Živý stream Mayans MC Season 3: Jak se dívat online zdarma

MAYANS M.C. -

FX MAYANS M.C. - 'The Orneriness of Kings'- Season 3, Episode 2 Na snímku: JD Pardo jako EZ Reyes, Clayton Cardenas jako Angel Reyes.

The Synové anarchie spinoff Mayans M.C. vrací se ke své třetí sezóně v úterý 16. března ve 22 hodin ET/PT na FX.

informace o badmintonu

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Mayové MC Streamování sezóny 3 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Mayové MC živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. FX je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Mayové MC živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Mayové MC žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Mayové MC živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s FX a za první měsíc stojí pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Mayové MC živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak moc sloužit na wii tenisu

Náhled na sezónu 3 „Mayans MC“Hrát si

Mayans M.C. | Season 3: Official Trailer [HD] ft. JD Pardo | FX Jeden špatný krok by mohl začít válku. Podívejte se na OFICIÁLNÍ TRAILER SEASON 3. Mayové se vrací 16. března. Další den FX na Hulu. Přihlaste se k odběru dalších Mayanů M.C. klipy: bit.ly/SubscribeFX Mayans M.C. sleduje život Ezekiela EZ Reyese, nově opraveného člena Mayského M.C. charter na hranici Cali/Mexi. Jednou… 2021-02-22T16: 59: 55Z

Mayans M.C. je spinoff populární FX show Synové anarchie , který běžel na síti od roku 2008 do roku 2014. Mayové následuje Ezekiel EZ Reyes (JD Pardo), nový člen Mayského motocyklového klubu, který show pořádá kolem hranice Kalifornie-Mexiko. Nová sezóna přinese věci zpět do klubu Sons of Anarchy Redwood Original. Popis FX zní:

Jakmile je zlatý chlapec s americkým snem v rukou, EZ a jeho bratr Angel (Clayton Cardenas) jsou si po odhalení pravdy vraždy své matky bližší než kdy jindy, zatímco jejich otec Felipe (Edward James Olmos) se snaží sladit volby, které on a jeho synové udělali.

Poté, co americký náměstek okresního prokurátora Lincoln Potter (Ray McKinnon) pohrozil vyhoštěním Felipeho, se EZ a Angel rozhodli využít usvědčující informace k jeho ochraně, a nikoli osvobodit vůdce rebelů Adelitu (Carla Baratta) z federální vazby a nechat ji porodit Angelina syna. zatímco v poutech.

Mezitím se Miguel Galindo (Danny Pino) ​​otáčí nad ztrátou své matky kvůli zjevné sebevraždě, zatímco ostatní potichu podezřívají faul. Mayové navíc hledají pomstu na svých soupeřích, Tijuana M.C. Vatos Malditos, po překvapivém útoku na jejich klub. Když kouř zmizí, objeví tělo motorkářského klubu Sons of Anarchy Redwood Original - bude se platit peklem.

Popis premiéry ve třetí sezóně s názvem Pap zápasí s andělem smrti slibuje, že hraniční uzavírka zmáčkne mayský obchod s heroinem a spustí vnitřní střet o budoucnost.

Popis druhé epizody s názvem The Orneriness of Kings a vysílání hned po premiéře zní: Nyní je EZ plnohodnotným členem záplaty a navrhuje odvážný plán, který by mohl změnit chod klubu.

23. března přichází třetí epizoda s názvem Overreaching Don’t Pay. Jeho popis zní: Když vidí biskup příležitost, uvádí EZ plán do pohybu a 30. března přichází čtvrtá sezóna, Our Gang’s Dark Oath, která slibuje, že M.C. snaží se najít řešení svého problému s heroinem; EZ vykopává, aby zjistil, kdo klub zradil.

V seriálu hrají Michael Irby, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Emilio Rivera, Sarah Bolger a Sulem Calderon.

Mayans M.C. vysílá v úterý v 10 hodin ET/PT na FX.


Populární Problémy

Jak držet paličku. Pokud jde o bubnování, musíte se plazit, než budete moci chodit! Ke správnému hraní na bicí je nezbytná dobrá forma při držení paliček. Můžete si však vybrat z více než jednoho typu úchopu, ...

Casting spinning tackl zahrnuje házení rybářské šňůry do vodní plochy pomocí spřádacího prutu. Spřádací prut je moderní typ rybářského prutu, který využívá mechanickou cívku a mechanismus navijáku k dosažení velkých vzdáleností při vrhání ...

Jak přestat stříhat (pro dívky). Pokud jste se řezali, musíte vyhledat pomoc. Řezání je vážným problémem duševního zdraví a může být způsobeno problémy, jako je úzkost a deprese. Je dobře, že chceš přestat stříhat, ale ...

Námořníci a atletika zahajují sezónu MLB v Japonsku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos obou her online.

Naomi Osaka vytvořila historii minulý měsíc, když se stala vůbec první tenistkou, která zapálila olympijský kotel.

Jak ošetřit suchou gangrénu. Suchá gangréna je neobvyklý stav, kdy některé části těla vysychají a následně časem zčernají kvůli nedostatečnému průtoku krve. V závažných případech se kůže a tkáně mohou dokonce odlupovat. Suchý...