Jak porazit nudu přes léto

První letní týden je nádherný. Do druhého týdne se budete chtít skoro vrátit do školy brzy. Vyhoďte tu myšlenku z hlavy. Venku je svět plný aktivit, využijte tedy den a uvidíte, co upoutá vaši pozornost.

Část 1 ze 6: Jak se bavit s novými zájmy

 1. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 1

  1 Naučte se nový koníček. Je něco, co jste se vždy chtěli naučit, ale nemysleli jste si, že byste mohli? Léto může poskytnout volný čas, který potřebujete k vyzvednutí něčeho nového. Zde je několik návrhů:
  • Naučte se hrát na hudební nástroj.
  • Vzít zpěv nebo taneční .
  • Vyzkoušejte novou uměleckou formu jako fotografování nebo pletení .


 2. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 2

  2 Hrát sport. Léto je na většině míst skvělým ročním obdobím pro venkovní sporty, pokud vydržíte vedro. Pokud ještě nemáte oblíbený sport, není lepší čas si ho pořídit.
  • Spojte přátele nebo se připojte ke třídě a hrajte týmové sporty jako např fotbal (fotbal), Basketball , nebo pozemní hokej .
  • Najděte aktivitu pro jednoho nebo dva lidi, jako je surfování , městský golf , nebo tenis .
 3. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 3

  3 Natočit film . Získejte přátele a přemýšlejte o nápadu na film. Může to být cokoli, od sci -fi příběhu, přes soutěžní kuchařskou show až po hudební video. Pokud se do projektu dostanete, může vám poskytnout týdny zábavy při plánování scénáře, kostýmů, náboru komparzistů a střihu filmu.
  • Můžete také přijít s nápadem na sérii menších videí a založit kanál Youtube.
 4. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 4

  4 Spusťte radioshow . Pořiďte si nahrávací program nebo magnetofon a začněte s vlastní show. Napište si seznam věcí, které chcete zahrnout do svého pořadu: hudba, vtipy, rozhovory, reklamy, falešné nebo skutečné komentáře atd.
 5. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 5

  5 Najděte si řemeslný projekt. Umělecké a řemeslné projekty mohou vyžadovat čas a trpělivost, které ve školním roce nemáte, ale na léto jsou ideální. Zde je několik nápadů:
  • Složte papírové srdce . Můžete vystřihnout poznámky ve tvaru srdce pro své blízké, nebo si pořídit čtvercový origami papír a zkusit si vyrobit vychytanější verzi. Existuje mnoho dalších origami projekty také vyzkoušet.
  • Vyrobte duhové pastelky nebo zkuste tavit pastelky na žhavých skalách, abyste vytvořili umění.
  • Vyrobte si vlastní sliz nebo hrát těsto . Použijte tyto materiály s podivným pocitem pro legraci nebo si jen hrajte pro zábavu.
  • Vyrobte si solární horkovzdušný balón. Tyto balónky mohou za den urazit stovky mil a snadno se vyrábějí.
 6. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 6

  6 Excel v komplikované hře. Existuje více her, než byste se mohli za celý život naučit, ale léto vám dává možnost vybrat si jednu a stát se mistrovským stratégem. Některé hry jako most , šachy , Kouzlo , nebo Starcraft II mají dokonce mezinárodní turnaje s masivními odměnami pro vítěze.
 7. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 7

  7 Naučte se vařit. Pokud nevíte, jak vařit, nebo toho o jídle moc nevíte, mohli byste se nyní naučit pár receptů. K dispozici jsou tisíce receptů dostupných online nebo v kuchařkách z knihovny nebo knihkupectví, nebo můžete pro začátek vyzkoušet tyto jednoduché nápady:
  • Připravte si studené, osvěžující smoothie . Vyzkoušejte různé, i šílené kombinace, ať už si uděláte příjemný studený letní drink, nebo se odvážíte své přátele vypít tajemný odvar.
  • Vyrobte si čokoládový arašídový máslový parfait jako lahodný dezert.
  • Udělejte hummus na namáčení krekrů. Pokud jste ambiciózní, můžete dokonce udělat domácí chléb .
  reklama

Část 2 ze 6: Jak se zlepšit

 1. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 8

  1 Získejte letní brigádu. Zaměstná vás, představí vám nové lidi a vydělá nějaké peníze. Mnoho maloobchodních podniků, turistických atrakcí nebo letních festivalů potřebuje v létě pracovníky.
 2. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 9

  2 Dobrovolník . Pomoc vaší komunitě může být uspokojivou, povznášející prací a samozřejmě pracujete na dobré věci pro dobro. Hledejte ve svém okolí organizaci, která sbírá odpadky, pracuje se zraněnými nebo opuštěnými zvířaty nebo pracuje z politických důvodů.
  • Dobrovolnictví také vypadá dobře na přihláškách na vysoké školy, i když rozhovory a eseje půjdou mnohem lépe, pokud vás tato práce skutečně zajímá.
 3. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 10

