Jak používat základní strategie a taktiky v Clash Royale

Clash Royale není snadné, zvláště v pozdějších arénách. Naučit se počítat elixíry, vytvářet synergie a nakonec porazit nepřátele je těžké, ale rozhodně možné. Použijte tyto strategie a učte se z tohoto článku, abyste byli na špici své hry.Část 1 ze 3: Útočné strategie

 1. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale Krok 1

  1 Ujistěte se, že máte a silná paluba . Použijte kartu výhry, která útočí na věže jako prase, x-bow, obr nebo bitevní beran. Jedná se o tanky nebo hlavní dealery poškození. Poté budete potřebovat podporu podmínek výhry nebo karty, které zakrývají slabiny podmínek vaší výhry, které vám pomohou posílit se.
  1. Na začátku zápasu počkejte na deset elixírů. To vám pomůže, takže můžete použít elixír k podpoře vašeho tlačení. Pokud odložíte prase, jakmile budete mít čtyři elixíry, bude to váš pád. Protivník může mít kosterní armádu a zavřít vaše prase, protože jste neměli dostatek elixíru na šípy nebo zap.
 2. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale Krok 2

  2 Pokud jste uvízli ve špatné ruce, počkejte, až váš protivník udělá první tah. Řekněme, že máte ohnivou kouli, zap, tornádo a golema. To vše je špatné použít na začátku nebo příliš riskantní. Počkejte, až váš protivník udělá krok a podle toho zareagujte. Nedělejte to však každý zápas. Pokud máte karty jako kostlivci, ledový duch nebo rytíř, zahrajte si s nimi, protože u nich není riziko zahájení.
 3. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 3

  3 Vyberte si korunní věž, na kterou se budete soustředit, a pokračujte v ní. Tím se opotřebovává stejná věž, takže veškeré vaše poškození jde na jedno místo. Je to užitečné v každém zápase. Jediný důvod, proč byste to neudělali, je ten, že soupeř položí Golema. Pak byste měli spěchat do druhého pruhu s prasetem, X-Bowem nebo Giantem.
  • Giant je slabý až pekelný, takže si vezměte přisluhovače nebo zap.
 4. Obrázek s názvem Use Basic Strategies and Tactics in Clash Royale Step 4

  4 Získejte pozitivní obchody s elixíry. Použijte menší elixír k boji proti jednotce, než kolik stojí její hraní. Například horda proti minionům se šipkami nebo P.E.K.K.A. s netopýry. Náskok v elixíru vám umožní hrát více karet. Některé karty jsou velmi dobré při získávání pozitivního obchodu s elixíry. Jsou to pekelná věž, rytíř, šípy a tornádo.
  • Pamatujte si, že nemusíte vše řešit. Několik skřetů můžete nechat dotknout se vaší věže, takže budete mít více elixíru pro hru, která vyhraje.
 5. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 5

  5 Připravte si silné kombinace vojsk. Pošlete tank následovaný stříkací jednotkou s vysokým poškozením, jako je čaroděj. Tank, jako je obr, bude tankovat věž, pokud ji čaroděj zničí. Čaroděj také zničí všechny hordy, které váš protivník umístí, aby mu mohl čelit.
  • Dobrý soupeř však může mít pekelnou věž pro vašeho obra a rytíře pro vašeho čaroděje. Příště určitě přidejte do své akce nějaké další jednotky, aby to nefungovalo.
  • Mějte kouzla, která podporují váš stisk. Dobrým příkladem je zap, zmrazení a ohnivá koule.
 6. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 6

  6 Používejte méně spolehlivé způsoby, jak rychle vyhrát nebo prohrát. Když soupeř umístí drahou jednotku, okamžitě spěchejte se svým elixírem. Váš protivník tomu nemusí čelit a vy je rychle zničíte. Budovy zaměřené na vysoké poškození jsou nejlepší jako prase a balón.
  • Druhá osoba může být na to připravena a získat nějaké pozitivní obchody s elixíry, pokud si nedáte pozor.
 7. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 7

  7 Používejte synergie. Tyto karty se navzájem dobře párují, ale liší se od podmínek výhry a podpory podmínek výhry. Tyto karty fungují dobře rozdělené a hrané společně. Příkladem je ohnivá koule a zap, kat a tornádo, horník a jed.
 8. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 8

