Dominic Thiem pojednává o veganství, blonďatých vlasech a fotbalu v „domácí olympiádě“ proti Ivanu Rakitičovi

Dominic Thiem na Australian Open 2020Dominic Thiem včera dohnal 433 v rámci série 'domácí olympiáda', kde ho doprovázel Ivan Rakitic. Thiem se v sérii výzev utkal s barcelonským oddaným a odhalil několik zajímavých drobností.

Během jedné z aktivit plánovaných 433 se Dominic Thiem zeptal, zda je vegan a zda někdy uvažoval, že se jím stane. Thiem je známý svou prací v oblasti životního prostředí a přispěl ke spoustě organizací na ochranu divoké zvěře, takže se mnozí zajímali o jeho postoj k živočišným produktům v jeho stravě.„Ano, možná po mé kariéře,“ odpověděl Thiem. „Teď, při tom cestování, je to docela obtížné. Zkusím to možná potom. '

Vyvážená výživa je klíčem k co nejlepšímu využití veganské stravy a na specializovaných trzích je k dispozici řada rostlinných potravin, které mohou splnit požadavky lidského těla. Vzhledem k tomu, že tenisté jsou vždy na cestách a mají o čem přemýšlet - od svého týmu až po svoji kondici -, nemají vždy možnost přemítat o svých dietních volbách.

Mezi současnými a bývalými šampiony tohoto sportu, jako Novak Djokovic, sestry Williamsové a Martina Navratilova, se obrátily k veganství. Změna ve stravě rozhodně nesnížila jejich návratnost na poli, takže Dominic Thiem by s určitým plánem mohl tuto možnost také zvážit.

Dominic Thiem zvažuje diskusi o „vlasech“

Jak série výzev pokračovala, Dominic Thiem se také zeptal, co dělá, aby si udržel vlasy. Thiemovy matné tipy otevřely polarizovanou debatu v celém tenisovém světě od chvíle, kdy se poprvé objevily během jeho úspěšné kampaně Australian Open 2020.banditské rovnátka
„Moje vlasová rutina? No, nic zvláštního! ' zavtipkoval Thiem
'Jedna věc je ale jistá, potřebuji kadeřníka, aby mi znovu udělal vlasy,' dodal. 'Celé to uzavření nebylo dobré pro moje vlasy, to je jisté.'

Dominic Thiem není sám, kdo ruinuje kadeřnické salony zavřené po celém světě. Ale vzhledem k tomu, že blokování vynucené koronavirem zavřelo všechny malé podniky, si každý musel vystačit s provizorními opatřeními.

skóre tenisu

Matné tipy Dominika Thiema by zahanbily jakoukoli chlapeckou kapelu z 90. let

Dominic Thiem mluví o své lásce k fotbalu

Při odpovídání na otázky svou obvyklou upřímností se Dominic Thiem ujistil, že během výzev proti Rakitic si oblékne svoji nejlepší herní tvář. Nebylo to však poprvé, co Thiem komunikoval s chorvatským středním obráncem; předtím navštívil Ciutat Esportiva z FC Barcelona (spolu s Alexandrem Zverevem), sdílení několika minut s hráči prvního týmu.Na otázku o svém oblíbeném klubu odpověděl Dominic „Chelsea FC“. To vyvolalo dech od Rakitica, který od roku 2014 složil svůj obchod pro katalánské obry.

Thiem je vášnivým příznivcem Chelsea, když v roce 2016 navštívil domovský stadion týmu Stamford Bridge a od klubu obdržel pár párů přizpůsobených bot. Kromě podpory Blues je Thiem také vášnivým stoupencem fotbalu obecně, protože zápasil s Nizozemskem ' Ajax Amsterdam v přátelské výzvě.

Rakušan dokonce založil vlastní fotbalový klub 1. TFC Matzendorf, který zve své kolegy tenisty na charitativní hry. Sám Thiem hrál za klub po skončení sezóny ATP 2018 spolu s krajanem a dobrým přítelem Dennisem Novakem.

Populární Problémy

Leander Paes po svém rekordním 13. titulu Roland Garros zasypal spoustu komplimentů na Rafaela Nadala. Paes ocenil také Djokoviče a Federera a tvrdil, že má obrovský respekt ke třem nejlepším hráčům světa.

Serena Williamsová byla v žebříčku top 10 zařazena podle prestižního kanálu mezi nejlepší ženské hráčky všech dob. Seznam obsahuje pouze dva aktivní hráče - sestry Williamsovy, Serenu a Venuši.

Jak hrát softball. Softball je zábavná hra, které se mohou zúčastnit lidé všech věkových kategorií. Ačkoli ne každý může mít špičkového trenéra, který mu pomůže naučit se základy, naučit se hrát softball sám je snadné a příjemné! Vědět...

John Isner se stal 11. mužem v otevřené éře, který získal šest a více titulů na jednom turnaji, když ve finále Atlanta Open 2021 v neděli porazil Brandona Nakashimu.

Bucs a Packers se setkají v neděli na mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.