Jak chodit na vysokých podpatcích

Vysoké podpatky mohou být nejlepším přítelem dívky - pomohou vám postavit se výš, vypadat štíhlejší a cítit se sebevědoměji. Chůze na vysokých podpatcích však může být trochu ošidná, zvláště pokud na to nejste zvyklí. Nebojte se však, naučit se chodit nebojácně na vysokých podpatcích chce jen trochu cviku. Postupujte podle těchto užitečných tipů a budete se vzpínat jako model na molu v 5palcových bodcích!

Metoda 1 ze 3: Zlepšení vaší techniky

 1. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích Krok 1

  1 Udělejte menší kroky. Chůze na nejvyšších podpatcích není jako chůze, kterou jste se naučili v dětství, takže musíte udělat pár věcí, které by vám mohly připadat neintuitivní: Dělejte malé, pomalé kroky a dbejte na to, abyste neohýbali kolena víc než normálně byste. Všimnete si, že vysoké podpatky mají tendenci trochu zkrátit váš krok. Čím vyšší je podpatek, tím kratší krok končí. Nesnažte se s tím bojovat tím, že budete dělat větší kroky - držte se malých, jemných kroků, díky nimž bude vaše chůze vypadat přirozeněji a pomůže vám cítit se pohodlněji.
 2. 2 Procházka od paty k patě. Na vysokých podpatcích se snažte chodit co nejnormálněji. Při chůzi v bytech nechodíte po koulích nohou nebo neskládáte celou nohu najednou, že? Nedělejte tedy ani jednu z těchto věcí na podpatcích. Nejprve položte patu na zem a poté plynule sledujte prsty na nohou. Poté, jakmile je vaše váha na nohou, přesuňte váhu dopředu, jako byste chodili na špičkách prstů, a tlačte dopředu k dalšímu kroku.
 3. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích Krok 3

  3 Vylepšete držení těla. Nošení obuvi na podpatku posouvá vaše těžiště a spodní část zad se vyrovnává, aby se kompenzovalo, pokud neudržíte vynikající držení těla.
  • Představte si kus neviditelného provázku, který drží hlavu vzpřímeně - hlava by měla být v jedné linii s páteří a brada by měla být rovnoběžná s podlahou. Při chůzi na vysokých podpatcích se nedívejte dolů!
  • Položte ramena dozadu a dolů a ruce nechte uvolněné po stranách. Při chůzi mírně houpejte rukama, abyste dosáhli rovnováhy.
  • Udržujte zapojené břišní svaly a sávejte pupek směrem k páteři. To vám pomůže postavit se rovněji a zároveň bude váš vzhled tenčí.
  • Mírně pokrčte kolena, při chůzi v podpatcích by nikdy neměla být zablokovaná. Při chůzi mějte nohy blízko u sebe a ukazujte prsty přímo před sebe.


 4. 4 Představte si, že kráčíte po neviditelné linii. Molo modely často překročí jednu nohu mírně před druhou, aby se jejich boky více houpaly. Mnoho žen nosí vysoké podpatky, aby vypadaly sexy, takže přidat na procházku trochu shimy je dobrá věc. Nejlepší způsob, jak dosáhnout houpání při chůzi na vysokých podpatcích, je předstírat, že kráčíte po pomyslné přímce nebo napnutém laně.
  • Jedna noha by měla sestoupit přímo před druhou, prsty na nohou směřovat rovně dopředu. Tato procházka bude vyžadovat trochu praxe navíc, ale zvládnutí bude stát za to.
  • Podívejte se na některá videa modelů předváděcích mol, abyste zjistili, jak to dělají profesionálové, a poté zkuste napodobit to, co vidíte. Uvědomte si, že přehlídkové modely mají tendenci svou procházku přehánět, takže si to možná budete chtít trochu ztlumit pro skutečný život!
 5. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích Krok 5

  5 Procvičte si nošení podpatků po domě. Noste podpatky jeden den kolem domu před opotřebuješ je. To vám nejen umožní zvyknout si na jejich nošení, ale také vytvoří na spodní straně oděrky, aby byly méně kluzké. Ujistěte se, že cvičíte všechny věci, které byste normálně dělali při chůzi, například: chůze, zastavení, otáčení a otáčení.
 6. 6 Zlomte se v patách . Pokud se vám podlomí podpatky před prvním nošením, budete předurčeni k tvorbě puchýřů. Zlomení podpatků je důležité, protože odstraní ztuhlost obuvi a pomůže ji vytvarovat do tvaru vašich chodidel. Nosit boty doma by mělo stačit na to, abyste je zlomili, ale můžete také vyzkoušet:
  • Vystavení podpatků různým povrchům: Pravděpodobně budete muset chodit po dlážděných podlahách, kobercích a kluzkých dřevěných podlahách v určitém okamžiku na vysokém podpatku, zkuste je tedy zvládnout všechny.
  • Pokud plánujete nosit podpatky do nočního klubu nebo na večírek, kde víte, že si budete chtít zatančit, pak tančit v rytmu vlastního bubeníka v soukromí svého domova, dokud vám nebude příjemné třást věci v patách.
  • Při chůzi ze schodů dbejte zvýšené opatrnosti. Při sestupu po schodech položte celou nohu na každý schod, ale na každý krok položte pouze chodidlo, když jdete nahoru. Pro každý případ se držte zábradlí elegantně.
 7. 7 Noste podpatky venku. Chůze v podpatcích uvnitř je velmi odlišná od chůze v nich venku. Bez měkkého odpružení koberce nebo rovného, ​​dokonce vnitřního povrchu linolea nebo dřeva může být chůze v podpatcích desetkrát obtížnější.
  • I drobné povrchové vady na asfaltu nebo praskliny na chodníku způsobí potíže, zkuste proto několikrát projít nahoru a dolů mimo svůj dům a dávejte velký pozor, abyste se vyhnuli nerovným povrchům.
  • Dobrým místem k procvičení poté, co jste se ve svém domě zorientovali, je nošení podpatků do supermarketu. Použijte svůj košík k vyrovnání!
 8. 8 Procvičte si stoj v podpatcích. Nejen, že se musíte naučit chodit v podpatcích, ale měli byste také vědět, jak na to vydržet v podpatcích. Může to znít jednoduše, ale mnoho žen prostě neví, co dělat s nohama, když pózují pro obrázky nebo stojí a chatují na nějaké akci. Zde je velmi důležité mít pohodlnou obuv, protože nechcete strávit večer nepohodlným přeřazováním z nohy na nohu.
  • Chcete -li správně stát v podpatcích, stojte tak, aby se pata jedné nohy dotýkala středu druhé nohy, přičemž se od ní nakloní šikmo.
  • Položte váhu na špičku chodidla vzadu a jakmile se noha unaví, přepněte chodidla tak, aby byla vaše váha na druhém chodidle.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Udržujte své nohy svěží

 1. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 9

  1 Používejte polštáře a vložky. Přidejte tlumení všude tam, kde je velký tlak a/nebo tření. Existují polštáře vyrobené v různých tvarech a z různých materiálů, které můžete nalepit na vnitřní stranu boty pro pohodlnější chůzi, čímž zabráníte vzniku puchýřů a puchýřů. Pokud jsou vaše boty příliš velké a zjistíte, že vám sklouzávají z paty, pořiďte si stélky, které mohou boty zmenšit o polovinu velikosti a zároveň přidat pohodlí. Používejte tyto inovativní položky velkoryse - opravdu není třeba nepohodlí!
 2. 2 Dopřejte nohám odpočinek. Při nošení vysokých podpatků je nejlepší radou, jak předcházet bolesti, jen si sednout, kdykoli je to možné! To dá vašim nohám pauzu a zastaví jakoukoli bolest nebo nepohodlí při budování, takže vaše nohy zůstanou svěží.
  • Nezapomeňte zkřížit nohy, sedět rovně a natáhnout nohy od pasu dolů. Je to také skvělá příležitost, jak předvést své báječné boty!
  • Vyhněte se sundávání podpatků. Když si sundáte vysoké podpatky, vaše nohy mají tendenci bobtnat. Pokud si neustále sundáváte boty a znovu je obujete, bude to postupně bolestivější.
 3. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 11

  3 Noste popruhy na platformě. Boty s popruhy, které se bezpečně zapínají kolem nohy a kotníku, se nosí pohodlněji, protože zabraňují tomu, aby se vaše noha uvnitř boty příliš sklouzla, což snižuje tření a bolest. Boty na platformě vám poskytnou všechny výhody extra výšky, aniž byste se museli cítit, jako byste stáli na špičkách. Vaše noha je v botách na platformě více rovnoběžná se zemí, což z nich dělá skvělou volbu pro noci na tanečním parketu!
 4. 4 Nenoste vysoké podpatky také často. Vysoké podpatky vypadají báječně, ale budou mít větší efekt a dodají vám extra 'oomph!' když si je uložíte pro zvláštní příležitosti. Pokud je budete nosit příliš často, vytvoří se pravděpodobněji puchýře a puchýře a budete také tlačit na spodní část zad. Vaše nohy (a zbytek těla) potřebují nějaký čas na zotavení.
  • Pokud potřebujete do práce nosit podpatky každý den, zkuste nosit různé výšky. Tím se zabrání soustředění přílišného tlaku nebo tření na jedno konkrétní místo a vaše nohy se budou cítit svěží.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Výběr správných podpatků

 1. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 13

  1 Nakupujte moudře. Ne všechny vysoké podpatky jsou si vytvořeny rovnocenné a schopnost dobře chodit na vysokých podpatcích hodně závisí na výběru těch správných. Vždy nakupujte boty na konci dne, kdy jsou vaše nohy mírně oteklé z chůze a v největší míře. Vyberte si obuv, která odpovídá tvaru vaší nohy - ujistěte se, že je bota širší než vaše bosá noha. V obchodě si vždy vyzkoušejte obě boty a projděte se - pokud vám to hned nepřijde pohodlné, pak to pravděpodobně nikdy neuděláte.
 2. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 14

  2 Začněte v malém a postupujte vzhůru. Pokud nejsi zvyklý chodit v podpatcích, asi není dobré vybrat si pár 4 palců (10,2 cm) jehlových bot - je lepší se propracovat a zvýšit výšku, jak si zvykneš na to, jak se cítí. Na výběr je mnoho různých typů podpatků, lišících se výškou, tloušťkou a tvarem. Trénujte své nohy tím, že začnete s malými podpatky, umožní vašim kotníkům vyvinout sílu, kterou potřebují k bezpečné a půvabné chůzi na vysokých podpatcích.
  • Začněte botou, která má nízký podpatek asi 5–7,6 cm (2–3 palce). Zkuste jít na širší podpatky (spíše než na hubené hroty), protože ty zajistí větší rovnováhu. Uzavřená v obuvi může být také snazší chodit než páskové sandály, protože poskytují dostatečnou oporu nad vaší nohou a kolem paty a kotníku.
  • Klínky na vysokém podpatku jsou nejsnazší vysoké boty, protože pata je plně připevněna k podešvi boty, což vám poskytne větší rovnováhu a pohodlí. Jedná se o skvělou volbu, pokud chcete výšku vysokého podpatku, ale necítíte se připraveni na jehlové podpatky.
  • Noste matku všech podpatků. Dýka podpatky se také označují jako „podpatky“ a zahrnují cokoli s patou nad 3–4 palce (7,6–10,2 cm). Toto jsou poslední kroky vašeho tréninku na vysokých podpatcích - jakmile zvládnete chůzi, budete připraveni vyrazit do světa!
 3. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 15

  3 Získejte správnou velikost. Volba správné velikosti obuvi je při nákupu vysokých podpatků naprosto zásadní. Uvědomte si, že různé značky obuvi mohou mít různé velikosti, takže můžete být 7 v jedné značce, ale 8 v jiné. V důsledku toho byste měli vždy, vždy před koupí si boty vyzkoušejte.
  • Pokud máte pochybnosti, vždy jděte na boty, které jsou trochu příliš velké, než příliš malé. Velké boty můžete vždy zmenšit přidáním stélek a polštářů, ale malé boty zvětšit nemůžete. Příliš malé boty budou strašně nepohodlné a pravděpodobně budete litovat, že jste si je koupili.
  • Nezapomeňte pravidelně měřit chodidla, protože velikost obuvi se může v průběhu času měnit, zejména s přibývajícím věkem. Vaše nohy mají tendenci být delší a širší, protože vaše oblouky začínají klesat.
  reklama

Cvičení, která usnadní chůzi na podpatcíchCvičení, která usnadní chůzi na podpatcích

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké jsou nejjednodušší podpatky, po kterých se chodí? Katie Quinn
  Image Consultant Katie Quinn je Image Consultant, Personal Wardrobe Stylist a Founder of the Q the Stylist, an image consulting service in New York City pomáhající mužům a ženám pochopit jejich konkrétní cíle, zlepšit jejich šatník, výkon a život. Má více než 11 let zkušeností s obrazovým poradenstvím a pracovala jako stylistka pro Trunk Club, Modewalk a Moda Operandi. Její práce byla uvedena v časopisech Vogue, InStyle, Martha Stewart Weddings, Sheridan Road, Slate, Newsy, Rue a Thrillist. Katie Quinn Image Expert Expert Odpověď Bude to záviset na osobě. Bez ohledu na typ podpatku si vyberte něco, co vám dobře padne a budete se při nošení cítit pohodlně, aby vám nevznikaly puchýře nebo křeče.
 • Otázka Jak si mohu zvyknout chodit na vysokých podpatcích? Katie Quinn
  Image Consultant Katie Quinn je Image Consultant, Personal Wardrobe Stylist a Founder of the Q the Stylist, an image consulting service in New York City pomáhající mužům a ženám pochopit jejich konkrétní cíle, zlepšit jejich šatník, výkon a život. Má více než 11 let zkušeností s obrazovým poradenstvím a pracovala jako stylistka pro Trunk Club, Modewalk a Moda Operandi. Její práce byla uvedena v časopisech Vogue, InStyle, Martha Stewart Weddings, Sheridan Road, Slate, Newsy, Rue a Thrillist. Katie Quinn Image Consultant Expert Answer Procvičte si chůzi po domě, když máte podpatky, abyste se mohli naučit, jak zůstat vyrovnaní.
 • Otázka Jak zabráníte pocitu, že na podpatcích spadnete? Hodně cvičte doma a držte se věcí, jako jsou opěradla židlí a zábradlí. Věřte si, protože pokud si myslíte, že spadnete, je větší pravděpodobnost, že spadnete. Věřte si a cvičte a budete mít pravdu!
 • Otázka Mohu použít stejnou metodu k chůzi na krátkých podpatcích? Ano, ale v závislosti na výšce podpatku byste v nich mohli chodit, jako byste měli na sobě byty.
 • Otázka Mohou muži chodit na vysokých podpatcích? Ano, vysoké podpatky může nosit každý člověk, který se tak rozhodne. V některých společnostech vás za to mohou soudit, ale je to na vás. Ujistěte se, že máte správnou velikost a často cvičíte, abyste si zvykli na to, jak se díky patám cítíte. Může být užitečné přečíst si: Jak si vybrat vysoké podpatky .
 • Otázka Nemohu se postavit zpříma v patách? Co bych měl dělat? Zvedněte ramena nahoru, dozadu a pak dolů. Můžete si také vyzkoušet chůzi s knihami na hlavě a sedět nebo stát proti zcela rovné ploše, jako zeď.
 • Otázka Jaký druh podpatku je lepší, plné nebo vysoké? Na to můžeš odpovědět jen ty. Vyzkoušejte obojí a uvidíte, co vám připadá nejlepší. Můžete dokonce upřednostňovat klíny.
 • Otázka Funguje tato metoda s robustními podpatky? Ano, to funguje. S robustními podpatky je to dokonce mnohem jednodušší, protože vaše podpatky mají ve spodní části více povrchu, takže vás to bude bolet méně než jehlové. Pokud jste již zvládli výše uvedené kroky, můžete jít.
 • Otázka Jak mám sexuálně chodit na vysokých podpatcích? Pokuste se udržet pohyb těla ztracený, ale kontrolovaný. Nebojte se hýbat boky. Udělejte také menší mírnější kroky. A to nejdůležitější. Být jisti. Jakmile se budete cítit bezpečně na vysokých podpatcích, nebudete mít problém se uvolnit při chůzi a vypadat sexy.
 • Otázka Mám chodit jako v botách, když chodím v podpatcích? Na vysokých podpatcích byste měli chodit od paty k patě. Jinak byste si mohli zlomit nohu.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vždy se ujistěte, že jste si jisti svými podpatky. Pokud tomu tak není, je větší pravděpodobnost, že spadnete.
 • Boty s podpatky mohou být pro začátek jednodušší. Poskytnou vašim kotníkům větší podporu.
 • Pokud máte sandály na podpatku, dávejte pozor, abyste neopotřebovali pásky. Opotřebované pásy se pravděpodobněji zlomí.
 • Nezačínejte s nejvyššími podpatky, jaké můžete najít. Začněte v malém a postupujte postupně.
 • Kupte si kvalitní boty. Boty v rozmezí 150 $ a více vydrží déle a budou pro vaše nohy lepší, ale uděláte dobře, když zaplatíte více. Kupte si ty nejlepší podpatky, jaké si můžete dovolit, a pamatujte na pravidlo staré školy: čím vyšší podpatek, tím více byste měli zaplatit, protože bude silnější. Pokud chcete, vyškrábejte se na byty, ale nikdy na paty, protože to jen vyžaduje potíže. Pokud můžete mít ve svém šatníku jen jeden špičkový kousek, udělejte si ho na patě, protože tam je víc než kdekoli jinde na kvalitě opravdu důležité a je to obrovský rozdíl ... a pamatujte, kvalitní nemusí být nutně „značkovou značkou“ - chcete získat podpatky od odborníka obuvníci , nikoli oděvníci a/nebo kosmetické společnosti! Lepší značky vyrábějí podpatky se silnějším hrotem, kvalitnějšími usněmi, polstrovanou stélkou a jsou jednoduše propracovanější.
 • Snažte se nepřeklápět váhu dopředu na chodidla; to tě vyváží. Zkuste botám důvěřovat a posuňte je zpět do paty. Čím méně věříte, tím větší je pravděpodobnost, že narazíte.
 • Noste podpatky tak často, jak můžete. To pomůže vašim nohám a kotníkům zvyknout si na pocit vašich podpatků a pomůže vám to udržet rovnováhu. Čím více hodin tomu věnujete, tím lépe se vaše nohy budou cítit.
 • Vyhněte se kobercům nebo zemině, ve které by vám mohly klesnout podpatky.
 • Pokud hledáte boty k tanci, obraťte se na svou místní školu výuky tance na doporučení ohledně stylových bot určených k tanci.
 • Čím větší nohy máte, tím vyšší podpatek budete moci pohodlně nosit. Nepředpokládejte tedy, že musíte nosit stejné podpatky jako modelky; mnoho z nich má velké nohy, aby odpovídaly jejich vysoké postavě!
 • Pokud máte boty s otevřenou špičkou, zkuste dát polštáře kolem oblasti, kde se vaše špička setkává s vaší nohou. Tím zabráníte tomu, aby vyklouzly z otevřené špičky a vaše nohy nevyklouzly. To pomáhá, pokud máte malé nebo tenké nohy/prsty.

