Jak tábořit na dvorku

Kempování na vašem dvorku může být spousta zábavy, bez ohledu na to, kolik vám je let. Je to skvělé pro zábavu dětí, nabízí příležitosti ke kontrole noční oblohy a umožňuje vám i vašim hostům být hlučnější než obvykle. Kempování na vašem dvorku vám také umožní zůstat s přáteli, kteří by se jinak do vašeho domova nehodili. Vše, co potřebujete, jsou stany, spacáky, teplé oblečení, občerstvení, táborák a pár zábavných aktivit.

Část 1 ze 2: Nastavení prostoru

 1. Obrázek s názvem Tábor na dvorku Krok 1

  1 Postavte si stan (y). V závislosti na počtu rodinných příslušníků a hostů můžete potřebovat více než jednoho. Požádejte přátele, aby v případě potřeby přinesli své stany. Pokud s kempováním začínáte, postupujte podle pokynů sestavit stan .
  • Použijte kvalitní stan; teď není čas na stín na pláži. Musí to být stan, ve kterém byste opravdu stanovali, aby vás chránil před deštěm, brouky a větrem.


 2. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 2

  2 Připravte si povlečení. Položte na zem něco měkkého: dobře fungují kempingové postýlky, nafukovací matrace, podložky na jógu, ručníky, tlustý přehoz nebo dokonce gaučové polštáře. Přidejte polštáře a lehké spacáky nebo bavlněné přikrývky pro letní teplo, zvláště pokud žijete tam, kde noční teploty výrazně klesají.
 3. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 3

  3 Naplňte stan (y). Přidejte pro děti plyšové hračky nebo plyšáky. Do každého stanu vložte také několik baterek, luceren nebo svítících tyčinek. Můžete také vyložit balíčky karet nebo deskové hry pro případ, že by se ochladilo.
 4. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 4

  4 Uspořádejte posezení. Pokud máte piknikový stůl nebo terasu, bude to fungovat nejlépe. V opačném případě postavte několik židlí na trávník a malý stůl, kde budete připravovat nápoje a jídlo. Možnost nenáročné na údržbu je položit deku na slunce, aby vaši přátelé mohli relaxovat, jíst a chatovat. Ujistěte se, že tráva není mokrá!
  • Před rozdělením posezení si udělejte záběr na psí do-do, mraveniště, trny nebo jiné dráždivé a nepříjemné látky, které by mohly zkazit zážitek.
 5. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 5

  5 Vytáhněte sprej proti hmyzu. Kousnutí komárů bude určitě zábavou, takže pro sebe a své hosty zajistěte spoustu repelentů proti hmyzu. Můžete také použít zapper bug nebo lehké citronellové svíčky nebo tiki pochodně naplněné citronellou, abyste zabránili otravným chybám.
  • Zajistěte, aby vaše děti věděly, že se nesmějí dotýkat ani si hrát s chrobáky, citronellovými svíčkami nebo tiki pochodněmi. Dokonce i sprej proti hmyzu může být nebezpečný při požití nebo postřiku do očí. Zajistěte, aby dospělý dohlížel na výrobky nebo je aplikoval na děti.
 6. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 6

  6 Připravte si jídlo a pití. Můžete si něco připravit předem, nebo dokonce objednat. Pizza je dobrá volba, pokud jste s velkou skupinou lidí. Připravte si pár pytlů žetonů nebo jiných svačinek a také chladič plný ledu s různými nápoji. Pro horká letní odpoledne zvažte výrobu domácích dobrot, včetně:
  • Pizza
  • Párky v rohlíku
  • Hranolky
  • Popcorn
  • Limonáda
  • Čokoládové sušenky
  reklama

Část 2 ze 2: Přidání zábavných aktivit

 1. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 7

  1 Zapalte si táborák. Hřejivý oheň je kempingová klasika. Jen se ujistěte, že máte obecní povolení (pokud jste dítě, musíte mít dohled dospělých) a pozorně sledujte svůj táborák. Nezapomeňte dodržovat všechna protipožární opatření, mějte po ruce hadici nebo hasicí přístroj a nikdy nenechávejte oheň bez dozoru.
  • Pokud váš prostor neumožňuje táborák, zvažte použití terakotového hrnce jako ohniště. Vyložte hrnec hliníkovou fólií, naplňte ho dřevěným uhlím a zapalte ho. To vám umožní opéct s’mores nebo jiné položky, což vám poskytne skutečný pocit z kempování. Nezapomeňte mít po ruce hadici nebo hasicí přístroj a nikdy nenechávejte ohniště bez dozoru.
  • V blízkosti otevřeného ohně zajistěte, aby byly děti pod dohledem dospělých. Zvažte nakreslení kruhu kolem ohně nebo ohniště a naučte děti nepřekračovat hranici.
 2. Obrázek s názvem Tábor na dvorku, krok 8

