Jak sledovat hru AAF Orlando Apollos vs San Antonio Commanders onlineGetty Orlando Apollos Steva Spurriera navštíví velitele San Antonia.Aliance velitelů amerického fotbalu v San Antoniu bude v neděli hostit Orlanda Apolla v Alamodome.Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a budou vysílány na CBS Sports Network, ale pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos hry na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení pomocí kterékoli z následujících možností:Digitální platformy AAF

Všechny hry AAF můžete sledovat na počítači přes AAF.com, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Alliance of American Football.nejlepší oversize tenisové rakety

PlayStation VueZe čtyř různých balíčků kanálů PlayStation Vue patří mezi horní tři balíčky CBS Sports Network. Kromě toho jsou k dispozici také CBS (všechny čtyři balíčky), TNT (všechny čtyři balíčky) a NFL Network (horní tři balíčky), které budou vysílat ostatní hry AAF.

Zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi (k registraci nebo sledování nemusíte mít konzoli PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu , Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a celkem 75 kanálů prostřednictvím hlavního balíčku FuboTV, který je z velké části přizpůsoben sportu. Kromě toho jsou zahrnuty také sítě CBS, TNT a NFL, které budou vysílat další hry AAF.

jak hrát stolní tenis

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network, TNT a CBS.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Orlando Apollos vs San Antonio Commanders

Apollos dominoval v 1. týdnu a zvítězil nad ostatními osmi týmy AAF vítězstvím 40: 6 nad Atlanta Legends.

Linebacker Terence Garvin, který má na kontě 75 zápasů NFL a čtyři starty, zachytil dva průsmyky nejvyšší ligy a udělal 11 zákroků, což v 1. týdnu dělilo vedení ligy.

sledujte Macy's parade online zdarma

Měl opravdu pěknou hru, řekl obranný koordinátor Apolla Bob Sanders Orlando Sentinel . To je standard. Vždy říkáme: „Standard je standard“ a to je pro něj standard. Vyšel a hrál dobře.

Garvin získal vůbec první ocenění Ligy za obranný týden.

Je to vzrušující, řekl Garvin o cti, podle Sentinel. Mám z toho radost; Vážím si toho. Vím, že je třeba udělat ještě mnoho práce, takže se těším, až se vrátím do práce.

A dodal: Myslím, že naši trenéři nás opravdu opravdu připravili. Opravdu jsme měli dobrou představu o tom, co [Atlanta] chtěla dělat - různé věci, které měli na mysli, různé tendence.

Apollo vede Steve Spurrier, který v roce 1996 trénoval Floridu na národním šampionátu a také vedl Duka, Jižní Karolínu, Washington Redskins NFL a Tampa Bay Bandits z USFL.

Nyní má na svém kontě 6: 0 a trénuje s novými týmy.

Dokonce vyhrál s Redskins, řekl Spurrier se smíchem, podle Associated Press . To není snadné.

Jeho protivníci z 2. týdne také předvedli v 1. týdnu šterlinků obranný výkon; velitelé porazili San Diego Fleet 15-6 v Alamodome.

Zdá se, že San Antonio je jedním z nejlepších týmů, řekl Spurrier Stráž . Pravděpodobně říkají to samé, co já: že nevědí, jak mohou být dobří. Ale jejich obrana byla opravdu vynikající, stejně jako naše v prvním zápase.

Ve snaze ochránit quarterbacky AAF omezuje schopnost týmů generovat přihrávky. Obrany nemohou spěchat více než pět hráčů, obranní obránci nemohou vybombardovat a sousední obránci nemohou spěchat se zadákem ve stejné hře.

To nezabránilo velitelům v tom, aby v týdnu 1 šestkrát vyhodili zadáky flotily Mikea Bercoviciho ​​a Philipa Nelsona. Žádný jiný tým neměl více než tři pytle.

Bývalý obránce týmu Texas A&M Shaan Washington měl dva týmové záběry takedownu. Winston Craig, bývalý standout Richmondu, inkasoval jeden a půl.

shrnutí badmintonu

Jako D-lineman vás nutí hodně spěchat, řekl Craig o omezení spěchajících quarterbacků, podle San Antonio Express-News . Pro mě to baví. Umožňuje mi to pokusit se pomocí svých dovedností uspěchat kolemjdoucího. Odvádí to od některých blesků, ale na konci dne stále hrajete fotbal. Najdeš cestu.


Populární Problémy

Kondiční trenér pomáhá někomu dosáhnout jeho cílů v oblasti fitness tím, že ho naučí cvičení a wellness strategie. Pokud doufáte, že se stanete fitness trenérem, prvním krokem je zúžení vašeho zaměření na jeden typ fitness. Hledej ...

Francouzská tenisová hvězda Gael Monifls najala Guntera Bresnika, bývalého trenéra šampiona US Open Dominica Thiema. Monfils také přivedl Richarda Ruckelshausena jako součást svého nového trenérského týmu.

Jak zacházet se zánětem šlach v zápěstí. Pokud trpíte bolestí, ztuhlostí a otokem zápěstí, můžete mít zánět šlach v zápěstí. I když to můžete považovat za sportovní zranění, zánět šlach v zápěstí může být způsoben jakoukoli činností, která ...

Váš průvodce streamováním Princezny a žáby online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Populární vysílání „Film Room“ je zpět na pondělní národní mistrovství mezi Alabamou a Ohio State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.