reklama

Varování

 • Bez ohledu na to, jak pěkné jsou vaše podpatky, nenoste je pořád. Příliš časté nošení podpatků může vést k chronickým bolestem nohou a zad.
 • Jízda na vysokých podpatcích obecně není dobrý nápad, zvláště u standardní převodovky. Při jízdě noste boty nebo tenisky. Vyhněte se žabkám, protože tyto boty se mohou zachytit do pedálů.
 • Kráčejte opatrně . Tráva, dlažební kostky a rošty nebo stoky jsou vaším nepřítelem. I prasklina na chodníku vás může srazit, pokud spolkne špičku paty. Sledujte svůj krok a ne dokonce myslet si o silové chůzi nebo běžeckých podpatcích.
reklama

Populární Problémy

Jak správně kýchat. Kýchání na veřejnosti může být trapné a může to vést k šíření choroboplodných zárodků. Ne každý ví, že existuje správný způsob kýchání, ale existuje! Nezapomeňte praktikovat dobrou respirační etiketu, kdykoli ...

Andrea Petkovic vtipkuje o tom, že se tenistky rozešly a stalo se to virálním !.

Discord je populární chatovací program, který je velmi oblíbený a oblíbený hráči. Uživatelé si mohou zdarma vytvořit vlastní kanály Discord a pozvat lidi, aby se k nim připojili. Někteří lidé používají Bots in Discord k přehrávání hudby, vítání nových lidí v ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Shrnutí největší akce z mistrovství.

Box

Jak používat těžkou tašku. Těžká taška je užitečným nástrojem pro procvičování boxu i pro celkové procvičení. Pokud jste však nepoužili těžkou tašku, může to být trochu zastrašující. Těžké tašky se však používají celkem snadno ....