Roger Federer už nemusí být Roger Federer, když se vrátí, říká Jimmy Arias

Roger Federer

Roger Federer

Následující Roger Federer Oznámení, že podstoupí druhou artroskopickou operaci svého obtížného pravého kolena, které by ho na sezónu vyloučilo, Jimmy Arias prohlásil, že věk začíná dohánět švýcarskou legendu.

Sledujte Iron Man 3 online

Arias je nejmladším hráčem, který kdy obdržel hodnocení ATP, a také nejmladším vítězem hlavního tahu na US Open (16 let v roce 1980). V rozhovoru pro Tennis Channel Američan uvedl, že navzdory „nadlidským“ schopnostem Rogera Federera nemusí být tělo dvacetinásobného grandslamového šampiona imunní vůči zubu času.

'Vím, že Roger je na mnoha úrovních nadlidský, ale s věkem se okno začíná zavírat,' řekl Arias.

Nyní 55letý Arias označil zprávy o nové přestávce zranění švýcarské legendy za 'děsivé'.

Arias se obává, že dvě operace na stejném koleni v krátkém časovém období by mohly mít škodlivý vliv na schopnost Rogera Federera pohybovat se po hřišti. A protože pohyb je tak důležitým aspektem Federerovy hry, mohlo by to Švýcarům způsobit velké potíže.

'Otec Time nakonec všechny dožene, takže je to (novinky) poněkud děsivé,' řekla Arias. 'To jsou dvě operace kolena za sebou a pohyb je tak velká část jeho hry, že si toho skoro ani nevšimnete, takhle je to dobré.'

Pokud ztratí půl kroku, už z něj nebude Roger Federer: Arias

Roger Federer

Roger Federer

bílé tenisky Converse

Arias pokračoval ve své úvaze o účincích druhé operace Rogera Federera a řekl, že největší vlastností Švýcarska je jeho schopnost být na správném místě a zahrát správnou ránu. Američan prohlásil, že pokud operace zabrání jeho pohybu do té míry, že se pomalu dostává do pozice pro své střely, Roger Federer přestane být hráčem, kterému se začalo říkat.

'Takže v pozici pro každou ránu, pokud ztratí půl kroku, už to nebude Roger Federer.'

Ariasovo pozorování nabývá zvláštního významu, protože debata o největším hráči všech dob (GOAT) je stále otevřená. Pokud se to, čemu Američan věří, splní, Roger Federer by mohl nakonec postoupit cennou půdu svým mladším vrstevníkům z Velké 3 Rafaelu Nadalovi a Novakovi Djokovicovi.

'Je to ostuda, protože celek, který bude největší ze všech dob, se stále hodně mění,' dodal Arias.

Populární Problémy

Pokud se snažíte na někoho udělat dobrý dojem nebo jen chcete udělat změnu pro sebe, může být nejlepším řešením jednat nevinně. Díky jednoduchým úpravám toho, jak se oblékáte a komunikujete s ostatními, budete vypadat více ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas zápasů Minnesota vs Iowa online bez kabelu. Hawkeyes, sedící 11: 0, jsou jedničkou v zemi.

Zde je návod, jak sledovat film „Vánoce v Evergreenu: Dopisy Ježíškovi“ online, i když nemáte kabel.

April Ross a Alix Klinemanová z USA se utkají s Austrálií v zápase o zlato v plážovém volejbalu žen. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat online.

Oslňte své chuťové pohárky domácím italským sýrem! Burrata je lahodný pokrm skládající se ze skořápky sýra mozzarella plněné chutnou stracciatellou připravenou z měkkého tvarohu a smetany. Burratu můžete podávat samostatně nebo jako součást ...

Gonzaga a Michigan se v pátek setkají v šampionátu Battle 4 Atlantis. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.