Živý přenos Redskins vs Packers: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Aaron Rodgers #12 týmu Green Bay Packers se dívá před zápasem proti Los Angeles Chargers v Dignity Health Sports Park 3. listopadu 2019 v Carsonu v Kalifornii.Po mizerném začátku sezony jsou Washington Redskins (3-9) na řadě, když vyhráli poslední dva. Pokusí se to zvládnout na tři s výletem do Lambeau Field na palubě, aby v neděli viděli Green Bay Packers (9-3) a Aarona Rodgerse.

hulu ženatý na první pohled

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Redskins vs Packers na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Redskins vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Redskins vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Redskins vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

tenisový grip pro začátečníky

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Redskins vs Packers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Redskins vs Packers

Packers se minulý týden odrazili od nejhorší prohry v sezóně 31–13 škrcením New Yorku Giants ve sněhu. Quarterback Aaron Rodgers byl 21 z 33 se čtyřmi touchdowny, čímž hru ukončil dvojicí skóre ve čtvrtém čtvrtletí.

Zpět doma v Lambeau Field očekávají Packers mrazivou aféru, která Rodgersovi v minulosti prospěla. V domácích zápasech pravidelné sezóny v prosinci a lednu má hodnocení 111,2 kariéry.

Chlad je faktor, řekl Rodgers The Associated Press. Není to tak, že bychom byli parta lidí z Wisconsinu, kteří zde byli vychováni, ale myslím, že se prostě naučíte zacházet s živly trochu lépe. Strávíte zde osm měsíců v roce. Když se vracím do Kalifornie, směji se všem Kaliforňanům s dlouhými rukávy a kabáty v 60stupňovém počasí. Říkám si: „Člověče, tohle je krátké počasí, krátké rukávy, víš? Vyndej Speedo nebo něco, zlato. '

Bude to první výlet na historický stadion pro nováčka Redskins Dwayna Haskinsa, ale jako produkt Ohio State State má určité zkušenosti s chladem.

Když jsem hrál ve Velké desítce, hrál jsem několik chladných her, řekl Haskins tento týden novinářům. Snažte se zůstat co nejteplejší - ohřívače rukou, roláky, polévka, kuřecí vývar. Všechno z toho.

Tato hra je svým způsobem hlavním setkáním hlavního trenéra Packera Matta LaFleura, který s Redskins pracoval v roce 2010 pod vedením Mikea Shanahana.

Jo, to byl skoro můj základ v této lize, řekl LaFleur. Dostal jsem příležitost pracovat se spoustou skvělých lidí: Mike Shanahan a někteří z mých nejbližších přátel v tomto oboru i v životě, Sean McVay, Kyle Shanahan, Mike McDaniel. Bylo tam hodně dobrých lidí. Byla to pro mě opravdu skvělá zkušenost s učením.

LaFleur strávil většinu svého času u Redskins mentorováním mladého rozehrávače jménem Robert Griffin III, který je nyní zálohou v Baltimoru. Redskins mají v Haskins nového nováčka QB, ze kterého LaFleur viděl několik záblesků.

Je to nadcházející chlap, řekl LaFleur. Vedl je ke dvěma vítězstvím, zády k sobě. Nebe je pro něj limit. Je to talentovaný hráč. Proto šel v prvním kole.

Packers jsou 13bodovým domácím favoritem této hry. Celková částka je stanovena na 41,5.


Populární Problémy

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Pohled na pět nejpůsobivějších vítězství Rogera Federera ve Wimbledonu. Federer je rekordním osminásobným wimbledonským šampionem a má spoustu dalších rekordů na trávníku Major.

Méně jíst během jídla může být náročné. Je snadné se přejíst během pravidelného jídla, zvláště pokud nevěnujete pozornost signálům z vašeho těla. Abyste omezili jídlo, sestavujte jídla pomocí správných porcí a správných typů ...

Jak vyrobit instantní bramborovou kaši. Instantní bramborové vločky si dají hodně práce s přípravou bramborové kaše. Rozhodněte se, zda je chcete připravit v hrnci na sporáku nebo je ohřát v misce v mikrovlnné troubě. Pokud používáte sporák, budete ...

Vánoční speciál Saturday Night Live 2020 bude vysílán ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.