Jak sledovat online hru Little People Big World Season 21 online

Roloffova rodina TLC

TLC Roloffova rodina TLC's Little People, Big World

V reality show se na rodinné farmě Roloffa chystají velké změny Malí lidé, velký svět vrací úterý 29. září ve 21 hodin ET/PT na TLC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Malí lidé, velký svět na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos TLC a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Malí lidé, velký svět žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos TLC a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Malí lidé, velký svět živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Malí lidé, velký svět živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Malí lidé, velký svět žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít do druhého dne k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Malí lidé, velký svět živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

tipy pro začátečníky v tenise

Malí lidé, náhled na sezónu 21 ve velkém světěHrát si

Lidičky, velký svět se vrací 29. září! Streamujte úplné epizody malých lidí, velký svět: tlc.com/tv-shows/little-people-big-world/ Přihlaste se k odběru TLC: bit.ly/SubscribeTLC Facebook: facebook.com/LittlePeopleBigWorld/ facebook.com/TLC Twitter: twitter.com/TLC Instagram: instagram.com/TLC 2020-09-10T15: 00: 12Z

Rodiče Matt a Amy Roloffovi jsou malí lidé - 4 stopy vysoký - ale jsou odhodláni uspět ve světě, který ne vždy přijímá rozdíly. Matt se prosadil v řadách podnikatelského světa a uzavřel obchody s některými z nejznámějších společností Silicon Valley. Poté, co byl propuštěn, se Matt rozhodl jít za svým snem vlastnit vlastní firmu. Je také bývalým prezidentem Little People of America, advokátní skupiny pro malé lidi a problémů ovlivňujících jejich životy.

Původně matka, která zůstala doma, ale nyní má dvě zaměstnání, vychovala Amy čtyři děti: dvojčata Jeremyho a Zacha, Molly a Jacoba.
Společně vlastní a provozuje Roloff Farms, rozlehlou farmu o rozloze 34 akrů v Oregonu. Roloffovy úspěchy popírají tvrdou pravdu: pro malé lidi je každý den výzva. Řídit auto, vidět přes přepážku v bance nebo si udělat jednoduchý výlet do obchodu s potravinami se může rychle stát zkouškou ve světě, který pro ně nebyl stvořen.
v Malí lidé, velký svět , diváci nahlédnou do života Roloffů, kteří čelí tlaku, že jsou v průměrně velkém světě malí, a finanční zátěži provozování Roloff Farms.

Když jsme naposledy viděli rodinu Roloffů, potkalo se batole Jackson s malou Lilah a všichni byli jeho reakcí překvapeni. Tori bojovala s jejím zotavením z C-sekce, zatímco Matt a Caryn našli nové způsoby, jak zabavit malého Jacksona. Potom se Amy a Chris posunuli o krok blíže ke společnému nastěhování.Hrát si

Jackson se setká se svou novou sestrou! | Malí lidé, velký svět Jacksonovo setkání s Lilah neprobíhá podle plánu. Streamujte úplné epizody malých lidí, velký svět: tlc.com/tv-shows/little-people-big-world/ Přihlaste se k odběru TLC: bit.ly/SubscribeTLC Facebook: facebook.com/LittlePeopleBigWorld/ facebook.com/TLC Twitter: twitter.com/TLC Instagram: instagram.com/TLC 2020-05-21T17: 45: 01Z

Nyní, v premiéře v sezóně 29, nazvané To Seel or Not to Sell, je konec jedné éry, kdy se Amy chystá definitivně rozloučit s rodinnou farmou, protože Matt nabídl, že ji koupí. Mezitím Zach a Tori prožívají radosti a výzvy rodičovství s dítětem Lilah a Jacksonem a zajišťují, že oběma dětem se dostává péče a pozornosti, kterou potřebují. Nové epizody také nabízejí pohled na to, jak je Roloffův svět ovlivněn krizí COVID-19, od oslavy karanténních narozenin až po stres z pohybu uprostřed pandemie.

Poté příští týden, 6. října, v epizodě nazvané Boxing Up the Past, popis zní, Matt touží dostat statek do pořádku, což zanechává Amy vystresovanou a snaží se zabalit 30 let vzpomínek. Zach čeká výzva sledovat poprvé samotného Jacksona a Lilah, ale dvě děti jsou mnohem těžší než jedno!

Malí lidé, velký svět vysílá v úterý v 9 hodin ET/PT na TLC.


Populární Problémy

Dnešní večer má premiéru sezóna 2 seriálu Celebrity Big Brother. Získejte přehled o tom, jak sledovat CBB2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Třepání kořisti se rychle stalo jedním z nejpopulárnějších tanečních pohybů po celém světě. Je to provokativní, sexuální a přitahuje pozornost. Ale bohužel to není tah, který každý přirozeně ví, jak to udělat. Někdy to vyžaduje ...

Mohly by sestry Williamsové Venus a Serena spojit své síly ve čtyřhře pro olympijské hry? První chce.

Průvodce, jak sledovat předsezónní hru Lions vs Steelers online, pokud nemáte kabel, s možnostmi pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Jak zjistit, zda máte dvojité spojení. Z lékařského hlediska se dvojité klouby označují jako hypermobilita a jednoduše to znamená, že máte v některých nebo všech kloubech větší rozsah pohybu než většina lidí. Chcete -li zjistit, zda ...

Astros hostí paprsky ve hře 1 jejich zápasu ALDS v pátek odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.