US Open: Bethanie Mattek-Sands a Lucie Šafářová získávají titul ve čtyřhře žen

Duo nyní vyhrálo Australian, French a US OpenFinále soutěže ženských čtyřher na US Open 2016 v New Yorku nemohlo být napínavější.

12. semena Bethanie Mattek-Sandsová a Lucie Šafářová prokázaly nervy z oceli, aby se mohly odrazit ze sady a rozbít a rozrušit nejlépe nasazený francouzský pár Kristina Mladenovic a Caroline Garcia, 6-2, 6 (5) -7, 6- 4 v maratonu 2 hodiny 6 minut soutěž v neděli.jak sledovat supercross bez kabelu

Jeden wimbledonský titul od Career Slamu

Jedná se o třetí společný titul americko-českého týmu po loňském triumfu na Australian Open a French Open. S tímto nejnovějším úspěchem jim nyní chybí jen wimbledonský titul k dokončení tolik vyhledávaného Career Slamu.

Američan má nyní celkem pět hlavních titulů, které zahrnují dvě koruny smíšené čtyřhry.

12. semena byla v úvodních fázích tohoto zápasu zcela přehrána. Francouzské duo je dvakrát s jistou přesností zlomilo, protože pro dvojnásobné šampiony Slam bylo těžké přizpůsobit se bouřlivému tempu svých soupeřů.Na cestě do finále Mladenovic a Garcia porazili každého z obhájců titulu - Martinu Hingisovou a Sanii Mirzaovou - kteří tentokrát hráli s různými partnery. Tato vítězství jim dodala větší jistotu.

kde mohu sledovat potomky 2

Ve druhém setu si vzali přestávku, aby vedli 5: 4 a podívali se na kurz, aby přidali k titulu French Open, který si zajistili na začátku roku.

Jejich odhodlaná show ale nemohla odradit jejich zkušené soupeře. 12. semeno se vrhlo na každou příležitost - dokonce i když Garcia sloužil na zápas a zlomil je zpět, aby soutěž byla opět na úrovni.Mattek-Sandsová a Šafářová, které jely na tomto tempu, chytily druhý set v tie-breaku.

Útočí celou cestu

Když jejich chemie fungovala perfektně, americko-české duo zaútočilo hned od první hry v rozhodování. Oba týmy zkřížily meče ve finále Charlestonu v dubnu, kde Mattek-Sands a Safarova byli deklasováni ve dvou setech.

Byli si jisti, že nedovolí, aby jim francouzské dívky způsobily další zlomené srdce.

Poté, co si Mattek-Sands a Šafářová v úvodní hře vysloužili zásadní přestávku, si svou výhodu udrželi až do konce, aby mohli pochodovat k titulu.

Pro Matteka-Sandsa a Šafářovou to byla sezóna nahoru a dolů, kdy oba trpěli zraněními. V březnu se dali znovu dohromady, aby vyhráli Miami Open, ale museli snášet zklamání v prvním kole na French Open a Wimbledonu.

Na US Open ale přišli po fantastické show na olympiádě v Riu, kde oba získali medaile.

techniky stolního tenisu

Zatímco Šafářová spolupracovala s Barborou Strycovou na bronzové čtyřhře žen, Mattek-Sandsová získala zlato ve smíšené čtyřhře po boku Jacka Socka.

Populární Problémy

Šarapovová vstoupila do třetího kola po nervózní výhře nad Panovou Melbourne, 21. ledna (IANS) Světová č. 2 Maria Šarapovová měla těsný útěk do s.

Jak spát. Pokud jste nahromadili dluh ze spánku nebo chcete jen lahodně pozdní ráno, odpovědí je dlouhý a hluboký spánek. Pokud narušíte svůj spánek špatnými večerními aktivitami nebo nastavením ložnice, probudíte se méně svěží a ...

Zde je komplexní průvodce, jak sledovat hry Dallas Mavericks online bez kabelu v sezóně 2019-20.

Jak jezdit na kole v provozu. Cyklistika v provozu se může cítit nebezpečně, ale může být docela bezpečná, pokud budete dodržovat pravidla. Při jízdě se řiďte dopravními předpisy a podnikněte kroky, abyste na silnici udrželi plnou pozornost. Kromě toho ...

Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos stránky Michael 'MVP' vs Paul Daley a celého Bellatoru 216 online.

Alabama se snaží uzavřít perfektní pravidelnou sezónu, když v sobotu nastoupí na bojující stranu LSU. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry.