Jak být úspěšný ve hře Rollercoaster Tycoon

V horské dráze Tycoon 1, 2 a 3 můžete spravovat svůj vlastní zábavní park se všemi druhy jízd a atrakcí. V různých scénářích jsou cíle různé, ale mají jednu věc společnou: musíte na konci určitého časového období získat nějaké množství peněz a mít určitý počet hostů.Tato příručka vám pomůže vytvořit nejlepší zábavní park od začátku v Rollercoaster Tycoon, Rollercoaster Tycoon 2 a Rollercoaster Tycoon 3.Kroky

 1. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon Krok 1

  1 Vyberte si scénář, ve kterém budete muset svůj zábavní park postavit úplně od začátku. Například vyberte Forest Frontiers v RCT 1, Roller Coaster Heaven v RCT 2 a Cosmic Craggs v RCT3. Park nemusí být uzavřen. V RCT1 a 2 nemůžete stavět během pozastavení, ale v RCT3 lze hru hrát bez ohledu na to, zda jste pozastaveni.
 2. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 2

  2 Klikněte na částku peněz vlevo dole a zvyšte si půjčku tolik, kolik potřebujete k vybudování dostatečného počtu jízd. Vždy jej můžete později splatit. (Poznámka: Režim Sandbox má neomezené peníze)
 3. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon Krok 3

  3 Klikněte na ikonu sestavení. Vyberte „Jemné jízdy“ a vyberte si něco malého, například ruské kolo nebo kolotoč. Umístěte jízdu poblíž vchodu do parku, ale ne příliš blízko silnice. Postavte se čelem ke vchodu a východu směrem k hlavní cestě. Nyní klikněte na ikonu cesty a vytvořte cestu fronty od vchodu do cesty. Mějte na paměti, že vaše jízda může vyžadovat dlouhou frontu. Tento krok zopakujte s další jemnou jízdou.
 4. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 4

  4 Až bude váš vstupní prostor plný, postavte něco většího. Klikněte na ikonu sestavení a vyberte „Vzrušující jízdy“. Zkuste si vybrat něco malého, například houpající se loď nebo točící se kroucení. Umístěte jej vedle jemných jízd. Ještě nestavte fronty, protože ještě nemáte cestu vedoucí k jízdě. Tento krok můžete v případě potřeby zopakovat.
 5. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon Krok 5

  5 Nyní, když máte vchod zaplněný, je čas přesunout se do velké oblasti parku. Klikněte na ikonu sestavení a vyberte „Horské tácky“. Vyberte si 'Wooden Roller Coaster' a postavte něco docela velkého, ale ne předimenzovaného. Umístěte jej na okraj parku, takže uprostřed budete mít stále prostor pro instalaci cest. Vstup umístěte co nejblíže ke stanici. Mějte také na paměti, že musíte vybudovat cesty, které spojují všechny jízdy. Tento krok neopakujte.
 6. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 6

  6 Nyní opět vyberte „Jemné jízdy“ a postavte se autem kousek od horské dráhy. Snažte se, aby byl malý, ale ne tak malý jako ruské kolo nebo kolotoč.
 7. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 7

  7 Pokud je ve vaší hře již duben, klikněte na ikonu sestavení, vyberte možnost „Vodní jízdy“ a postavte jakoukoli jízdu. Umístěte jej blízko okraje parku, ale také blízko vchodu. Pokud stavíte jízdu lodí, musíte vykopat jezero a naplnit ho vodou.
 8. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 8

  8 Nyní je čas přejít na cesty. Vybudujte si cestu od vstupu do vodní jízdy. Snažte se, aby byla cesta co nejrovnější, a přitom snadno dosáhla všech jízd. Nyní vytvořte cesty fronty ze vstupů. Pokud potřebujete, aby byla fronta delší pro oblíbenější jízdy, jako jsou horské dráhy, otočte ji jako bludiště. Až budete mít fronty dole, vytvořte výstupní cesty. Budování cest v tomto pořadí zabrání náhodnému připojení front fronty k cestě, na které ji možná nechcete. Výstupními cestami nemohou být cesty ve frontě, nebo si vaši hosté budou myslet, že jsou ve frontě na další jízdu, a budou zmateni. Díky tomu bude vaše hodnocení parku vyšší.
 9. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 9

  9 Nyní, když máte základní náčrt svého parku, je čas přejít k ještě větším jízdám. Klikněte znovu na ikonu sestavení a horské dráhy. Vyberte si cokoli chcete - cokoli opravdu velkého - a postavte to poblíž vodní cesty a první horské dráhy. Nedávejte to blízko vchodu a nezapomeňte na cesty. Dělat ne stavět na odvrácené straně parku až ke vchodu, obě hrany, a střed je zaplněn, protože hosté neradi chodí daleko. To je pro ty jízdy vše!
 10. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 10

  10 Přidejte další atrakce, díky nimž budou vaši hosté v provozu. Klikněte na ikonu Build a zvolte 'Food'. Postavte si Burger Bar nebo Pizza Stall. Umístěte jej do středu atrakcí. Postavte si stánek s nápoji hned vedle stánku s jídlem a nakonec přidejte koupelnu.
 11. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 11

  jedenáct Nyní klikněte na ikonu „terénní úpravy/dekorace“ a vyberte „dekorace cesty“. Klikněte na odpadkový koš a umístěte jej kolem cest. Umístěte jej poblíž stánků s občerstvením a na výjezdy z jízd. Bude to znít trochu hrubě, ale lidé někdy zvracejí, když vyjedou z jízdy. Opakujte, ale místo popelnic zvolte lavičky. Někdy, když lidé onemocní, si chtějí jen sednout. Můžete také přidat některé dekorace, například fontány.
 12. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 12

  12 Nyní, když váš park vypadá spíše jako skutečný park, je čas začít podnikat. Ujistěte se, že jsou všechny jízdy otevřeny jednotlivě. Otevřete park. Chcete -li to provést, klikněte na vchod do parku a změňte červenou značku na zelenou.
 13. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 13

  13 Teď se jen posaďte a sledujte, jak se vaše populace parku rozrůstá. Nezapomeňte zkontrolovat konkrétní jízdy a zjistit, co si lidé myslí. V případě potřeby proveďte několik úprav. Věnujte pozornost oznámením. Za měsíc si najměte jednoho nebo dva kutily, aby vyprázdnili odpadkové koše a uklidili zvratky. Pokud se jízda pokazí, najměte si mechanika. Pokud jsou stížnosti na vandalismus, najměte si ochranku. Ujistěte se také, že přibližně po měsíci zvýšíte cenu vstupného do parku, ale nedělejte změnu ceny příliš dramaticky, jinak nikdo nepřijde.
 14. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 14

  14 Klikněte znovu na peníze a vyberte úplně poslední kartu. Uvidíte tam všechny možnosti reklamy. Propagujte svůj park dva až tři týdny - přijde mnohem více hostů. Sledujte také všechny jízdy. Pokud konkrétní jízda nezíská tolik lidí, kolik byste chtěli, vraťte se k reklamám, ale tentokrát zvolte „inzerovat konkrétní jízdu“.
 15. Obrázek s názvem Buďte úspěšní ve hře Rollercoaster Tycoon, krok 15

