Jak se dívat na Harvard vs Yale Basketball online zdarmaGetty Alex Copeland, Yale Bulldogs, bude hostit Harvard Crimson.Yale Bulldogs se budou snažit pomstít svou osamělou ztrátu Ivy League v sezóně, když budou v sobotu hostit Harvard Crimson v John J. Lee Amphitheatre.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, stále můžete sledujte živé přenosy ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není vyžadován žádný kabel), která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních basketbalových her - a několika dalších sportů - každý týden.naučit se hrát tenis

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně Harvard vs Yale-, které jsou streamovány na ESPN+, lze také sledovat na vyžádání později prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.
Náhled na Harvard vs Yale

Bulldogs (celkem 18-4) padli 1. února na Harvardu 65-49, ale od té doby neztratili. S konferenční známkou 8: 1 mají na Princeton a Crimson (oba 6-3) náskok před dvěma zápasy o titul Ivy League.V pátek Yale doma bušil do Dartmouthu 77–59.

jak natáhnout tenisky bez nosítka na boty

Chceme zakončit konferenční hru a učinit prohlášení, řekl juniorský strážce Eric Monroe po vítězství Yale Daily News . Vítězství v lize je rozhodně naším cílem, ale chceme zajistit, abychom dohrávali ligovou hru tak, abychom se dostali do dobré situace a zamířili do turnaje Ivy League.Starší strážce Alex Copeland z pole vystřelil 11 z 12, dosáhl 23 bodů, čtyř asistencí a čtyř zisků, což jsou všechny herní maxima.Jeho 18. bod hry byl také 1 000. v kariéře.

úchop tenisové rakety

Je to opravdu dobrý pocit, řekl Copeland o úspěchu Yale Daily News . Očividně je to jen svědectví mým spoluhráčům a trenérskému personálu. Moji trenéři mi tolik věřili a věřili mi, a to mi dodává velkou důvěru. Moji spoluhráči za poslední tři roky odvedli úžasnou práci, když mě našli, ale také přidali na tom sebevědomí. Znamená to pro mě svět.

Vzhledem k tomu, že Copeland viděl v prvním ročníku omezenou akci, byl pozoruhodně konzistentní, v průměru jako žák 12,9 bodu na zápas, 11,2 o rok později a 12,5 v této sezóně.

Vždy byl dítě, které dokázalo najít způsob, jak skórovat, řekl hlavní trenér Yale James Jones podle Yale Daily News. Odvedl pro nás ohromnou práci a nemohl jsem být na něj a ostatní seniory pyšnější a šťastnější. Al a já sdílíme úsměv alespoň jednou denně ... nejlepší na tom, co dělám, je sdílet tyto zkušenosti s těmito mladými muži, kteří jsou prostě skvělí. Al mě jen rozesměje a neustále se mi směje.

Crimson (13-9) v pátek spadl na Brown 88-79. Medvědi vystřelili 28 z 54 (51,9 procenta) z pole a 7-16 (43,8 procenta) z hloubky a bitvu s obratem vyhráli 19-13.

Myslel jsem, že Brown hraje s obrovským množstvím energie, řekl hlavní trenér Harvardu Tommy Amaker podle Harvard Crimson . Brzy nás velmi dobře bránili.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 plná epizoda zdarma

Strážce prváku Noah Kirkwood sestoupil z lavičky, aby dosáhl 28 bodů za střelbu 11 z 18 a chytil týmových devět doskoků. Vedl všechny účastníky se sedmi asistencemi.

Hnědý strážce druhého ročníku Desmond Cambridge klesl o 30 bodů a z pole střílel 11 z 21.

Cambridge je pro Harvard Crimson tvrdým krytem pro kohokoli v této lize, řekl Kirkwood. Cítil jsem, že jsem mohl na svoji obranu klást trochu větší důraz.


Populární Problémy

Rory McIlroy a Brooks Koepka vedou titul v poli na Arnold Palmer Invitational 2020. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu.

Pokud se plánujete zbavit vzpřímeného piana, je jeho přeprava neporušeného velmi obtížná. Je mnohem snazší rozebrat celé piano a přesunout ho na kusy. Demontáž klavíru vyžaduje trpělivou práci a nebudete moci používat ...

Zde je návod, jak sledovat Usman vs Covington a UFC 245 PPV na televizi, telefonu, Fire Stick nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak zabránit podvrtnutí zápěstí. Vyvrtnutí zápěstí je poranění tvrdých vazů v zápěstí, často v důsledku přetažení nebo natržení. Existuje spousta věcí, které můžete udělat, které vám pomohou udržet zápěstí v bezpečí a bez výronů ....

Výhra tří setů nad Daniilem Medveděvem ve finále Brisbane International znamenala pro Kei Nishikoriho první triumf na turné od roku 2016.

Nováček Scottie Barnes a Raptors se v neděli utkají s akcí Knicks in Summer League. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.