ATP Shanghai Challenger: Yuki Bhambri se vrací ke zvednutí titulu

Yuki Bhambri získal svůj čtvrtý vyzyvatelský titul v Šanghaji

Ve výrazném posílení nerozhodného výsledku indického Davisova poháru příští týden si indický vedoucí Yuki Bhambri zajistil zisk titulu na tvrdých kurtech v Šanghaji. Bhambri porazil místního hráče Di Wu 3-6 6-0 7-6 (3) ve vrcholovém střetu a získal tak svůj čtvrtý vyzyvatelský titul.

tenisová ortéza

Čtvrtý nasazený Ind prohrál první set jen s přestávkou podání, která dělila oba soupeře. Ve druhém setu se však vrátil a dominoval světovému číslu 247, když se rozběhl pryč k rohlíku. S dynamikou pevně ve svůj prospěch vyvíjel chlapec Dillí na čínského hráče velký tlak, ale dokázal proměnit pouze 1 z 10 šancí na brejkbol. Oba hráči si vyměnili přestávky, protože zápas směřoval k tie breaku. Světová jednička 145 Indiánů držela nervy v klíčových okamžicích, aby zápas zpečetila skóre tiebreak 7-3.

Toto vítězství by přineslo Bhambri 80 bodů do žebříčku ATP a s 23 body klesajícími z loňského roku by se jeho umístění mohlo zvýšit o téměř 20 pozic, aby se umístilo ve 120.

Bhambri má za sebou působivý rok na okruhu Challenger s finálovými účastmi v Samarkandu a Novém Dillí a několikanásobným semifinále v Kazani, Vancouveru a Tchaj -peji. Také dosáhl hlavního tahu na Australian Open, ale nedokázal vymazat kvalifikaci v ostatních třech velkých společnostech.

dovednosti stolního tenisu

Dillí chlapec také pomohl k vítězství Indie 3: 2 Davis Cupu nad Novým Zélandem. Rád by si svou formu udržel i v těžkém střetnutí play off Světové skupiny proti českému týmu světové jedničky v Dillí.

Populární Problémy

Ukázka zápasu: Murray vs Djokovic

Stan Wawrinka nastoupí v pátek ve třetím kole French Open 2020 proti mladému Francouzi Hugovi Gastonovi. Toto bude první setkání na turné mezi těmito dvěma hráči.

Stanford se v neděli setkává se Severní Karolínou v národním mistrovství žen NCAA ve fotbale žen 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Memphis Express a Birmingham Iron pokračují v neděli ve hře AAF 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hru Bears vs Raiders Week 5 online bez kabelu.