Shahrukh Khan a Salman Khan odhalí autobiografii Sania Mirzy „Eso proti všem šancím“

Saniaina autobiografie byla původně vydána před týdnemKniha, jejíž psaní trvalo Sanii Mirze pět let, autobiografii s názvem „Eso proti všem šancím“, která vyšla minulý týden, bude Shahrukh Khan a Salman Khan znovu uvedena do provozu v různých městech. Kniha přináší pohled do světa Sanie Mirzy a jejích bojů o to, aby se spolu s Martinou Hingisovou stala světovou jedničkou v ženském čtyřhře.

Série vítězných zápasů dua skončila v únoru. Kniha také obsahuje boje po jejím zranění zápěstí a její odchod z okruhu jednotlivců. Existují také určité aspekty její sportovní kariéry a osobního života.Posledních několik měsíců mělo mnoho specifikací tvrzení o tom, že Biopic Sania Mirzy a Parineeti Chopra jsou nejlepšími uchazeči o její hraní, ale ke zděšení se z toho stala fáma.

Čtěte také: Poznejte svého indického olympionika: 10 věcí, které byste měli vědět o Sanii Mirza

'Je to její vlastní myšlenka napsat knihu a její sestavení trvalo téměř pět let,' řekl Imran Mirza, otec Sania Mirzy, který se na knize také podílel. Dodal, že: „Je to její kniha a její názory a obálky až do tohoto bodu jejího života. Dotýká se také všech kontroverzí jejího života ... vše bylo pokryto ... o jejím životě, včetně její kariéry, ``'Příběh se 40 kapitolami začíná od doby, kdy jí byly čtyři nebo pět let,' řekl její otec.

Její knihu uvede Salman Khan 17. července, zatímco SRK uvede knihu na trh v Hyderabadu 13. července Parineeti bude speciálním hostem při křtu knihy v Novém Dillí a údajně se objeví také choreograf Farah Khan .