Stát Iowa vs UNI Football 2021: Jak se dívat

Sledujte hodinky Northern Iowa vs Iowa State

Getty Qquarterback Brock Purdy a Iowa State Cylcones se zúčastní 1. týdne UNI.

Cyklóny Iowa State Cyclones, které se umístily na 7. místě, zahájily v sobotu kampaň 2021 doma proti týmu Northern Iowa Panthers na stadionu Jack Trice v Amesu.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Tato hra (čas zahájení 16:00 ET) není nikde v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Northern Iowa vs Iowa State žít na ESPN+ :

Získejte ESPN+

Díky ESPN+budete moci během sezóny 2021 streamovat stovky živých univerzitních fotbalových zápasů. Obsahuje také desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 6,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 13,99 $ měsíčně . Samostatně by tyto tři streamovací služby stály celkem 20,97 $ za měsíc, takže ušetříte asi 33 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Northern Iowa vs Iowa State naživo v aplikaci ESPN na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, jakékoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV , Oculus Go, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Severní Iowa vs. Iowa

Cyclones v minulé sezóně skončili 9: 3 (8: 1 na Big 12) a na obou stranách koule vypadali solidně, v průměru 32,9 bodů a 436,3 yardů na zápas s celkovým prohřeškem, zatímco v obraně připouštěli 21,4 bodu.

Stát Iowa má 20 ze svých 23 startujících z této skupiny, kteří se v této sezóně vracejí, což je dobré pro jeho šance znovu skončit na Big 12. Máte sadu veteránů, kteří hráli hodně fotbalu, Řekl hlavní trenér státu Iowa Matt Campbell o výzvách při formování jeho letošního seznamu a dodává:

Jak ty lidi vylepšíme? Jak tito kluci udělají další krok vpřed? Získali jsme velký kus kluků, kteří hráli okrajově a někteří kluci hráli s úspěchem. Někteří kluci nehráli s velkým úspěchem. Jak tyto kluky získáme a zjistíme jejich soudržnost a dokážeme je přimět, aby hráli úroveň excelence, kterou potřebujeme?

Quarterback Brock Purdy bude zpět pod centrem státu Iowa. Purdy dokončil 66,6% svých přihrávek na 2750 yardů, 19 přistání a devět zachycení v minulé sezóně a zároveň přidal 382 yardů a pět skóre na zemi, takže severní Iowa bude muset najít způsoby, jak omezit jeho hru.

Na druhé straně Panthers v minulé sezóně skončili s bilancí 3-4. UNI dával průměrně nevýrazných 19,6 bodů na hru v útoku, ale skoupá obrana je držela ve většině her. Northern Iowa odevzdala pouhých 15,3 bodu na zápas v obraně, takže pokud si přestupek konečně může hučet, skupina začne podnikat.

Quarterback Will McElvain loni moc nehrál, chyběl několik týdnů kvůli protokolům COVID-19. Jeho poslední plná sezóna byla v roce 2019, kdy skončil 203-382 na 2778 yardů, 20 přistání a sedm zachycení. Hlavní trenér Panthers Mark Farley se pravděpodobně bude vřítit s McElvainem z brány, ale udělal si čas a vyhlásil vítěze soutěže QB.

Will opravdu zvýšil svoji hru, zvýšil svoji hru a udělal věci, které potřeboval, aby se pro nás stal lepším zadákem, Řekl Farley . Navíc mu jeho zkušenosti opravdu pomohly dostat se svou hrou na další úroveň.

McElvainova zkušenost z něj pravděpodobně zpočátku udělá startéra, ale když Theo Day čeká v křídlech, bude mít krátké vodítko.

UNI má všech 22 startujících zpět na obou stranách míče, což se u každého týmu stává výjimečně.

Z mého chápání, znám trenéra Campbella, jsou tyto hry důležité i pro něj. Protože toto je jeho pozadí, Řekl Farley . Pocházel z divize III, dostal se do řady a nedostal práci jen kvůli svému příjmení nebo třeba tričku, které nosil jako hráč. Je to pro nás obrovská hra, ať už je to Iowa nebo Iowa State.


Populární Problémy

Všech osm epizod nové série „Carnival Row“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

Prohlédněte si náš ručně vybraný výběr tipů na tenisové dárky pro ženy. Ideální pro každou příležitost, včetně jejích narozenin, Vánoc a Dne matek.

Andrea Hlaváčková - Žít sen

Analyzujeme klíčové zápasy prvního kola na US Open a podíváme se na šance Federera, Djokoviče a Murraye na turnaji, který začíná zítra na stadionu Arthura Ashe.

Výpady jsou jedním z nejlepších cviků na zpevnění spodní části těla. Dobrým způsobem, jak si procvičit celé tělo, je přidat paži. Můžete provést základní výpad zepředu se zvednutím paže, přidat závaží ke zvýšení procvičení horní části těla a zkusit ...