5 doplňků ochranných známek, které za ta léta představily hvězdy ve Wimbledonu

Pat Cash a jeho kostkovaný šátek

Pat Cash se svou kostkovanou šatkouZde ve Wimbledonu získal titul před 29 lety australské eso Pat Cash. A přestože už nikdy nebyl schopen dosáhnout takové úrovně grandslamového úspěchu, proslavil se svým osobitým stylem hry a pohodovým vystupováním na kurtu.

Cash byl vždy viděn s výrazným checquered šátkem, který používal, aby si udržel vlasy a pot z tváře - a fanoušci se do kapel zamilovali natolik, že Cash pokračoval v jejich prodeji na svých vlastních webových stránkách.Ale je tu jedno příslušenství, které všichni hráči sdílejí - a to je ikonický zelený a fialový wimbledonský ručník. A vyrábí se přímo zde v Indii společností Welspun’s Spaces! Můžete si jej objednat sami z Obchod Welspun .

Populární Problémy

Jak hrát badminton. Kdo by nechtěl hrát nejrychlejší raketu na světě? Badminton lze hrát ve dvou nebo čtyřech hráčích. Cílem hry je získat body úspěšným odpálením míče přes síť. Ačkoli ...

Roger Federer dokončil rok 2020 jako světová jednotka č. 5, přestože odehrál pouze 1 událost v tomto roce, zatímco Jannik Sinner je číslo 37. Devětatřicetiletý Federer je jedním ze 41 hráčů ve věku 30 a více let, kteří skončili v první stovce tento rok.Thiem začíná jako drtivý favorit, ale dokáže Chačanov zachvátit monumentální rozrušení a zarezervovat si místo v semifinále?

Naomi Osaka vypadla z 2021 Western & Southern Open v pátek, když ve třetím kole prohrála 3: 6, 6: 3, 6: 3 s Jilem Teichmannem.

Jak léčit spinální stenózu. Spinální stenóza je stav, kdy se vaše páteř zužuje v několika oblastech, což vede k namáhání míchy. To může způsobit bolest nervů a svalovou slabost v zádech a páteři. Https://www.niams.nih.gov/he ...Zde je návod, jak sledovat online přímý přenos 2. sezóny Manifest bez předplatného kabelové televize, která má premiéru v pondělí 6. ledna ve 22 hodin. ET/PT na NBC.