Ukázka z semifinále US Open žen - Serena Williamsová a Victoria Azarenková jsou krůček od finále

(2) Victoria Azarenka vs Flavia Pennetta-H2H s remízou 1-1

2013 US Open - 10. den

Victoria AzarenkováKdyž byla Victoria Azarenková otevřená, byla považována za jedinou skutečnou výzvu pro Serenu v New Yorku, zvláště poté, co před dvěma týdny vyhrála nad Williamsovou ve finále Cincinnati. Pro Azarenkovou to bylo druhé letošní vítězství nad Williamsem ve třech setkáních.Běloruska se čtrnáct dní potýkala s tím, že ve svých zápasech třetího a čtvrtého kola upustila set od Francouzky Alize Cornetové a Srbky Ana Iavnoicové - což může být špatná i dobrá věc zároveň.

Špatné, protože to znamená, že Azarenková možná nehraje svůj nejlepší tenis v New Yorku. Dobře, protože to ukazuje, jak psychicky byla těžká. Šampióni často potřebují najít způsob, jak vyhrát, když nehrají nejlépe a přesně to Azarenková tento týden udělala.Její soupeřka, hezká Italka Flavia Pennetta, která kdysi chodila s bývalým světovým ne. 1 hráč Carlos Moya, má za sebou sezonu up-and-down.Je to teprve počtvrté, co v této sezóně vyhrála zápasy zády k sobě-ostatní přicházejí na menší antukové závody ve Štrasburku a Bastadu a na trávě ve Wimbledonu.

Azarenková a Pennetta měly letos hrát druhé kolo ve Wimbledonu, ale Běloruska ze zápasu vypadla kvůli pádu, který utrpěla v prvním kole. Pennetta pokračoval, aby využil příležitosti a dosáhl tam čtvrtého kola.24letá Azarenková je jedinou hráčkou mladší 30 let v semifinále. Jednatřicetiletá Pennetta možná hraje ve svém prvním grandslamovém semifinále, ale přichází se spoustou zkušeností, když dosáhla vrcholu v ne. 10 ve světě, než Schiavone a Errani udělali průlomy v Paříži.Pennetta hraje stabilní hru od základní čáry a může také přijít na síť, aby v případě potřeby zakončila salvy - je to bývalá světová jednotka. 1 a grandslamový šampion ve čtyřhře.Flavia Pennetta

Azarenková v této sezóně prohrála jen jeden zápas na tvrdých hřištích, ale ví, že to v pátek nebude s Pennettou snadné, protože před dvěma lety prohrála poslední střetnutí v Dubaji: „Jo, ten zápas tam byla špatná vzpomínka. Ale myslím, že to bude jiné. Zápas jsme hráli už dávno. Je úžasné vidět, jak prochází zraněními a přichází s nejlepšími výsledky, kterých má nyní. Je to velmi dobrá hráčka, všude kolem hráče. Může všechno. Má skvělý dotek; velký výběr; může vytvářet sílu; vytvořit rotaci. Moc se na ten zápas těším. Je to velká výzva. Myslím, že všichni víme, čeho je Flavia schopná. Je tu už dlouho. Velmi zkušený. Hrála velmi dobře, byla v top 20, porazila spoustu nejlepších 10 hráčů. Na pořadí a vůbec na tom nezáleží. Teď je to o tom okamžiku. Právě teď hraje skvělý tenis.

Predikce - Azarenka ve dvou setech

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hru Titans vs Broncos online bez kabelu, ať už žijete v Tennessee, Denveru nebo mimo trh.

Roberto Bautista Agut a Gilles Simon se ve čtvrtek setkají ve druhém kole akce ATP 250 v Kolíně nad Rýnem. Simon vede Bautista Agut 5-1 v jejich vzájemném rekordu.

Dlouhodobé sezení v autě si může vybírat daň na zádech, ale existují kroky, které můžete udělat, abyste předešli ztuhlým a bolavým svalům a kloubům. Posaďte se do neutrální, ergonomické polohy a snažte se nehýbat. Zastrč si své dno ...

Jiný pohled na dopady tahanic mezi rozhodčím Carlosem Ramosem a Serenou Williamsovou na výzvu během finále US Open.