Jak být Emo na střední škole

Zatímco emo kultura se vyvinula až v 80. letech jako subžánr punkové hudby, stále žije a je v pořádku, i když je trochu nepochopená. Emo se často soustředí na hudbu kapel, které píší emocionální texty, ale vyvinuly se tak, aby zahrnovaly i určitý způsob oblékání a herectví. Chcete -li být emo na střední škole, stačí, abyste se podívali na pár jednoduchých kroků, abyste vypadali a hráli roli.Část 1 ze 4: Pochopení světa Emo

 1. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 1

  1 Zjistěte, co to znamená být emo. Než se stanete emo, musíte přesně pochopit, co to znamená. „Emo“ je zkratka pro emoce a lidé, kteří se považují za emo, jsou obvykle v kontaktu se svými emocemi. Necítí potřebu skrývat, jak se cítí, i když jsou smutní nebo naštvaní.
  • Zatímco hudba, oblečení, vlasy a make -up mohou hrát velkou roli při emo, být spokojený se svými pocity a vyjadřovat je nejdůležitější.
  • Pokud jste emo, nikdy necítíte potřebu předstírat, že cítíte něco, co ne. Pokud je například emo člověk smutný, nepokusí se přesvědčit všechny kolem sebe, že jsou skutečně šťastní. Vyjadřují skutečné emoce, které cítí.
 2. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 2

  2 Poslouchat hudbu. Hudba je pro emo kulturu velmi důležitá, takže je důležité znát správné kapely, pokud chcete zapadnout. Hudba Emo začínala jako subžánr punku a název „emo“ je ve skutečnosti zkrácen z „emotivního hardcore punku“. Hudba původně představovala rychlý zvuk a křik vokálů, ačkoli se vyvinula tak, aby obsahovala i měkčí a melodičtější zvuk. Společnou vlastností emo hudby jsou však vždy emocionální texty.
  • Některé rané emo kapely, které pomáhají stanovit žánr v polovině 80. let, zahrnují Rites of Spring, Embrace a Dag Nasty.
  • V 90. letech zažila emo hudba oživení s kapelami jako Texas Is The Reason, Sunny Day Real Estate, Jawbreaker, American Football a Braid.
  • V roce 2000 se emo pop narodil jako průkopník kapel jako Jimmy Eat World, The Get Up Kids a The Promise Ring. Později další kapely jako My Chemical Romance, Paramore, Fall Out Boy a Panic! at the Disco se stalo součástí fúzního žánru. Většina těchto kapel se vzdálila od svých emo popových kořenů, takže si poslechněte jejich ranou tvorbu, pokud hledáte právě tento styl. Mějte na paměti, že to je to, co je dnes známé jako emo, když ve skutečnosti emo odkazuje na emocionální hardcore subžánr. Emo pop je spojení emo a pop punku.
 3. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 3

  3 Rozhodněte se, zda to odpovídá vaší osobnosti. Neměli byste se rozhodnout stát se emo jen proto, že jsou všichni vaši přátelé. Místo toho přemýšlejte o tom, zda kultura skutečně odpovídá vaší osobnosti a zájmům. Pokud vám není příjemné uznávat a vyjadřovat své emoce, včetně temnějších pocitů, jako je deprese a vztek, pravděpodobně to pro vás není to pravé. Nesnažte se přinutit stát se emo jen proto, že si myslíte, že vás to ochladí.
  • Pokud dáváte přednost lehčí, více „cítit se dobře“ hudbě, nemusí být emo scéna vhodná ani pro vás. Neměli byste se přemlouvat, abyste měli rádi tvrdší okraj emo hudby.
  • Pokud se vám emo kultura jeví jako ideální, neměli byste si dělat starosti, pokud jsou vaši přátelé také emo. Buďte k sobě věrní a vaši skuteční přátelé budou respektovat vaše rozhodnutí a zájmy.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 KvízCo je nejdůležitější součástí emo?Poslech emo hudby.

Ne nutně! Emo hudba je jedním ze základů emo kultury, ale poslech hudebního žánru není pro emo zásadní. Pokud však přecházíte do kultury, obvykle si chcete užít emo hudbu. Zkus to znovu...

Nošení emo účesů a líčení.

Ne tak docela! Emo 'vzhled' je velká část bytí nebo stávání se emo. Existují specifické účesy a líčení, které většina emo lidí přijímá. Toto však není nejdůležitější část emo. Zkuste jinou odpověď ...Vyjádření všech vašich pocitů.

Ano! Když jste emo, musíte být se svými emocemi spokojeni a nebát se je dát najevo. Patří sem temné emoce jako hněv a nenávist. Přečtěte si další kvízovou otázku.Být příliš emocionální.

Ani náhodou! Emo neznamená, že musíte své emoce přehánět. Když jste emo, musíte cítit přesně to, co cítíte, a nic víc. Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?Část 2 ze 4: Oblékání Emo

 1. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 4

  1 Vyberte tmavé oblečení. Zatímco emo vzhled někdy obsahuje záblesky jasných barev, obvykle je tvořen převážně tmavými odstíny. Černá je jasná volba, ale vaši rodiče možná nechtějí, abyste nosili černou od hlavy až k patě. Místo toho zapracujte do svého šatníku další tmavé barvy, jako je námořnická, lilková a lesní zelená, aby ladily s černou.
  • Pokud vám rodiče nechtějí kupovat tmavé oblečení a vybízejí vás, abyste nosili světlé a jasné odstíny, zkuste s nimi udělat kompromis. Zeptejte se jich, jestli si můžete koupit černé a jiné tmavé oblečení, pokud si na ně vyděláte peníze sami. Můžete hlídat, sekat trávníky nebo dělat další práce kolem domu, abyste vydělali peníze, které potřebujete.
  • Zatímco černá a jiné tmavé odstíny jsou hlavní barevnou paletou pro emo oblečení, můžete do svého vzhledu zapracovat několik malých kousků jasné barvy. Můžete například nosit černé tričko s uměleckými díly s červenými a bílými prvky nebo do jinak tmavého oblečení přidat jasně modrý náramek.
 2. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 5

  2 Rozhodněte se pro úzké džíny. Volné oblečení je v emo módě velkým ne-ne, takže tepláky a volné džíny nejsou tou nejlepší volbou, pokud se chcete obléknout emo. Místo toho by se dívky i chlapci měli rozhodnout pro úzké džíny, které přiléhají k tělu. Dívky mohou také nosit úzké sukně a spárovat je s tmavými punčochami nebo legínami pod nimi.
  • Nejlepší je zvolit černé nebo tmavé džínové úzké džíny, aby odpovídaly emo vzhledu.
  • Úzké džíny, které mají trhliny, slzy nebo cvočky, jsou perfektní, když se chcete obléknout do emo.
  • Pokud vám nevyhovují úzké džíny, můžete je vyměnit za džíny s rovnými nohavicemi, které jsou trochu volnější. Určitě se vyhněte pytlovitým džínům, které musíte neustále vytahovat, protože vůbec neodpovídají vzhledu.
 3. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 6

  3 Šaty ve vrstvách. Dalším běžným trendem emo módy je oblékání ve vrstvách. Ve většině případů to znamená nosit tričko pod mikinou. Jen se ujistěte, že tričko i mikina jsou tenké, takže nevypadáte tak objemně. Mikinu můžete také vyměnit za džínovou nebo koženou bundu nebo si tričko s krátkým rukávem navléknout přes těsné tričko s dlouhým rukávem, aby se váš vzhled promíchal.
  • Vintage trička s kapelou vytvářejí skvělé vrstvené kousky pod mikinami a jinými bundami.
  • Solidní mikiny v tmavých barvách fungují dobře na emo oblečení, ale můžete se také rozhodnout pro vzorované bundy. Lebky, pruhy, hvězdy a šachovnice jsou ideální emo vzory.
 4. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 7

  4 Udržujte své boty ploché. Pro autentický emo vzhled zapomeňte na nošení jakýchkoli bot na vysokém podpatku. Místo toho noste ploché boty-to může být jakákoli plochá tenisová obuv, boty nebo nazouvací boty, ve kterých se cítíte pohodlně. Nejběžnějším typem ploché obuvi v emo módě jsou tenisky ve stylu Converse nebo Vans.
  • Pokud jde o emo vzhled, nemůžete udělat chybu s černými botami, ale můžete si také vybrat barevný pár ve stínu, jako je červená nebo fialová. Tenisky se vzorem fungují také v emo módě - vyzkoušejte kostkovaný nebo pruhovaný design.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 KvízJakému typu oblečení byste se měli při oblékání emo vyhnout?

Vrstvení triček s bundami.

Ne nutně! Vrstvení je velkou součástí emo kultury, a to i u bund. Vyzkoušejte tričko s vintage kapelou a nahoře černou přiléhavou bundu. Hádej znovu!

Tenké sukně s legínami.

Ani náhodou! Emo dívky si mohou stáhnout přiléhavou sukni s tmavými legínami vespod. Legíny můžete také vyměnit za tmavé punčocháče. Existuje lepší možnost!

Pytlovité černé džíny.

Pěkný! Volné a volné kalhoty obvykle nejsou pro emo vzhled nejvhodnější. Pokud si neustále vytahujete kalhoty, nebudete mít klasický emo styl. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Světlé doplňky.

Zkus to znovu! Je naprosto v pořádku zahrnout do svého outfitu zářivě barevné doplňky. Emo neznamená, že můžete nosit jen černou. Můžete experimentovat s malými a jasnými kousky, jako je náramek nebo barva na tričku. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 4: Vypadá Emo

 1. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Step 8

  1 Vyleštěte si nehty tmavými odstíny. Stejně jako u vašeho oblečení byste se měli vyvarovat jasných nebo světlých barev, pokud jde o lak na nehty. Černá je jasná volba, ale pokud se vám to zdá příliš extrémní, můžete použít tmavě modrou nebo dokonce tmavě červenou. Emo kluci by měli klidně nosit tmavý lak, pokud jim to také vyhovuje.
  • Doplňte svůj tmavý lak udržováním nehtů krátkých a čtvercového tvaru.
  • Nebojte se, pokud se vám lak na nehtech trochu odštípne. To ve skutečnosti funguje s emo vzhledem.
 2. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 9

  2 Nabijte si oční linky a řasenku. Další jádro emo vzhledu je těžké, tmavé oční líčení. Vzhledu docílíte nanesením spousty černé oční linky - tužkou si zarovnejte horní a dolní linii řas a poté ji vatovým tamponem mírně rozmazejte. Dokončete pár vrstev řasenky, aby vaše oči vypadaly trochu dramatičtěji.
  • Než začnete používat oční linky, řasenku nebo jakoukoli jinou kosmetiku, ujistěte se, že máte svolení rodičů používat make -up.
  • I když vám rodiče dovolí nosit make -up, měli byste se podívat na školní oblečení, abyste se ujistili, že do třídy můžete nosit oční linky a řasenku.
 3. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 10

  3 Nechte se ostříhat ofinou. I když neexistuje žádný konkrétní emo účes, silná ofina je společným rysem. Ve většině případů se jedná o dlouhý boční styl, který padá přes jedno oko. Vaše ofina by měla mít také střapatý vzhled, aby se snadno pohybovala, když tančíte se svou oblíbenou emo kapelou.
  • Kromě ofiny obsahuje většina emo účesů také vrstvy.
  • Abyste se ujistili, že dostanete správný styl, když se necháte ostříhat, přineste pár fotek emo účesů, které ráda předvádíte svému stylistovi. Díky tomu budete vědět, že přesně chápou, co chcete.
 4. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Step 11

  4 Použijte dočasné barvivo na vlasy. Zatímco oblečení, doplňky a make -up jsou obvykle tmavé, jedno místo, kde se v emo vzhledu často objevuje výrazná barva, jsou vlasy. Pruhy jasně růžové, fialové, modré a zelené ve vlasech vám mohou poskytnout dokonalý emo vzhled. Vaši rodiče pravděpodobně nebudou chtít, abyste si natrvalo barvili vlasy, zeptejte se jich, jestli můžete použít dočasné barvivo k přidání několika pruhů. Dočasná barviva se nakonec vymývají, ale doba, která trvá, závisí na produktu.
  • Pokud vašim rodičům vadí představa, že vám během školního roku dočasně odumírají vlasy, můžete se zeptat, zda to zvládnete během letních prázdnin nebo další delší přestávky ve výuce.
  • Pokud se váš rodič stále zdráhá dovolit vám použít i dočasné barvivo, můžete si zakoupit clip-in prodlužování vlasů v jasných barvách, abyste mohli na den vložit nějaké výrazné pruhy a snadno je odstranit.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Který příklad je součástí klasického emo účesu?

Chundelaté třesky, které visí nad jedním okem.

To je správně! Klasický emo účes používá bočně zamotané rány, které jsou chundelaté. Boční část ofiny by měla mírně viset přes jedno oko. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Vlasy, které jsou stejně dlouhé.

Ani náhodou! Většina emo účesů používá vrstvy, ne jednu délku. Zkuste dlouhé vrstvy na obou stranách. Hádej znovu!

Krátké a ostré ofiny.

Ne nutně! Většina emo účesů obsahuje dlouhé ofiny, ne krátké. Pokud jsou vaše vlasy příliš krátké na to, aby vytvářely dlouhou ofinu, zkuste se místo toho soustředit na vrstvy nebo barvit barevné pruhy ve vlasech. Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?

