šampion

Casper Ruud

Populární Problémy

Jak opravit kriketovou pálku. Cricket je intenzivní hra, která je populární v mnoha zemích světa. Tato hra se hraje na poli, kde nadhazovač nadhodí míč hráči na pálce, a tyto pálky se často zlomí nebo prasknou během ...

Zde je návod, jak sledovat každou hru Raiders online, pokud nemáte kabel.

Tchajwanská hvězda navázala na výhru nad Naomi Osaka rozčilením nad Caroline Wozniacki.

Ve čtvrtek probíhá semifinále wimbledonských žen. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat živý přenos online nebo na jiných zařízeních.

Margaret Courtová, Serena Williamsová a Steffi Grafová mají největší počet singlových Slamových titulů. Kdo další provedl řez? Zjistěte to zde :.