  8 Znáte pulty svého protivníka. Pokud má váš oponent vždy dělo, které by vašemu praseti mohlo čelit, nepokládejte své prase hned, jak ho získáte. Počkejte, až soupeř použije své dělo a jeho zdraví. Umístěte prase a pokud budete mít štěstí, váš protivník nebude připraven.
  • Poté, co váš protivník položí kartu, jsou k ní potřeba další 4 karty. Pokuste se sledovat jejich handu nebo alespoň jejich výhru a hlavní obrannou jednotku.
  reklama

Část 2 ze 3: Obranné strategie

 1. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 9

  1 Umístěte budovy před královskou věž a 3-4 kameny z řeky. To jim umožňuje odvrátit pozornost vojáků sjíždějících z obou pruhů a lépe bránit vaše věže.
 2. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 10

  2 Pokud používáte spawnery, ujistěte se, že jednotky jdou na věž, na kterou útočíte. Umístěte do tohoto pruhu mírně spawnera.
 3. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 11

  3 Za korunní věž umístěte oddíl, který střílí, jako mušketýr, čarodějnice, čaroděj, princezna, ledový čaroděj atd. Korunní věž bude vašim hradům sloužit jako zeď. Nyní máte dvojitý tým bojující proti nepřátelským jednotkám!
  • Pokud útočí více vojáků, umístěte odolný oddíl pro rozptýlení (např. P.E.K.K.A), aby vaše věž neutrpěla příliš velké škody.
  • Pokud postavíte oddíl před věž, nepřítel ho rychle zabije. Tato metoda chrání vojsko, takže bude žít jindy a ušetří vám elixír. Tak do toho a zkuste to!
 4. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 12

  4 Mějte alespoň jednu hlavní obrannou jednotku a jednu obrannou podporu. Hlavní může být budova, barbaři, minionská horda nebo jiné kombinace, které spolupracují. Podpůrnými obránci jsou obvykle útočníci na dálku, kteří způsobí velké poškození.
 5. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 13

  5 Buďte vždy připraveni. Nepřítel může rychle postavit vepře na můstek a pokud budete rozptýleni, zničí vaši věž. Neustále se dívejte na své zařízení, deaktivujte oznámení a zbavte se rušivých vlivů, jako je klepání vaší rodiny na obrazovku.
 6. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 14

  6 Nechte jednotky čelit stejné věci ve vašem balíčku. Použijte minionskou hordu a gobliní barel. Váš protivník má pouze jeden šíp a bude si muset vybrat. Ať už je to cokoli, druhá karta způsobí velké poškození. To platí jak pro útok, tak pro obranu. Armáda kostry je úžasná, ale lze jí snadno čelit zapnutím. Vyhoďte tento žeton a všechny karty vašeho protivníka budou zničeny. reklama

Část 3 ze 3: Tipy pro hraní

Zde je několik skvělých karet, které vám pomohou vyhrát proti každodenním kartám, které byste mohli vidět! 1. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 15

  1 Když někdo používá balón, použijte přisluhovače a dětské draky. Pokud to nemáte, můžete se střídat s mušketýrem. Vyhněte se používání minionů, protože proti nim lze bojovat pomocí šípů. (Protože Arrows stojí pouze 3 elixíry a Minion Hordes stojí 5 elixírů, váš nepřítel bude mít výhodu 2 elixírů.) Mega minion je také lepší volbou, protože jej nelze šípovat dolů.
 2. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 16

  2 Použijte kouzlo Zap proti kostlivým armádám. Stojí to jen dva elixíry a úder je rychlejší než šípy, ale musíte být přesní, protože Zap Spell má kratší dosah.
  • Zap Spell dokáže víc, než jen rozbít více nepřátel! Pokud váš protivník položí otravné Věže pekel a Sparkies, použijte je na pár vteřin zmrazením pomocí Zap Spell! Obnoví to jejich náboj, což vám poskytne více času na jeho zničení. Použijte jej však ve správný čas.
 3. Obrázek s názvem Use Basic Strategies and Tactics in Clash Royale Step 173 Použijte Goblins, Skeletons nebo cokoli rychlého, abyste tlačili obra, pokud chcete, aby vaše pomalá, tanková jednotka šla rychleji. Valkýra a princ způsobují obrovské škody! Stačí pomocí prince zatlačit na Valkýru. Valkyrie a Goblins jsou také dobrým duem, protože goblini mohou Valkyrie tlačit, ale duo je schopno létat s létajícími jednotkami.
 4. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 18