Část 4 ze 4: Úřadující Emo

 1. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 12

  1 Spojte se se svými emocemi. Abyste se stali emo, musíte si uvědomit své emoce, abyste je dokázali rozpoznat. Po celý den se zeptejte sami sebe, jak se cítíte. Můžete si například říci: Jsem naštvaný, poté, co se pohádáš se svým přítelem, nebo jsem smutný, když se ti v testu nedaří. Pojmenujte své emoce tak, jak je prožíváte, a dovolte si je plně procítit.
  • Je také důležité si všimnout intenzity vašich emocí. Můžete být například naštvaní poté, co se s vámi kamarád setká pozdě, naštvaní, když vám sourozenec říká jména, a vztekat se, když o vás někdo ve škole šíří falešnou fámu. Pokuste se identifikovat celou škálu emocí, které ze dne na den cítíte.
  • Pokud máte potíže s kontaktem se svými emocemi, může vám pomoci vést si deník. Na konci každého dne si poznamenejte emoce, které jste cítili a co je způsobilo, abyste jim mohli začít lépe rozumět.
 2. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Krok 13

  2 Vyjádřete své emoce. Když jste emo, přiznat své pocity neznamená jen plakat, když jste smutní, nebo křičet, když jste naštvaní. Pokuste se najít kreativní způsob, jak vyjádřit své emoce. V závislosti na vašich zájmech a talentu to může znamenat psaní, kreslení, malování, zpěv nebo tanec. Najděte si nejuspokojivější způsob, jak vyjádřit, jak se cítíte, a dělejte to pravidelně.
  • Pokud chcete použít psaní jako způsob, jak vyjádřit své pocity, vyzkoušejte si psaní poezie, povídek a dokonce i písniček.
  • Pokud chcete použít umění k vyjádření svých pocitů, nakreslete nebo namalujte scénu, která dělá vaše emoce vizuální.
  • Pokud rádi zpíváte a tancujete, můžete pro inspiraci použít hudbu svých oblíbených emo kapel.
 3. Obrázek s názvem Be Emo in Middle School Step 14

  3 Udělejte si čas pro sebe. Emo dospívající mají tendenci být introvertní, což znamená, že jsou vyčerpáni sociálními interakcemi s jinými lidmi. Pokud to tak cítíte, je důležité trávit čas sami, abyste mohli znovu načerpat energii. Trávení času osamoceně vám také poskytne více času na kontakt se svými emocemi a zapojením se do kreativních činností, jako je psaní a kreslení, které vám umožní vyjádřit své pocity. Nebojte se říct svým přátelům, že se vám nechce poflakovat, nebo se zeptat rodičů, jestli můžete přeskočit večer v rodinné televizi, abyste mohli trávit čas sami ve svém pokoji.
  • I když je nějaký čas pro sebe dobrý, nepředpokládejte, že byste měli trávit veškerý čas o samotě jen proto, že jste emo a introvertní. Trávte čas s přáteli a rodinou, se kterými vám vyhovuje sdílet své pocity, když na to máte chuť.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 4 Kvíz

Pravda nebo lež: Pokud jste emo, měli byste téměř celý svůj volný čas trávit sami.

Skutečný

Ani náhodou! Být emo neznamená, že se musíte stát samotářem. Stále se můžete setkávat se svými důvěryhodnými přáteli a rodinou, když se na to cítíte. Hádej znovu!

Nepravdivé

Ano! I když jste emo, můžete si stále povídat s přáteli a rodinou. Můžete se však cítit emocionálně vyčerpaní rychleji než ostatní dospívající, takže byste se měli naučit rozpoznávat, když potřebujete čas sami. Přečtěte si další kvízovou otázku.

jak sušit přikrývku bez tenisových míčků

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžete nosit jako oční linky, pokud jste emo jako chlap? Rozhodně. Emo kluci často nosí oční linky a řasenku. Někteří také nosí lak na nehty.
 • Otázka Můžete být černí a emo? Rozhodně. Vaše rasa nezáleží na tom, kdy chcete být emo.
 • Otázka Jak poznáte, že jste Emo nebo Goth? I když mezi nimi existují určité podobnosti, pokud jde o oblečení a vzhled, gotická kultura bývá extrémnější. Zaměřuje se na hororové snímky, zatímco emo kultura je více zaměřena na emoce, introspekci a hudbu.

Populární Problémy

Jak provést Wudu. Tento článek wikiHow vás provede procesem provádění wudu. Před modlitbou salaha je vyžadováno wudu. Kroky musí být dokončeny v uvedeném pořadí níže a musí být provedeny bez dlouhých přestávek mezi ...

Španěl Pablo Carreno Busta zahajuje svou kampaň US Open 2020 proti japonské Yasutaka Uchiyama. Carreno Busta postoupil do semifinále US Open v roce 2017 a začne jako favorit.

V blockbusteru ve čtvrtém kole se druhá nasazená Simona Halepová postaví oblíbenému davu Venus Williamsové.

Profilování 8 hráčů, kteří se kvalifikovali na finále ATP v Londýně končící sezonu.

Jak vychovat zdravé dítě. Vychovávat své dítě zdravým způsobem je důležité pro zvýšení šancí, že bude mít v dospělosti dobré zdraví. Může však být obtížné vědět, kde začít. Je mnoho věcí, které můžete dělat ...

US Open, druhý hlavní golf roku 2020, se koná tento týden. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online bez kabelu.