Australian Open 2021 uvržen do chaosu, protože 3 pozitivní testy nutí desítky hráčů do karantény bez praxe

Hráči z Australian Open a vylodění z charterového letu v Melbourne

Hráči a funkcionáři Australian Open viděli vylodění z charterového letu v Melbourne

Australian Open 2021 byla v sobotu uvržena do chaosu poté, co tři lidé na palubě charterových letů pořádaných Tennis Australia vrátili pozitivní testy na virus COVID-19.

Drama začalo brzy v den příjezdu hráčů a objevily se zprávy, že dva lidé při letu z Los Angeles do Melbourne měli pozitivní test. V důsledku toho byli všichni pasažéři letu - včetně 24 hráčů - požádáni o úplnou karanténu.

Hráči byli okamžitě informováni, že jim nebude dovoleno opustit svůj pokoj po dobu 14 dnů, což znamená, že není prostor pro jakýkoli druh školení na hřišti.

Podle původního plánu měli všichni účastníci podstupující karanténu v Melbourne každý den pět hodin denně na cvičení. V důsledku pozitivních testů však tato výjimka již pro tuto skupinu hráčů neplatí.

Několik hodin po prvních dvou pozitivních testech, další novinka - tentokrát na jednom z charterových letů Tennis Australia z Abú Dhabí do Melbourne. To znamenalo, že všichni cestující ani na tomto letu - včetně 23 hráčů - nemohli opustit svůj pokoj po dobu 14 dnů.

Přestože nebylo potvrzeno jméno těch, kteří měli pozitivní test, nebo hráčů, kteří byli součástí letů, tenisoví reportéři na sociálních sítích spekulovali, že ti dva na letu LA, kteří měli pozitivní testy, byli trenér a člen palubní posádka.

Kromě toho se objevily pověsti, že jeden z 50 lidí, kteří byli v Adelaide v karanténě, měl také pozitivní test.

Organizátoři Australian Open 2021 však vydali prohlášení, které objasňuje, že v celé tenisové kohortě se sídlem v Adelaide neexistuje žádná „aktivní infekce COVID-19“.

Hráči chodí na sociální média, aby diskutovali o svých bojích na Australian Open 2021

Aréna Rod Laver během Australian Open 2020

Aréna Rod Laver během Australian Open 2020

eso tenisový loketní popruh

Zcela přirozeně nejsou hráči spokojeni s tím, jak se věci vyvíjely na začátku Australian Open 2021. Francouzská Alize Cornetová byla jednou z prvních, která reagovala na sociální média, ale poté, co dostala hodně odporu, svůj tweet později smazala.

Kritiku vedli místní občané, kteří se obávají, že by nakažená osoba vstupující do země mohla vrátit veškerou práci, kterou vláda vynaložila na kontrolu šíření viru. Rozhodnutí Tennis Australia přivést přes 1 000 lidí na Australian Open 2021 po měsících zablokování se u mnoha viktoriánů příliš nepovedlo.

Ani volání Zoom během dne mezi organizátory Australian Open 2021 a hráči podle zpráv nepřineslo žádné rozlišení.

Hráči WTA Paula Badosa a Marta Kostyuk také diskutovali o některých výzvách, se kterými se kvůli změně pravidel potýkali.

Kostyuk prohlašoval, že by bylo nemožné, aby hráči splnili očekávání poté, co byli dva týdny v místnosti bez jakéhokoli tréninku nebo tréninku, něco, co podobali Sorana Cirstea také zopakovali. Kirsten Flipkens mezitím navrhla, aby se Australian Open o týden odsunulo, aby všichni hráči v karanténě měli dostatek času na trénink a se zbytkem na rovné podmínky.

Populární Problémy

Má nohy: Příběh tenisové supermodelky Daniely Hantuchové

Usměvavý Juan Martin del Potro nabídl pozitivní zprávu o svém uzdravení ze zranění kolena.

Jak získat zvony ze skal při křížení zvířat: nový list. Animal Crossing: New Leaf nabízí svým hráčům nepřeberné množství způsobů, jak vyrábět zvony, od prodeje nábytku, ovoce, ryb až po třesení stromů. Jeden z méně známých způsobů ...

Nick Kyrgios dostal ban za vztek v Šanghaji

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss America 2020 online bez kabelu.

Ivan Ljubicic, který má za sebou mnoho úspěchů při koučování Rogera Federera, nenabídne své služby žádnému jinému hráči. Ljubicic ale potvrdil, že se Švýcarům plně věnuje právě teď.