Jak na bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu

Vlny na tenisových kurtech jsou větší než na Waikiki a dav je mnohem menší. Ve skutečnosti ve všední dny (kromě pozdního odpoledne) a víkendových dopoledních hodinách není v parku Ala Moana přeplněno u jističů a na pláži.Kroky

 1. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 1

  1 Bodyboard (nebo surf) zde pouze pokud jste alespoň na střední úrovni. Pokud jste začátečník, učte se v 'The Wall', který je pod zoo Honolulu. Tenisové kurty mají o něco větší vlny než The Wall a je zde pádlo.
 2. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 2

  2 Jeďte po Ala Moana Blvd do Ala Moana Park a do Ala Moana Park Drive, kde je bezplatné parkování. Tento park je mezi nákupním centrem Ala Moana a oceánem.
 3. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 3

  3 Zaparkujte v blízkosti tenisových kurtů, uvnitř parku, na Ala Moana Park Drive nebo na parkovišti vedle tenisového kurtu.
 4. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 4

  4 Pozorujte zlom a pádlovací kanál ze břehu.
  • Přímo venku a napravo (vaše právo, pokud jste tváří k oceánu) od tenisových kurtů jsou „Tenisové kurty“. Na západě jsou „ústupky“ a poté „velká práva“. Tenisové kurty jsou přestávkou s menším počtem lidí. Courts má dlouhou, ale proveditelnou pravici a levá je jen kapka a naprosto nenápadná. Velká práva jsou větší a přeplněná. Tenisové kurty se zavírají zhruba v šesti stopách.
  • Podívejte se, jak se surfaři a bodyboardisté ​​dostali do sestavy. Není to jako pláž Kuhio na Waikiki, kde se pláž hemží diváky. Vstup do sestavy bude trvat několik minut. Pokud je odliv nízký, uvidíte surfaře na palubách, jak kráčejí po stezkách na mělkých útesech, po kterých surfaři chodili desítky let.


 5. 5
  • Pádlujte, překračujte hloubený plavecký kanál (který je rovnoběžný s pláží) a přes mělký vnitřní útes přestávky. Při pádlování se vydejte vlevo (vlevo) od přestávky. Tělesní strávníci mohou téměř vždy pádlovat, kromě případů, kdy jsou odlivy nízké. Když je voda mělká, zůstaňte v ploché poloze a provádějte mělké tahy rukama. Pohybujte se jen rukama, dokud se voda nedostane hlouběji. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 6

  • Fotografie byla pořízena, když byl příliv velmi nízký a vlny byly jen stopu. Uvnitř čtyř skal je plavecký kanál a mimo skály, kde je voda hnědá, je vnitřní útes.
 6. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 7

  6 Jakmile jste v sestavě, potýkejte se s pasáty - které přicházejí z východu (Waikiki). Pouhé sezení na prkně zády k pasátům stačí k udržení pozice. Když sedíte na desce, používejte své ploutve tak, aby vaše nohy čelily proti proudu. Waikiki poblíž je větrolam.
 7. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 8

  7 Vnitřní útes není nebezpečný, jezděte na vlnách, dokud nezemřou, pokud chcete. Jezděte na vlně celou cestu, jen když míříte zpět na pláž: nechcete poškrábat spodní stranu desky na korálu. Nebojte se, že vás uříznou korálové útesy, Courts je mírná a bezpečná přestávka. Voda se postupně prohlubuje a když jedete na vlně, nebudou žádné útesy, které se zničehonic objeví z ničeho nic. Veřejná přestávka na surfování ve Waikiki je místem, kde byste si měli dávat pozor na mělké útesy uvnitř. Pokud je příliv velmi nízký, útesy se projeví, ale nejsou zde život ohrožující. Ala Moana je umělá pláž, takže i vnitřní útesy jsou uživatelsky přívětivé.
 8. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 9

  8 V mělké vodě vždy zůstaňte na prkně a tady si s mořskými ježky nedělejte starosti. Tam, kde dochází k vlnění, nejsou přítomni mořští ježci s dlouhou páteří. Na útesu jsou mořští ježci s krátkou páteří, ale zdaleka ne množství, kterého byste si v zemi všimli. Tyto krátké páteře jsou v otvorech útesů a neublíží vám, pokud nezačnete chodit s ploutvemi na útesu. Zůstaňte na prkně, pádlujte mělkými tahy a nenecháte se šťouchat do mořských ježků a nenecháte se pořezat o korál. Jakmile se dostanete na úroveň začátečníka v oblasti tělesného stravování a většinou zůstanete v hlubší vodě, nebezpečí útesu, jako jsou korálové zářezy a šťávy z mořského ježka, prakticky zmizí.
 9. Obrázek s názvem Bodyboard na tenisových kurtech v Honolulu, krok 10

  9 Pokud jste šli do parku, zakopejte sandály do písku nebo je nechte u věže plavčíka. Pokud máte nějaké dotazy, zeptejte se plavčíka. K zajištění klíčů a peněženky používejte surfovací šortky, které mají kapsy uzavřené suchým zipem.


 10. 10 V parku jsou sprchy, toalety a snack bar. Toto je relativně bezpečná část Honolulu. Bavte se. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud pobýváte na západním konci Waikiki, můžete dojít k tenisovým kurtům. Kromě toho je surfovací přestávka „Kaisers“ dalším místem pro strávníky těla, protože většina davu je poblíž „Ala Moana Bowls“. Kaiser je technicky ve Waikiki a na západním konci Waikiki. Ala Moana Bowls je v ústí jachetního přístavu Ala Wai a Kaisers je další přestávka na východ.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Wizards of Waverly Place online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.Djokovič podepisuje novou smlouvu s AdidasemZlaté glóby 2021 se konají v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Jak udělat dort k narozeninám vašeho dítěte. Baby smash dort je tradice, která začala v USA. Jedná se o miniaturní dort, který je dítěti předložen k jeho prvním narozeninám. Dítě může rozbít dort, chytit ho za hrsti, ...