  patnáct Nyní si na chvíli odpočiňte a podívejte se na množství peněz. Podívejte se, jak moc se zvyšuje. Jakmile získáte dostatek peněz, znovu otevřete ovládání peněz a snižte půjčku, jak jen můžete. Vaším cílem není mít vůbec žádné půjčky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zvýšit hodnotu svého parku a dostat do svého parku více hostů? Hra mě baví, ale špatně prohrávám. Potřebujete více jízd, stánků a horských drah. Pokud nejste obzvláště dobří ve stavbě horských drah, je obvykle jednodušší použít předem připravené. Podívejte se na myšlenky svých hostů a zjistěte, co si myslí, aby vám poskytly představu o oblastech, které můžete zlepšit.
 • Otázka Jak mohu postavit horskou dráhu? Stiskněte tlačítko na levé straně, které vypadá jako auto na horské dráze.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při stavbě parku nechte zadní stranu (nejdále od vchodu) prázdnou, abyste tam mohli později stavět další jízdy.
 • Pokud je celá vaše země zaplněna, kupte si další. To lze provést kliknutím na vchod do parku a následným kliknutím na ikonu koupit pozemek.
 • Pokud je váš park velký, postavte si spoustu stánků s jídlem a pitím a koupelen. Postavte také informační kiosek - deštníky se prodávají jako bláznivé, když prší. Když uslyšíte hrom, můžete cenu zvýšit.
 • Po několika virtuálních měsících, kdy je váš park otevřený, najměte si několik bavičů.
 • Nemějte jen jednu cestu spojující všechny jízdy. Budujte boční cesty, abyste rozptýlili dav.
 • Nestavte stánky s občerstvením přímo u velké horské dráhy, jako je Titan. Hosté častěji zvracejí poté, co se vydají na horskou dráhu.
 • Pokud je váš park příliš velký, postavte jednokolejku (ne vlak, protože jednokolejka může být vyvýšená, takže si nemusíte dělat starosti s cestami a jinými jízdami), která má několik stanic a objíždí park. Pokud jste vyčerpali všechny 4 stanice a jednokolejka není úplný kruh, změňte ji na režim jednosměrné kyvadlové dopravy namísto režimu souvislého okruhu.
 • Pokud je host OPRAVDU naštvaný a má červenou tvář, udělejte si cestu, která je oddělená od ostatních, a položte tam lavičku. Přesuňte tam toho hosta a on to zlomí. To mu zase udělá radost!
 • Pokud vám přijde host, který říká, že je pro něj jízda příliš intenzivní nebo příliš jemná, zvedněte ho a postavte ho do fronty vhodnější jízdy. Hurá! Můžete takto zabírat čas, místo abyste jen sledovali křik lidí.
 • Nezapomeňte si poslechnout všechny komentáře svých hostů a provést úpravy. Vybudujte více jízd, více prodejců jídla, stromy pro stín atd.
 • Až budou k dispozici, nezapomeňte stavět nové jízdy.
 • Nezapomeňte provozovat spoustu reklamních kampaní.
 • Když stavíte jízdu, okamžitě ji vyzkoušejte. Podívejte se na výsledky testů a založte cenu na hodnocení vzrušení. Nejlepší je dát to těsně pod hodnocení vzrušení. Pokud je například vzrušení 3,2, účtujte přibližně 3 GBP/3 USD/3 EUR.
 • Na začátek výstupní cesty můžete umístit značky „Nezadávat“, aby se lidé nedostali do slepé uličky.
 • Pokud vašemu opraváři trvá dlouho, než se dostane k rozbité jízdě, nebojte se ho vyzvednout a přivést ho tam sami. Možná ho ale budete muset zavolat zpět na rozbitou jízdu.
 • Chcete -li získat spoustu peněz, postavte několik obchodů poblíž vchodu do vašeho parku.
 • Když začne přicházet spousta hostů, chyťte je do pasti a zbavte je cesty za nimi. Měli byste před ně postavit koupelnu a obklopit je koncesními stojany a udržovat ceny tak vysoké, jak jen můžete.
