7 atributů, které by mohly vytvořit dokonalého tenistu

Čtyři. Bekhend (Gustavo Kuerten)

G

Gustavo Kuerten

Jednoruční bekhend Gustava Kuertena byl úžasný pohled na sledování a stejně účinný. Při hře na úder se obvykle nenakláněl do bekhendu a měl relativně vztyčenou horní část těla, což vypadalo ještě neuvěřitelněji.

Kuerten trefil spoustu bekhendových vítězů, aby ukončil drtivé rally ve svých mnohonásobných antukových kurtech. Jeho bekhend nesmírně přispěl k jeho titulům na French Open v letech 1997, 2000 a 2001.

Federerův jednoruční bekhend, zejména jeho střela na přihrávku dolů, je také skvělá, ale Kuertenův bekhend tuto bitvu vyhrává kvůli její celkové efektivitě.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online sérii 4 seriálu „American Horror Story“ s názvem „True Killers“ sledovat online bez kabelu.

Roger Federer nedávno hovořil s médii před zahájením Qatar ExxonMobil Open 2021.

Stejně jako u většiny obuvi je třeba zlomit pár tenisových bot, než se bude hrát pohodlně. Zde navrhované přístupy k obutí v kožených nebo plátěných tenisových botách je připraví ke hře během okamžiku, ...

Mistrovství ACC v fotbale mužů je na řadě v neděli, kdy se Clemson postaví Pittovi. Zde je návod, jak a kde můžete hru sledovat online.

Míč ve službě ve službě i přes přestávky v tenisové lize mistrů Jak se tenis v průběhu desetiletí vyvíjel, propůjčil žákům vzrušení.

Jak najít oblečení z obrázku. Ať už procházíte sociálními médii, listujete časopisem nebo jdete po ulici, můžete narazit na oblečení nebo oděvy, které milujete. Naštěstí můžete hledat online a najít ...