5 doplňků ochranných známek, které za ta léta představily hvězdy ve Wimbledonu

Pat Cash a jeho kostkovaný šátek

Pat Cash

Pat Cash se svou kostkovanou šatkou

Zde ve Wimbledonu získal titul před 29 lety australské eso Pat Cash. A přestože už nikdy nebyl schopen dosáhnout takové úrovně grandslamového úspěchu, proslavil se svým osobitým stylem hry a pohodovým vystupováním na kurtu.

Cash byl vždy viděn s výrazným checquered šátkem, který používal, aby si udržel vlasy a pot z tváře - a fanoušci se do kapel zamilovali natolik, že Cash pokračoval v jejich prodeji na svých vlastních webových stránkách.

Ale je tu jedno příslušenství, které všichni hráči sdílejí - a to je ikonický zelený a fialový wimbledonský ručník. A vyrábí se přímo zde v Indii společností Welspun’s Spaces! Můžete si jej objednat sami z Obchod Welspun .

Populární Problémy

Přes svůj věk chce čtyřicetiletý strážce Jason Terry znovu hrát v letech 2018-19.

Přiskřípnutý nerv se objevuje při stlačení nebo tlaku na nerv, což vede k bolesti a nepohodlí. Vzdělávejte se v tom, jak pomocí domácí péče, cvičení a léků zmírnit příznaky skřípnutého nervu. Sledujte CENU ...

Ve hře 1 se věci dramaticky změnily, takže nebudete chtít nechat ujít nejnovější zápas mezi Celtics a Hawks. Zde je návod, jak se dívat.

Jak si vyrobit malinový a zázvorový tvarohový koláč. Sladký a jedinečný způsob, jak jíst slavný tvarohový koláč. Maliny nikdy nechutnaly tak lahodně bez sýra !. Slouží 4 lidem Zahřejte malou pánev na sporáku. Roztavte [Make Butter | Butter]] nad ...

Jak zůstat fit i po 50. Padesátce je obrovský milník. Pro mnoho lidí to znamená novou kapitolu v jejich životě. Možná je vaše dítě nyní dospělé a mimo domov. Možná si všimnete nových fyzických změn ve svém těle ...

Č. 1 Iowa čelí v sobotu obrovskému zápasu o nejlepší 10 v Nebrasce. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.