 • Pokud máte spoustu peněz a váš park je opravdu nechutný a špinavý, můžete zvážit odstranění všech špinavých cest a umístění nových. Je to mnohem rychlejší než najímat mnohem více školníků/kutilů.
  • Najměte si baviče. Kdykoli host projde bavičem, jeho úroveň štěstí se zvýší. Umístěte baviče poblíž přední brány, abyste odradili hosty od odchodu. Do fronty také dejte baviče, protože po dlouhém čekání ve frontě se hosté zlobí.
  • Udržujte řádky fronty malé. Když si hosté myslí, že „už řadu let stojím ve frontě na [jízdu]“, jejich štěstí klesá. Někteří mohou opustit frontu, pokud čekají příliš dlouho.
  • Na štěstí hostů má vliv také hlad, žízeň, jejich potřeba používat koupelnu a nevolnost. Zde jsou některé věci, které mohou způsobit zvýšení/snížení jedné z těchto věcí:
   • Hlad hostů se časem zvyšuje. Vzhledem k tomu, že konzumace jídla také zvyšuje hladinu nevolnosti, umístěte stánky s jídlem daleko od otravných jízd.
   • Žízeň hostů se zvyšuje hlavně tehdy, když jí jídlo. Úroveň žízně se také zvyšuje s úrovní nevolnosti. Po vypití nápoje se obvykle sníží úroveň žízně a nevolnosti hosta, zatímco úroveň koupelny se zvýší. Nejlepší místa pro umístění stánků s nápoji jsou poblíž stánku s občerstvením a poblíž výjezdu z odporné jízdy.
   • Bude také dobré umístit koupelny po celém parku. Úroveň koupelny hostů se zvyšuje, když pije nápoj nebo jí.
   • Nevolnost hostů se většinou zvyšuje, když jede jízdu, která má vysoké hodnocení nevolnosti. Nevolnost se také (trochu) zvyšuje konzumací jídla. Pokud je úroveň nevolnosti příliš vysoká, host zvrací. Zvracení obvykle snižuje nevolnost hosta. Úroveň nevolnosti se také sníží, když si host sedne nebo vypije drink.
  • Pokud je štěstí hosta zoufale nízké, můžete ho přejmenovat na Melanie Warn. To maximalizuje štěstí a energii hosta.
 • Udělejte svým hostům radost. Existuje mnoho věcí, které dělají hosty šťastnějšími, zatímco některé další věci způsobují, že úroveň jejich štěstí klesá. Pokud je úroveň štěstí hosta dostatečně nízká, promění se v vandala a rozbije lavičky a lampy ve vašem parku, což zase ovlivní úroveň štěstí ostatních hostů. Někdy není snadné udržet hosty šťastné, ale pokud se budete řídit těmito radami, budete mít představu, jak manipulovat se štěstím hostů.
  • Hosté nemají rádi věci, které jsou příliš drahé. Pokud tedy vidíte lidi, kteří si myslí „Neplatím tolik za nákup/nákup [vložte předmět zde]“, okamžitě snižte cenu u atrakce. Pokud je vaše cena dobrá, uvidíte hosty, kteří si myslí, že „[atrakce] je opravdu skvělá hodnota“.
  • Aby váš park vypadal hezky. Věci jako Scenery a Theming způsobují, že si hosté myslí „Krajina je zde nádherná“, což zvyšuje jejich štěstí. Nezapomeňte také dát hudbu na některé jízdy. To také dělá hosty šťastnějšími. Ve třetí hře Roller Coaster Tycoon se však hosté někdy vyhýbají určitým jízdám, protože nemají rádi hudbu. Pokud máte třetí hru Roller Coaster Tycoon, zkuste se držet stranou od hudby, ale pokud máte druhou nebo první, je dobré přidat do svých jízd hudbu.
  • Určitě najměte kutily, zvláště pokud najdete hosty, kteří si myslí „Tato cesta je nechutná“. Přiřaďte kutilům konkrétní oblasti k hlídkování a hosté si pak budou myslet „Tento park je opravdu čistý a uklizený“, což zvyšuje jejich štěstí.
