Jak se dívat na „Dlouhé léto“ 30 za 30 online bez kabelu

Letní hodinky 30 za 30 Long Gone

Getty Mark McGwire #25 ze St. Louis Cardinals a Sammy Sosa #21 z Chicago Cubs v roce 1998.

Legendární domácí bitva Marka McGwira a Sammyho Sose v létě 1998 je předmětem nejnovějších 30 na 30.

Léto dávno pryč premiéra neděle 14. června ve 21 hodin ET/PT na ESPN a tak dále bude na ESPN+ bezprostředně po premiéře .

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde https://bit.ly/espn-plus-long-gone-summer živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Fire TV Stick, Rokue, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

ESPN+

Počínaje bezprostředně po premiéře, Léto dávno pryč –Dále s každým dalším dokumentem 30 za 30– bude k dispozici na ESPN+:

Získejte ESPN+

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Léto dávno pryč kdykoli na svém počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Firesticku, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One, Smart TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN aplikace.

Hulu s živou televizí

Chcete-li sledovat dokument živě při jeho premiéře, ESPN je jedním z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Léto dávno pryč vysílejte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Léto dávno pryč“

Bylo to jedno z nejpamátnějších let v historii americké hry. Outfielder Chicago Cubs Sammy Sosa a St. Louis Cardinals první baseman Mark McGwire se zapojili do slugfestu, jaký v baseballu dosud nebyl - a od té doby nebyl. Když skončil rok 1998, McGwire skončil se 70 oběhy Zatímco Sosa seděl těsně za ním s 66, ale fascinující část byla sledovat, jak se oba muži jeden po druhém překonali a překonali rekord domácího běhu Rogera Marise, který byl tehdy 61.

Mnoho fanoušků vidělo jejich vzpomínky pošpiněné, když po letech McGwire i Sosa skončili jako ústřední postavy skandálu s baseballovými steroidy. McGwire se od té doby přiznal k užívání steroidů během této doby; Sosa to stále popírá.

Léto dávno pryč režíruje AJ Schnack, který pro tento projekt udělal rozhovor s McGwirem i Sosou. Podle Sports Illustrated „Dokument se však ani jednoho sportovce neptá na příslušné užívání steroidů až do pozdních hodin ve filmu, přičemž McGwire opět připustil jeho použití, zatímco Sosa byla vyhýbavá a tvrdohlavá.

Primárním cílem Schnacka bylo znovu zachytit okamžiky léta '98 co nejlépe, přičemž se soustředil hlavně na způsob, jakým domácí závod uchvátil národ a přiměl Sosu, který v sezóně neodhrál přes 40 homerunů. před tím rokem jméno domácnosti.

Věděl jsem, že ani Mark, ani Sammy o tom létě opravdu dlouho nemluvili a už vůbec ne společně pro stejný projekt. Bylo tedy neuvěřitelné přimět oba k reflexi. Řekl Schnack. Když jsem začínal, bylo to asi 20 let, co se to stalo. Ale očividně je příběh o tom létě teď trochu temnější. A co mě zajímalo, bylo pokusit se říct, OK, víme hodně o tom, co se stalo v baseballu během steroidní éry. Můžeme se ale vrátit a ukázat, jaké to léto vlastně bylo?

Film slibuje nostalgický pohled na dobu a sport, který od té doby nebyl tak populární a měl by být nepřehlédnutelným sledováním fanoušků baseballu všude.


Populární Problémy

Cornell a Yale vstupují do hry Ivy League 1: 0, když se v sobotu setkají v New Havenu. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Pokud se vám někdo líbí a jste si docela jistí, že vás má rád zpět, možná si říkáte, jestli je čas na první polibek. První polibek je vzrušující, ale je normální cítit nervozitu a nejistotu, co dělat. Ve skutečnosti je to pravděpodobně ...

Jak se připravit na cestu do Francie. Cestování do zahraničí, ať už za prací nebo za zábavou, může být stresující. Přizpůsobení se rozdílům v kultuře, učení se regionálně specifickým pravidlům a předpisům, komunikace prostřednictvím jazykových bariér a ...

V pondělí došlo v Římě k vítězství Kei Nishikoriho a Gregora Dimitrova, ale Dan Evans a Felix Auger-Aliassime jsou mimo.

Pokud nemáte kabel, můžete zdarma streamovat novou sérii AMC „Soulmates“ online.