  4 Použijte Rocket, když lidé používají ty otravné spawnery. Správně načasovaná raketa může ve skupině vysoce odolných jednotek způsobit velké poškození, ale kouzlo Lighting Spell je také dobré, protože zasáhne až tři cíle najednou s kruhovým poloměrem, což je opravdu užitečné.
 5. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 195 Použijte Fireball proti barbarům a Minion Horde. Ohnivým kouzelnickým mušketýrům, čarodějnicím, čarodějům a elektro čarodějům to opravdu stojí za to, jen pokud je zastřelí váš ohnivý koule. Jinak jsou stále naživu a váš protivník může postavit před tanka obra.
 6. Obrázek s názvem Use Basic Strategies and Tactics in Clash Royale Step 20

  6 Pomocí princezny odstraňte Spear Goblins, Goblins, Minions, Archers atd. Pomocí Baby Dragon také odstraňte barbarské hordy a ohnivé duchy.
 7. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 217 Používejte Bomber moudře. Hodí bomby, které ve skutečnosti způsobí velké poškození! Hodí na dálku, zatímco je to po ruce, takže pokud chcete odstranit barbary, můžete Valkyrie nahradit Bomberem. Nezapomeňte jej umístit na větší vzdálenost od nepřátelské skupiny vojsk, protože bombardér ve skutečnosti nemá mnoho HP.
 8. Obrázek s názvem Use Basic Strategies and Tactics in Clash Royale Step 22

  8 Zničte spawnery dříve, než příliš poškodí vaše korunní věže. Časem se hromadí. Budou také čistit vaše protivníkovy pozitivní obchody s elixíry. Poškození je možné řešit pomocí barbarů a skřetů s bombovými věžemi, ale pec je levnější než bombová věž. Používejte ho však opatrně, protože pec je spawnem a ohnivé duchy, které produkuje, lze rychle zničit, než zahájí svůj výbušný útok!
 9. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 239 Kite vojska kolem. Použijte ledový golem u řeky, právě když P.E.K.K.A. překračuje řeku. Umístěte jej do druhého pruhu, aby se velký robot vydal na dlouhou procházku. Věže arén na ni budou neustále střílet a P.E.K.K.A. za chvíli zemře. Použijte kostry ve středu, abyste odvedli pozornost mnoha dalším jednotkám, včetně Minion Hordy.
 10. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 24

  10 Počítejte s P.E.K.K.A, když potřebujete! Její slabinou je, že chodí příliš pomalu. Používání rytíře, kostlivců, barbarů, skřetů nebo čehokoli, co je levné a buď trvanlivé, nebo se často rozmnožuje, je nejlepší strategie boje. Mušketýr by byl skvělý i na podporu vojsk útočících na P.E.K.K.A!
 11. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 25jedenáct Nechte svého protivníka napadnout Inferno Towers! Pokud umístíte tank, můžete za něj také založit bitevního berana, takže kdykoli váš protivník použije pekelnou věž nebo jakoukoli jinou věž, bitevní beran vyrazí vpřed a rozbije jej! Navíc budete mít také 2 další barbary na podporu tanku. Zap může resetovat cíl a poškození pekelné věže.
 12. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 26

  12 Pomocí tornáda získáte mnoho pozitivních obchodů s elixíry. Můžete jej umístit na roh své královské věže a tahat do své královské věže jezdce vepřů, gobliní sudy, elitní barbary, horníky a další a zachraňovat své arénové věže. Nejlepší ze všeho je, že tornádo je pouze 3 elixíry. Spárujte jej s katem nebo čarodějem, abyste zničili jakékoli tlačení.
 13. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 2713 Proti kostře sudu se postavte co nejdříve, protože na 3 elixíry to může být velmi smrtící. Mějte na paměti, že hlaveň při pádu nezpůsobí poškození, a nemyslete si, že musíte být příliš brzy na to, abyste se jí postavili. Jakmile uvidíte poslední balón, který se chystá vyskočit, zaměřte své kouzlo nebo budovu nebo oddíl a připravte se!
 14. Obrázek s názvem Použijte základní strategie a taktiky v Clash Royale, krok 28

  14 Tlačte pomalejší jednotky s jednotkami velmi vysokou rychlostí. Například zatlačte na Valkyrie s princem nebo Hog Riderem a získejte kombinaci s nízkým rizikem a vysokou odměnou. Nebo zatlačte na Giant Skeleton/Giant/Golem s Battle Ram. Pomalejší vojsko se tak dostane do věže a způsobí poškození rychleji. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké kouzlo je nejlepší k odstranění věží? DMCsupergamer Nejlepší je použít něco vysoce destruktivního, jako je kouzlo Rocket nebo Lighting, ale kouzlo Freeze je také skvělé a mělo by vašim jednotkám umožnit zničit věž. (To znamená, pokud nejsou za korunní věží!)
 • Otázka Co je trifecta deck? Jae Hoon Cheong Trifecta je balíček push a elixírů včetně mušketýra, valkyrie, prasete, jedovatého kouzla, zap, elixírového čerpadla, koster a děla.
 • Otázka Jak se pomocí balíčku spawneru v Builders Workshop dostanete do Royal Areny? DMCsupergamer Chraňte paluby spawneru jinými budovami, jako je Inferno Tower, Bomb Towers atd. Také malta může být užitečná, pokud je používána správně. Jedná se o levnější způsob řešení poškození oblasti.
 • Otázka Jak obejdu stavbu Hog Rider? Abyste se vypořádali s Hog Riderem, můžete také použít budovu. Ale nejúčinnějším způsobem, jak vyjmout prasete, je použít dělo.
 • Otázka Jak mohu čelit útoku z P.E.K.K.A? DMCsupergamer Můžete použít pekelné věže, které jsou super účinné proti tankům, jako je P.E.K.K.A. Také možná budete chtít použít hordy přisluhovačů, protože jsou hromadnou pěchotou a dokáží vyřadit P.E.K.K.A během několika sekund! K rozptýlení P.E.K.K.A můžete použít golema nebo obra, ale nezapomeňte, že na něj útočí jiná karta!
 • Otázka Je umístění tanku za krále dobrý nápad? DMCsupergamer Mnoho lidí volí tento přístup. Existují však špatné zprávy. Pokud je váš tank někdo odolný, způsobí mnoho poškození a stojí hodně elixíru (například jako P.E.K.K.A), lidé mohou raketově vystřelit jakoukoli korunovou věž, kterou se P.E.K.K.A chystá projít. Tato rána by mohla vyjmout část zdraví vašeho tanku. Pokud tank používáte k útoku a ne k obraně, není to opravdu nejlepší metoda. Lepší přístup je pokusit se umístit tank mimo vaše korunní věže, možná uprostřed vašeho území - nebo za tank umístit rychlé jednotky, abyste jej zrychlili.
 • Otázka Jak mohu vyjmout balíček Trifectar? DMCsupergamer Tento balíček je jedním z nejtěžších balíčků ve hře! Dobrá strategie je zaměřit se na slabost. Soupeře můžete snadno rojit, ale nezapomeňte mít ve svém balíčku zmrazovací kouzlo! To musíte mít proti Trifectar Decks!
 • Otázka Co potřebuji k vybudování dobré minerální paluby? S minerem použijte balíček trifecta, ale nezvyšujte náklady na elixír tak vysoko. Vždy je dobré mít po ruce zmrazovací kouzlo. Vyzkoušejte si nejprve balíček ve výcvikovém táboře, abyste se naučili procházet karty.
 • Otázka Jaký je nejlepší balíček v Royal Areně, když nemám žádné legendáře? DMCsupergamer Zkuste použít karty, které můžete odemknout v Royal Areně jako Temný princ, Stráže, Královský obr atd. Tři mušketýři jsou také užitečné, ale jsou docela drahé. Také zkuste použít karty, které jsou již užitečné, jako je Wizard, Mini P.E.K.K.A atd.
 • Otázka Jaká je vaše oblíbená karta ve hře? DMCsupergamer Baby Dragon se mi osobně líbí, protože létá a má schopnost způsobovat poškození oblasti.

Populární Problémy

Mats Wilander věří, že nedávná dominance Novaka Djokoviče na turné mužů ukazuje, že Srb může zůstat na vrcholu ještě několik let, dlouho poté, co to Roger Federer a Rafael Nadal označili za den.Jak pro vás najít perfektní džíny. Dokonalé džíny jsou základem každého šatníku a měly by být pohodlné a lichotivé. S vaším jedinečným tvarem těla a smyslem pro styl může být těžké najít pár, který je tak akorát ....

Jak plánovat aktivity se svým psem. Může se zdát zdrcující pokusit se naplánovat aktivity, které uchvátí vás i vašeho psa. Samozřejmě existuje několik možností, které se většinou točí kolem toho, abychom se společně dostali ven. Včetně vašeho ...Šestinásobný hlavní vítěz Boris Becker zpochybnil postavení Rogera Federera mezi některými minulými velikány, navzdory jeho pozoruhodnému trofejnímu zátahu.Může Rafael Nadal získat svůj 12. titul French Open ?.