Jak sledovat MSU vs Binghamton Basketball online bez kabeluGettyBasketbalový tým Michigan State Spartans bude v neděli hostit Binghamton Bearcats v Breslin Center.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. A v případě, že se hra přesune na jeden z alternativních kanálů sítě Big Ten Network, jsou také součástí FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Binghamton na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.disney plus na Amazon Fire

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network.Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi jakéhokoli balíčku AT&T TV Now právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Binghamton na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamování zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

je liv a maddie na disney plus

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Binghamton na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně sítě Big Ten Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Binghamton na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Binghamton vs Michigan State Preview

Sparťané, kteří zahájili sezónu na 1. místě v zemi, podlehli v úterý při svém debutu č.2 Kentucky Wildcats 69-62.

Žádný tým nevystřelil dobře z pole, ale Wildcats se o míč starali lépe, když na něj vykašlal pouhých 10krát. Sparťané nasbírali 16 obratů.

Naše obrana, oni stříleli 38%, my stříleli 39. Naše obrana byla docela dobrá, řekl hlavní trenér státu Michigan Tom Izzo. Státní zprávy . Naše odskakování skončilo dokonce, to je mnohem větší tým než my ... Zklamání z naší střelby, ale to se stane. Věci, které si myslím, že bychom mohli opravit, jsou obraty. Zmeškané střely nemůžete napravit, stačí lépe střílet.

Sparťané v poločase táhli o 10, ale dokázali snížit deficit na tři za méně než šest minut. Kentucky pak dosáhl 13bodového náskoku, jen aby sledoval, jak Michigan State snížil na dva a zbývá 1:27.

Když všechno ostatní selže, [Izzo] nám to brzy vštípí, proto na hřiště naverbuje lidi, které rekrutuje, bojovníky a psy, kteří se nikdy nepřestanou snažit a nikdy nepřestanou bojovat, řekl útočník druhého ročníku Aaron Henry. Státní zprávy. Pokaždé se houpáme dolů. To říká hodně, připsat zásluhy jeho náboru, připsat zásluhy za vše, co dělá, a za to, co jako škola zastáváme. Nikdy nepřestaneme bojovat.

Bearcats cestovali po otevírání sezony po severu, v úterý spadli na Cornell Big Red 84-64 v Ithace v New Yorku.

Binghamton, který viděl čtyři z jejich pěti předních střelců před rokem absolvovat v offseason, tažený dvěma a v první polovině zbývaly čtyři minuty, než se Big Red stáhl.

Myslel jsem, že jsme tam zůstali dlouhou cestu, řekl hlavní trenér Binghamtonu Tommy Dempsey Pipe Dream . Musíme se stále zlepšovat. To je ta největší věc.

Dodal: Stejně jako cokoli jiného to bylo o tom, že kluci získají nějaké zkušenosti a zvlhnou si nohy. V první polovině sezóny to bude probíhat, ale byli jsme na to velmi připraveni. Dnešní večer byl o tom, abychom viděli, kde jsme, a pak se musíme zlepšit.

Pierre Sarr, absolvent přestupu, který debutoval v Bearcats, vedl tým se ziskem 16 bodů se 4 doskoky, 2 krádežemi a blokem.

To bylo [Sarr] dobré vidět, řekl Dempsey o bývalé rezervaci Monmouth Hawks, podle Pipe Dream. Vyšel sem a předvedl dobrý výkon. Začal svůj nadřízený rok dobře.

pádla a míčky na stolní tenis

Populární Problémy

Chtěli jste někdy být na Animal Jam královští? Pokud ano, toto je článek pro vás! Vyberte si dokonalé zvíře! Lišky, vlci, pumy, polární lišky a polární vlci jsou ideální pro mladistvé a dospělé. Zajíčci a opice jsou skvělé pro ...

Zajímalo vás někdy, kolik stojí nejdražší tenisová raketa na světě? S hodnotou v hodnotě více než 5 zbrusu nových vozů Ferrari vás tato hodnota může šokovat.

Nadal jako teenager získal neuvěřitelných 16 titulů; zde jsou jeho nejvýznamnější.

Williams je v současné době v sedmém měsíci těhotenství se svým prvním dítětem.