  2 Použijte svůj oheň k jídlu a zábavě. Kromě udržování tepla můžete také pečené marshmallow nebo párky v rohlíku na váš táborák. Je to také skvělé místo pro relaxaci a zírání na plameny.
  • Mohli byste děti požádat, aby ukazovaly na tvary v plamenech nebo uhlících a viděly, kam je dovede jejich představivost (podobné hledání tvarů v oblacích).
  • Táborák je také skvělým místem pro skupinové aktivity, jako je vyprávění příběhů nebo zpívání písniček.
 3. Obrázek s názvem Tábor na dvorku, krok 9

  3 Proměňte svůj trávník na desku Twister. Vystřihněte kruh z krabice na pizzu a použijte jej jako šablonu pro postřik různě barevných kruhů na trávník. K vytvoření řádků po čtyřech až šesti kruzích budete potřebovat čtyři až šest různých barev, přičemž každý řádek má svou vlastní barvu.
  • Použijte číselník ze samotné hry nebo si vytvořte vlastní pomocí papíru a fixů. Někdo mohl dokonce náhodně vyvolat barvy a části těla (např. Modrá noha modrá, žlutá levá ruka atd.).
  • Chcete -li barvu snadno smýt po táboře, použijte sprejovací barvu od dodavatele.
 4. Obrázek s názvem Tábor na dvorku, krok 10

  4 Podrž lov přírody . Vytvořte si seznam předmětů, které se pravděpodobně nacházejí na dvoře, a rozdejte kopie každému, kdo si chce hrát. Tato hra funguje dobře jednotlivě i v týmech. Můžete vidět, kdo může najít nejvíce položek, nebo kdo může najít položky nejrychleji. Zvažte rozdání malé ceny pro vítěze, jako jsou žhavé tyčinky nebo cukrovinky.
  • Několik nápadů pro váš seznam zahrnuje čtyřlístek, berušku, něco žlutého, dva stejné listy, pírko, kulatý kámen atd.
 5. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 11

  5 Zapněte nějakou hudbu. Přeneste stereo nebo boombox ven, nebo dokonce zapojte telefon do kompatibilního projekčního reproduktoru. Hudba váš tábor brzy oživí. Střídejte se jako DJ, aby si každý mohl poslechnout své oblíbené melodie. Můžete dokonce zahájit taneční párty!
  • Pokud máte blízké sousedy, zkuste se s postupem večera uklidnit. Vaši sousedé mohou mít malé děti, které se snaží spát. Nedělejte ohlušující zvuky ani nehrajte hlasitou a dunivou hudbu po celou noc, zvláště po 9–10: 00 hodin.
 6. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 15

  6 Vytvářejte si vzpomínky. Mějte poblíž fotoaparát, abyste mohli pořizovat hloupé momentky vás, vašich dětí, členů vaší rodiny a vašich přátel. Udělejte jeden velký skupinový záběr a všichni se smějte a smějte. Ujistěte se, že děláte kopie pro každého!
  • Můžete dokonce zavěsit rámeček obrázku z větve stromu a vytvořit si tak svůj vlastní fotografický stánek.
 7. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 12

  7 Jděte na geocaching. Geocaching je skutečný venkovní hon za pokladem, ve kterém cestujete na konkrétní místo a najdete nádoby plné „pokladu“, který zanechali ostatní. Obecně platí, že pokud něco vezmete z mezipaměti, měli byste na jeho místo nechat něco podobné hodnoty. K této činnosti budete potřebovat ruční GPS nebo smartphone. Můžete si stáhnout aplikaci geocaching nebo navštívit http://www.geocaching.com najít zdroj pro vaše mezipaměti.
 8. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 13

  8 Promítněte film. Pokud máte videoprojektor, můžete si pověsit prostěradlo na dvorek (jako plátno) a sledovat film venku. V souladu s vaším tématem jste mohli dokonce sledovat film o kempování. Rodičovská past nebo Camp Rock jsou skvělou volbou, pokud kempujete s dětmi, zatímco Bez pádla a Bushwhacked jsou lepší pro starší publikum.
 9. Obrázek s názvem Tábor ve vašem dvorku Krok 14

