Jak se dívat na „Diners, Drive-Ins & Dives“ onlineGetty Guy Fieri a Marc Whitten, viceprezident Amazon Fire TV, připravují recept na pódiu na akci Amazon After Hours během CES 2020.

Hitová show Guye Fieriho Diners, Drive-Ins & Dives vysílá na Food Network. Nové epizody se budou vysílat v pátek večer ve 20 hodin. EST a opakuje vysílání po celý týden.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Food Network na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Síť Food je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Food Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

Součástí je Food Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Diners, Drive-Ins & Dives Náhled

Diners, Drive-Ins & Dives, také známý jako Triple D, je reality show založená na jídle, která je ve vzduchu a na silnici od roku 2007 po jednorázovém pilotovi, kterého si vyzvedla společnost Food Network. Přehlídku moderuje Guy Fieri, slavný šéfkuchař známý tím, že mluví o „městě chutí“ a má agresivně blonďaté vlasy a šílenou osobnost. V show Fieri cestuje po Spojených státech a navštěvuje restaurace, učí se o svém jídle a zkouší své nejoblíbenější možnosti. Promluví o tom, jak je jídlo skvělé, dozví se, jak se jídlo připravuje, a pak bude mluvit s některými hosty na místě. Fieri také hostí Guy’s Grocery Games, soutěž o jídlo podobná herní hře, kde mají domácí kuchaři nebo kuchaři stanovený čas na nákup a přípravu pokrmu na základě náhodných pravidel.

Přehlídka, nyní v sezóně 28, často obsahuje v každé epizodě sjednocující téma. Jedna epizoda by mohla být o hamburgerech a další by mohla být o mořských plodech. Přehlídka se stala tak populární, že lidé často plánují výlety po epizodách; Webové stránky Food Network předvádějí tyto výlety, od místa, kde koupit nejlepší křídla, až po místo, kde si dát nejlepší hamburger.

Nejnovější epizoda, vysílaná 10. ledna 2020, má název Triple D Nation: A Little Lighter a recept dostupný na webu je pro smažené růžičkové kapusty s karamelovou rybí omáčkou. V epizodě Fieri navštíví první restauraci Triple D, která se nachází v Bostonu, aby se podívala na vaječné bílé omelety, které servírují. Poté zamíří do kubánské restaurace v Los Angeles, kde vyzkouší čerstvé ryby plněné avokádem a banány na chleba. Nakonec navštíví taco místo v Park City v Utahu, kde vyzkouší jackfruit tacos.

Síť vyhledává restaurace, které má show navštívit, dvěma způsoby; první je prostřednictvím formuláře pro podání fanoušků na webu Food Network, kam mohou fanoušci zajít navrhnout restauraci na show. Druhým způsobem, jak najít místa, kam jít, je kontaktovat spisovatele potravin ve městě, které už plánují navštívit. Cílem je najít nějaké off-the-wall, funky restaurace, které se v show objeví.

V restauracích se často objevuje nárůst podnikání poté, co byl uveden na Triple D. Producenti často říkají restauracím, aby byly připraveny na a 200procentní nárůst v byznysu.

Nové epizody pořadu vysíláme v pátek ve 21 hodin. na Food Network, ale často existují maratony starších epizod.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Restaurace Edgar’s v Ohiu je uvedena v ‘Restaurant: Impossible’


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hru NCAA v prvním kole mezi Syracuse a Baylor online, i když nemáte kabelové přihlášení.

Jak si nechat vlasy super dlouhé. Dlouhé vlasy jsou skvělý, klasický a všestranný vzhled. Získání super dlouhých vlasů není vždy možné a závisí na délce vašeho cyklu růstu vlasů, který má 3 fáze: růst, odpočinek a vypadávání. Li...

Jak odstranit vodní kámen. Vodní kámen je usazenina uhličitanu vápenatého, která se zanechává, když se voda odpařuje z povrchu. Časem se tento minerál hromadí a způsobuje tvorbu bílých krystalů. Vodní kámen se často tvoří na domácích spotřebičích i na ...

Jak natáhnout loket. Existuje řada různých důvodů, proč možná budete muset natáhnout loket. Zranění lokte nebo dolní části paže, jako je tenisový loket nebo pravidelné sportovní aktivity, jako je bojová umění, mohou vyžadovat pravidelné ...

Série HBO „Ballers“ se ve své třetí sezóně stává silným a my jsme se seznámili s tím, jak můžete každou epizodu sledovat online zdarma.

Tým USA začíná své hledání olympijského softbalového zlata utkáním s Itálií v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.