  3 Podívejte se na hromadu knih z knihovny. Knihy vás mohou přenést do jiného světa nebo vám umožní vidět očima ostatních. Zkuste se naučit vše, co můžete na konkrétní téma, jako je severská mytologie, japonská historie nebo cestování do vesmíru.
  • Pokud se chcete dozvědět ještě více, vyzkoušejte online vysokoškolský kurz. Některé z nejlepších světových univerzit dokonce zveřejňují přednášky online a ty jsou často zajímavější než třídy na střední škole.
 4. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 11

  4 Začněte si psát deník . Mnoho lidí si vede deníky, aby přemýšleli o svém dni, pracovali v těžkých chvílích nebo si zapisovali plány na nadcházející den. Možná si to za pár let přečtete znovu a usmějete se na své letní vzpomínky.
 5. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 12

  5 Napište román . Je to obrovský projekt, který by vám mohl vyplnit celé léto a ještě víc, pokud se necháte inspirovat. Pokud si nejste jisti, kde začít, zkuste napsat příběh napodobující vašeho oblíbeného autora nebo spolupracovat s přítelem, abyste mohli obchodovat s nápady.
 6. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 13

  6 Učit se jazyk . Znalost cizího jazyka může vést k mnoha příležitostem, nemluvě o tom, že vypadá dobře na vysokoškolské aplikace. Začněte tím, že si poblíž najdete třídu pro začátečníky, nebo požádáte přítele nebo člena rodiny, aby vás naučil jazyk, který ovládají. Hledejte online bezplatné jazykové lekce, online výukové nástroje nebo zahraniční konverzační partnery. reklama

Část 3 ze 6: Jak se účastnit akcí

 1. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 14

  1 Aktivujte místní akce. Většina oblastí pořádá v létě veletrhy, festivaly, karnevaly nebo jiné zábavné akce. Zkontrolujte si online kalendář svého města nebo se zeptejte dalších lidí v okolí, zda už o událostech slyšeli. Podívejte se na weby nebo reklamy na blízká místa, včetně koncertních míst, divadel a sportovních stadionů.
 2. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 15

  2 Chovejte se jako turista ve svém vlastním městě. Podívejte se na webové stránky cestovního ruchu ve vašem městě nebo regionu nebo brožury o reklamních akcích a zjistěte, co přitahuje lidi cestující z jiných míst. Ve vašem městě nebo v oblastech kousek odtud může číhat cokoli od muzeí po veselé procházky.
 3. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 16

  3 Jít kempovat. Strávte pár dní s přáteli nebo rodinou v kempu, příp tábor na vašem dvorku . Shromážděte přátele u táboráku nebo grilování vyprávět děsivé příběhy a udělat s'mores .
 4. Obrázek s názvem Poraž nudu přes léto Krok 17

  4 Jděte na geocaching . Najděte si web s geocachingem online a vyhledejte místa ve svém okolí, abyste zjistili, zda někdo nemá skryté tajné odměny. Tyto mezipaměti můžete vyhledat nebo skrýt vlastní kohoutek s jednotkou GPS nebo vyhledáním souřadnic na mapě.
 5. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 18

  5 Vymyslete vnitřní dovolenou. Pokud vám počasí, doprava nebo nedostatek akcí brání opustit dům, udělejte si falešnou dovolenou. Pozvěte pár přátel na přespání a vyzdobte si pokoj jako palác, džungli, hotel nebo cokoli, co se vám líbí. Vydejte se nakupovat neobvyklá jídla a „suvenýry“, které můžete sdílet se svými hosty. Pokud je deštivé počasí, oblékněte se do plavek a slunečních brýlí a odpočívejte uvnitř a předstírejte, že navštěvujete místo s pořádným létem.
 6. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 19

  6 Spojte se se starými přáteli. Pokud jsou vaši současní přátelé mimo město nebo jsou zaneprázdněni, podívejte se do svých starých ročenek, telefonních kontaktů nebo e -mailů a znovu se spojte s lidmi, které jste znali. Jakákoli z výše uvedených činností může být zábavnější s přáteli, nebo můžete jednoduše strávit odpoledne vzájemným doháněním nebo vzpomínáním.
 7. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 20

  7 Zkuste něco postavit. Může to být cokoli, dům vyrobený z lepenky nebo jednoduché 3D puzzle. To vám pomůže logicky myslet a pomůže vám udržet si odolnost. reklama