 • Pokud vám na Roller Coaster Tycoon 3 dojde extrémně málo peněz nebo v záporných číslech, pojmenujte hosta parku „John D. Rockefeller“. Díky tomu získáte peníze a můžete pojmenovat libovolný počet hostů „John D. Rockefeller“.
 • Někteří hosté vašeho parku nemusí ve virtuálním životě „žít“ poblíž vašeho parku, takže budou muset použít koupelnu. Klikněte na koupelnu a zvyšte všechny poplatky za koupelnu ve vašem parku na 10 centů. To znamená, že hosté budou muset za použití toalety zaplatit desetník. Zvláště pokud máte velký park, je to dobrý způsob, jak vydělat peníze. Ve verzi 3 někteří hosté na tyto toalety nepůjdou. Pokud park vydělává spoustu peněz, nemusíte hostům účtovat poplatky.
  • Jízda u vody udělá hostu radost. Přiblížení hostů k vodě (téměř dotek) vody pomůže vašemu parku ještě více!
 • Pokud máte v úmyslu vybudovat mírný nebo velký park, postavte u vstupu do parku jednokolejku. To vám pomůže rozptýlit lidi a umožní vám využít více vaší půdy.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vyzkoušejte všechny své vlastní jízdy, než je otevřete, abyste zjistili, zda jsou bezpečné.
 • Nikdy nenechávejte hru běžet a nechejte ji déle než pět minut. Můžete si myslet, že věci jdou skvěle, ale pokud odejdete, může se stát něco (jako havárie na dráze). Pokud tam nejste, vaše obchodní impérium se zhroutí. Pamatujte, že vždy existuje možnost uložení.
 • NEPOUŽÍVEJTE všechny své peníze. Pokud jste pod 2 000 $, na chvíli přestaňte utrácet. Pamatujte si, že jedním z vašich konečných cílů je splatit všechny půjčky, abyste v případě krize mohli získat více půjček.
 • Pokud máte v parku VIP, buďte vždy v pozoru v RCT3.
 • Pokud je tvář hosta červená, znamená to, že je velmi rozzlobený.
 • Některé parky se automaticky otevírají a nelze je zavřít. V takovém případě okamžitě vybudujte všechny jízdní trasy a otevřete všechny jízdy, jakmile jsou hotové.
 • Při stavbě vlastních jízd nezapomeňte věnovat pozornost tomu, jak extrémní je jízda. Nedělejte pád příliš vysoko. Nedělejte pět smyček během jedné jízdy. Pokud to uděláte, jen málo lidí bude chtít jezdit. V některých parcích však hosté upřednostňují intenzivnější jízdy než ostatní.
 • V některých parcích musí být vstupné zdarma. V ostatních musí být všechny jízdy zdarma.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Počítač
 • Klávesnice
 • Myš
 • Jedna z her Roller Coaster Tycoon

Populární Problémy

Konference byla v roce 2019 trochu nepořádek, ale turnaj Pac-12 by měl být stále zábavný. Zde je návod, jak sledovat každou hru online naživo.Španělsko dosáhlo finále Davisova poháru, když Ferrer porazil Isnera

Bambulky jsou malé, nadýchané kuličky, obvykle se přidávají do pletených čepic. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale vlastní výroba vám umožní vybrat si jakoukoli barvu a strukturu příze, kterou chcete. Jsou rychlé, zábavné a snadno se vyrábějí. Můžeš přidat...Jak chodit o berlích. Pokud jste se zranili nebo jste museli podstoupit operaci a nemůžete unést nohu, může vám lékař doporučit berle. Berle jsou zdravotnická zařízení, která vám umožňují zůstat mobilní i při ...Šestinásobný šampion Australian Open Novak Djokovic překonal problém s kyčlí, aby si rezervoval místo ve druhém týdnu prvního grandslamu 2018.

The Rockets and Thunder otevírají svá období 20-21 NBA zápasem ve středu večer. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.