  9 Hvězdný pohled . Hvězdářské pozorování je skvělá aktivita při likvidaci. Rozložte deky na trávu a lehněte si, abyste se podívali na hvězdy. Dokonce jste mohli vidět, kdo dokáže poukázat na nejvíce souhvězdí, nebo naučit malé, jak najít prominentní souhvězdí, jako je Orion. Aplikace jako „Sky Map“ vám v reálném čase pomocí vaší polohy zobrazují název každé hvězdy a souhvězdí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu založit jednoduchý kemp, když jsem doma? Britt Noble
  Venkovní pedagog Britt Edelen byl aktivním členem jeho místní skautské jednotky poblíž Athén v Georgii ve věku od 8 do 16 let. Jako skaut podnikal desítky táborových výletů, naučil se a procvičil mnoho dovedností v oblasti přežití v divočině a bezpočet hodin ocenil skvělé venku. Kromě toho pracoval Britt několik let jako poradce v dobrodružném táboře ve svém rodném městě, což mu umožnilo sdílet svou vášeň a znalosti o přírodě s ostatními. Britt Noble Outdoorový pedagog Expertní odpověď Vyberte si stan odolný proti povětrnostním vlivům pro případ, že by foukalo nebo uprostřed noci začalo pršet. Nechte si spací pytel, deky a další zásoby, které používáte, ve stanu, aby byl útulnější.
 • Otázka Mohu to udělat pro přespání? Tak určitě! Jen se ujistěte, že vaši hosté mají všechny správné zásoby, jako jsou baterky, spacáky a stany.
 • Otázka Mohu jít kempovat na trampolíně? Ano, můžete na kempu vyrazit kamkoli chcete. Ve skutečnosti pro vás může být ještě pohodlnější spát na trampolíně.
 • Otázka Co když mě kousne smrtící brouk a moji rodiče nejsou v domě? Jak mohu obnovit? A co když jsem po uštknutí sám? Annelise Albert-Hall Je nepravděpodobné, že se to stane, zvláště pokud nežijete v tropech, ale v takovém případě byste měli zavolat na tísňové číslo své země a řídit se jejich pokyny.
 • Otázka Jak rozdělám oheň? A co je to táborák? Začněte zapalováním a protokoly. Zapalovačem zapalte zápalku, poté jemně foukejte a přidávejte větvičky a nakonec polena. Táborák je velký otevřený oheň, který se obvykle používá při oslavách různého druhu.
 • Otázka A co kempování s domácími mazlíčky? Můžete stanovat s domácími mazlíčky. Pokud jste však ve stanu, pak se ujistěte, že domácí zvířata jdou do koupelny, než půjdete spát. Je to vlastně docela zábava. Jsou to dokonalí přitulení kamarádi a zahřejí vás, když je venku chladno.
 • Otázka Jak mohu tábořit, když nemám dvorek? Můžete si najít kemp nebo použít dvorek kamaráda.
 • Otázka Co když se bojím mývalů? Můžete přinést něco, čím se můžete bránit, nebo s sebou někoho, kdo se jich nebojí.
 • Otázka Co když nemám jídlo? Protože jste na svém dvorku, můžete si objednat rozvoz jídla nebo můžete vstoupit do svého domu a něco vytáhnout z kuchyně.
 • Otázka Co když nemám stan? Kyle Používáte houpací síť, jen spíte proti stromu nebo si děláte úkryt před čímkoli, co máte kolem.

Populární Problémy

Jak zkomplikovat prsty pro kytaru. Hra na kytaru může být radostný zážitek. Bohužel tuto radost často kazí frustrace bolavých a něžných prstů, zvláště pokud jste nedávno začali hrát. Pokud vaše ...

Jak odšťavnit softballovou pálku. Modifikace softbalové pálky, která má za cíl zlepšit její výkonnost, se nazývá „odšťavňování“. Odšťavnění pálky vám pomůže zasáhnout tvrději a posílí vaši baseballovou hru. Nejběžnější metody posilování netopýrů mají ...

The Cowboys and Giants se sejdou na týdenní zápas NFC East v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak se dostat do formy pro sledování. Ať už se účastníte tratě několik let, nebo je to váš první rok, může to být velmi náročný a soutěžní sport. Naštěstí existuje několik kroků, které můžete podniknout nejen k udržení ...

Jak vyrobit instantní bramborovou kaši. Instantní bramborové vločky si dají hodně práce s přípravou bramborové kaše. Rozhodněte se, zda je chcete připravit v hrnci na sporáku nebo je ohřát v misce v mikrovlnné troubě. Pokud používáte sporák, budete ...

Venuše se zřítila na 15leté minimum Wimbledonu