Část 4 ze 6: Jak se bavit v horkém počasí

 1. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 21

  1 Jít plavat. Pokud žijete v oblasti, kde je léto horké, můžete se pobavit a zároveň zchladit. Navštivte pláž nebo bazén s přáteli nebo rodinou. Hrajte plavecké hry jako Marco Polo nebo Shark Attack, pořádejte plavecké závody nebo si dejte dohromady skupinu přátel, kteří si zahrají vodní pólo.
 2. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 22

  2 Ochlaďte se vodními aktivitami. I když nemáte kde plavat, můžete najít způsoby, jak se s vodou pobavit. Oblečte si plavky nebo lehké oblečení, které vám nevadí promoknout, a najděte nějaké přehřáté přátele, kteří se k vám přidají v těchto aktivitách:
  • Zapněte postřikovače na trávníku a přehrávejte značky, schovávejte a hledejte, popř červený rover uprostřed stříkající vody.
  • Bojujte ve vodě. Naplňte nějaké vodní balónky, kupte si levnou vodní pistoli v dolarovém obchodě nebo použijte zahradní hadici. Může to být zábavná jednorázová aktivita ... nebo začátek války ve vodní bitvě.
 3. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 23

  3 Připravte si studené nápoje a dezerty. Studený nápoj nebo miska zmrzliny mohou být v horkém počasí úžasné. Vyrobit si je sami je pro léčení nudy ještě lepší.
  • Snaž se výroba domácí zmrzliny , buď klasickou metodou „sůl a led“, nebo metodou, která obnoví krémovou, bohatou chuť skutečné zmrzliny.
  • Dělejte nanuky a udržujte mrazničku zásobenou po celé léto.
  • Naplňte lednici domácí zázvorové pivo nebo limonáda .
  • Udělejte si lízání ledu. Umístěte studenou vodu do šálku s brčkem nebo lžičkou na jedno použití. Uchovávejte v mrazničce po dobu 2 hodin, poté ji vyjměte a snězte, dokud je studená a báječná.
 4. Obrázek s názvem Poraz nudu přes letní krok 24

  4 Relaxujte uvnitř. Najděte si chladnou, stinnou místnost, popř udělat deku pevnost ze světelných listů, aby vytvořily útočiště před sluncem. Zapněte ventilátor, najděte knihu, kterou si přečtete, a počkejte, až přejde ta nejžhavější část dne.
  • Mezi další uvolněné halové aktivity patří šití , hraní solitaire nebo jiné karetní hry, sledování filmu nebo poslech hudby.
 5. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 25

  5 Hrajte hry kolem západu slunce. Když začíná padat soumrak a teploty se ochlazují, shromážděte skupinu přátel a zahrajte si hry jako schovávanou, sardinky , zmrazit značku nebo zmocni se vlajky ve velkém dvoře nebo parku. Pokud je večer ještě příliš horký na fyzickou aktivitu, postavte si venku stůl a hrajte karetní nebo deskové hry, zatímco se vzduch ochlazuje.
  • Vyberte si deskovou hru, kterou vítr neodfoukne, například Carcassonne, Tikal nebo Blokus. Všechno to jsou středně populární hry prodávané v mnoha herních obchodech, ale klasiky jako Šachy, Dáma nebo jakoukoli verzi magnetického cestování pro deskové hry najdete ještě snadněji.
  • Taková karetní hra, která bere triky Srdce lze hrát ve větrných oblastech, pokud máte kameny nebo jiné těžké předměty, které drží triky.
  reklama

Část 5 ze 6: Jak udělat nějaké zdobení

 1. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 26

  1 Uspořádejte nebo znovu vyzdobte svůj pokoj. Některým lidem se tato aktivita líbí více než ostatním, ale i když nejste příliš dekoratér, je lepší sedět a nic nedělat. I pouhé třídění starého nepořádku vám může pomoci najít staré hračky, knihy a další nostalgické předměty. U většího projektu si vymalovejte pokoj nebo zavěste plakáty a obrázky.
 2. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 27

  2 Sbírejte květiny ve svém okolí. Podívejte se, kolik druhů různých divokých květin můžete najít ve svém dvoře nebo v blízkých polích. Vyrobte si kytici, popř stiskněte je a vytvořte trvalé dekorace . Listy lze také sušit použít v uměleckých projektech nebo jen jako dekorace.
  • Nesbírejte květiny z yardů jiných lidí bez svolení, nebo pokud květiny vypadají záměrně zasazené.
  reklama

Část 6 ze 6: Jak se bavit s péčí

 1. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 28

  1 Vytvořte si vlastní kosmetické procedury. Existují stovky přírodních receptů pro kutily, které používají jogurt, avokádo nebo jiné přírodní složky. Otevřete své skříně a dopřejte si levný lázeňský den.
 2. Obrázek s názvem Poraz nudu přes léto Krok 29

