ATP Shanghai Challenger: Yuki Bhambri se vrací ke zvednutí tituluYuki Bhambri získal svůj čtvrtý vyzyvatelský titul v Šanghaji

Ve výrazném posílení nerozhodného výsledku indického Davisova poháru příští týden si indický vedoucí Yuki Bhambri zajistil zisk titulu na tvrdých kurtech v Šanghaji. Bhambri porazil místního hráče Di Wu 3-6 6-0 7-6 (3) ve vrcholovém střetu a získal tak svůj čtvrtý vyzyvatelský titul.

cíl tenisových sukní

Čtvrtý nasazený Ind prohrál první set jen s přestávkou podání, která dělila oba soupeře. Ve druhém setu se však vrátil a dominoval světovému číslu 247, když se rozběhl pryč k rohlíku. S dynamikou pevně ve svůj prospěch vyvíjel chlapec Dillí na čínského hráče velký tlak, ale dokázal proměnit pouze 1 z 10 šancí na brejkbol. Oba hráči si vyměnili přestávky, protože zápas směřoval k tie breaku. Světová jednička 145 Indiánů držela nervy v klíčových okamžicích, aby zápas zpečetila skóre tiebreak 7-3.

Toto vítězství by přineslo Bhambri 80 bodů do žebříčku ATP a s 23 body klesajícími z loňského roku by se jeho umístění mohlo zvýšit o téměř 20 pozic, aby se umístilo ve 120.

Bhambri má za sebou působivý rok na okruhu Challenger s finálovými účastmi v Samarkandu a Novém Dillí a několikanásobným semifinále v Kazani, Vancouveru a Tchaj -peji. Také dosáhl hlavního tahu na Australian Open, ale nedokázal vymazat kvalifikaci v ostatních třech velkých společnostech.

velikost tenisové hlavy

Dillí chlapec také pomohl k vítězství Indie 3: 2 Davis Cupu nad Novým Zélandem. Rád by si svou formu udržel i v těžkém střetnutí play off Světové skupiny proti českému týmu světové jedničky v Dillí.

Populární Problémy

Od začátečníků po profesionály, chyby nohou mohou trápit hráče všech úrovní znalostí. Naučte se oficiální pravidla a tipy, jak se této nákladné chybě vyhnout.

Tím se hodnotí čtyři hráči, kteří mohou sesadit Federera z trůnu, aby zvedl korunu Wimbledonu 2018.

Po týdnu vysoce oktanových akcí v Madridu se turné žen přesune do italského hlavního města na druhý sezónní turnaj WTA 1000 v antuce.

Zde je to, co potřebujete vědět o sledování prázdninového speciálu HBO pro Euphoria online, i když nemáte HBO Max ani HBO.

Seahawks se snaží udržet krok na vrcholu závodu NFC Wild Card a v neděli hostit Bucs. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.