  2 Aktualizujte svůj šatník. Roztřiďte si oblečení a vyberte si takové, které nechcete/jsou vám malé. Pozvěte pár přátel a požádejte je, aby přinesli nějaké oblečení/jiné věci, které nechtějí. Obchodujte s oděvy navzájem nebo je prodávejte při výprodeji, abyste získali nějaké peníze na útratu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když mám spoustu práce ve škole, ale přesto se chci trochu pobavit? Použijte zábavné věci jako odměnu za dokončení nějaké práce. Poté, co jste se zhruba 45 minut učili, udělejte si 15minutovou přestávku na hraní videohry, vyjděte ven a trochu si zajezděte na kole atd. Až dokončíte veškerou práci, dejte si velkou odměnu, jako když jdete ke kamarádovi dům na hraní.
 • Otázka Jak si mohu najít přátele, když si všichni myslí, že jsem chromý? Zní to, jako bys prostě musel najít „svůj kmen“, ty, kteří mají stejné zájmy. Přidejte se ke klubům nebo sportovním týmům, které vás oslovují, zvažte dobrovolnickou práci ve věci, ve kterou věříte, a buďte sami sebou. Vaši skuteční přátelé ocení skutečné vás.
 • Otázka Je 18:00 vhodný čas na táborák? Vše závisí na tom, v jakou dobu slunce ve vaší oblasti zapadá. Nejlepší je rozdělat oheň hned za soumraku.
 • Otázka Jaké jsou nápady na vymalování mé ložnice? Můžete přidat fotorámečky s fotografiemi, změnit přikrývku, namalovat tapetu nebo ji přemalovat. Další nápady najdete v tomto článku: jak vymalovat svůj pokoj .
 • Otázka Jak porazím nudu předměty kolem mého domu? Existuje mnoho způsobů, jak porazit nudu, když jste doma. Můžete udělat jednoduchý projekt, jako je kreslení a vybarvování obrázku, který darujete milované osobě, nebo můžete podniknout mnohem delší projekt, který vás zabaví na několik týdnů, jako je renovace nebo zdobení vašeho pokoje.
 • Otázka Co mohu dělat se svou skupinou přátel doplnění? Vydejte se do města, najděte si místní klub mládeže, sledujte film, odpočiňte si uvnitř, udělejte si lázně atd. Začněte brainstorming a zaplaví vás spousta nápadů!
 • Otázka Máte nějaké návrhy, o čem natočit film? Dalo by se natočit film o zombie apokalypse a dát mu šmrnc. Mohli byste z toho udělat apokalypsu prasat nebo cokoli jiného. Možná byste mohli natočit romantický film, kde jedna dívka najde pravou lásku, ale bude se muset odstěhovat a konec bude na vás.
 • Otázka Jaké jsou některé věci, které mohu dělat správně, když se probudím? Můžete si něco uvařit, nebo pokud máte domácího mazlíčka, zahrajte si s tím. Máte mnoho možností, například tančit s nějakou hudbou při usínání.
 • Otázka Co mohu dělat, když nemám moc peněz nebo přátel? Můžete použít věci z celého domu, například kresbu a umění a řemesla. Můžete také zajít do místního parku a prozkoumat ho.
 • Otázka Co mám dělat, když jsou všichni moji přátelé na léto mimo město? Anjali Bhatt Nemusíte vždy trávit čas se svými přáteli. Pokud je to možné, setkejte se s rodinou. Nebo hrajete samostatně a buďte kreativní. Vytvářejte řemesla, čtěte, kreslete, pište, procházejte se, hrajte si se svými mazlíčky atd. Další myšlenka: proč si v létě neudělat nového přítele?

Populární Problémy

Klavír je krásný nástroj, ale může se zdát stejně zastrašující učit, jako hrát. Naštěstí začínající lekce klavíru nejsou o hraní komplikovaných písniček nebo rytmů. Místo toho se tyto lekce zaměřují na vzbuzení důvěry ...

Jak zacházet s adhezemi. K adhezi dochází, když se pás jizevnaté tkáně připojí ke dvěma částem vaší vnitřní tkáně, které nejsou přirozeně připojeny. I když se to může objevit kdekoli, nejběžnějšími podmínkami souvisejícími s adhezí jsou adhezivní ...

Dubaj Duty Free Tennis Championships se dobře a skutečně rozjíždí navzdory absenci svých dvou největších šampionů Rogera Federera a Novaka Djokoviče.

Rogerovi Federerovi bylo tento týden 40, ale stále aktivně soutěží s mnohem mladšími hráči - včetně těch, kteří ho zbožňovali v jejich formativních letech.

Browns a Broncos se v neděli setkají v bitvě dvou vítězných týmů. Zde je návod, jak sledovat hru 9. týdne online bez kabelu.

Chcete streamovat CuriosityStream na Xbox One nebo Series X? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak přesně stáhnout a sledovat Curiositystream na Xboxu.