Jak sledovat hry Jets online bez kabelu 2019

Sledujte hry Jets bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Jets, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

New York Jets loni narazili na třetí místo v řadě na AFC East v loňském roce, ale když do druhého ročníku vstoupil Sam Darnold, přidání Le'Veon Bell a nového hlavního trenéra v Adam Gase, je důvod k optimismu v roce 2019 a nejbližší budoucnost.

Hry Jets letos budou buď na CBS (12 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (2 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo ESPN (2 hry - celonárodně vysílané), zatímco jedna z her Fox (12. prosince vs. Baltimore) bude také zapnutý Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Jets naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

top 10 pádel na stolní tenis

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Součástí jsou tryskové kanály : CBS, Fox, ESPN (CBS a Fox jsou k dispozici naživo v New Yorku a na dalších vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Jets, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Jets pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Součástí jsou tryskové kanály : CBS, Fox (oba k dispozici naživo v New Yorku a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

pádla na stolní tenis z brusného papíru

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob sledování těchto her (v roce 2019 budou na ESPN pouze dvě hry Jets), FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Jets pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (letos jich je pro Jets 12) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her Jets CBS na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem na trhu (pro Jets je jich letos 12) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. To je stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Jets CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL. Tato možnost není k dispozici na žádném jiném zařízení.

na jakém kanálu je říše zvířat

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Jets a všech ostatních her NFL na vašem počítači přes DAZN.com nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

jak obléknout tenisky

Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Jets 2019

Jets loni vyhráli 4-12, což byl jejich nejhorší rekord od té doby, co zaznamenali stejnou známku v roce 2014. Franšíza v prosinci po čtyřech sezónách vypálila Todda Bowlesa a nahradila jej bývalým hlavním trenérem Miami Dolphins Adamem Gaseem.

Pouze tři týmy nashromáždily méně yardů od rvačky a pouze devět v roce 2018 získalo méně bodů.

Nováček quarterback Sam Darnold provedl 13 startů, dokončil 57,7 procenta svých přihrávek na 2 865 yardů, 17 přistání a 15 zachycení. V posledních čtyřech hrách týmu hodil pouze jeden výběr, dokončil 64 procent svých hodů na 931 yardů a 6 skóre.

live stream seahawks vs 49ers

Myslím, že jsem rozhodně mnohem méně vystresovaný v kapse, řekl Darnold dvě hry do předsezóny týmu, podle NewYorkJets.com . Minulý rok, první rok v NFL, zejména prvních pár her, jsem byl v kapse velmi spastický. Tyto první předsezónní hry, cítil jsem, že jsem byl opravdu klidný, a tak nějak jsme hnali míč po hřišti a myslím si, že náš útok našel dobrý rytmus.

V březnu se New York dohodl na čtyřleté smlouvě s Le'Veon Bell, který v roce 2018 nevydržel závěrečnou sezónu smlouvy s Pittsburgh Steelers.

Dvojnásobný první tým All-Pro nazval svého nového rozehrávače speciálním hráčem.

Může se dívat tímto způsobem s nohama obráceným směrem, ale hodí to sem. To není normální, řekl Bell podle NewYorkJets.com. Je to tak speciální hráč, že je toho schopen a může hrát.

Bell dodal: Každý týden ho sleduje a neustále roste. Lépe chápe útok, lépe rozumí svým hráčům a svému personálu a můžete říct, že tuto roli právě přebírá. Říkám to pořád, ale s mladším zadákem jsem nikdy nehrál, takže pro mě je to skvělá příležitost, jak mu v určitých ohledech trochu pomoci, a on mi také určitým způsobem pomáhá.

Obrana Jets se umístila na 25. místě v yardech povolených pro druhou sezónu v řadě v roce 2018, jejich čtvrtý rok pod obranným koordinátorem Kacy Rodgersem, který vystoupil s Bowlesem a ofenzivním koordinátorem Jeremym Batesem.

Franšíza najala Gregga Williamse a Dowella Loggainse jako obranné a útočné koordinátory.

Nebojí se nikomu nic říct, řekl Gase o Williamsovi STŘIH . Myslím, že kluci jsou na to natvrdlí, a to je dobře. Všichni jsme v tomto oboru kritizováni, všichni jsme odděleni a vy musíte mít silnou kůži. A přinejmenším to vede lidi k odpovědnosti.


Populární Problémy

Jak představovat obrázky. Každý chce na obrázcích vypadat skvěle, ale někdy může být trochu těžké vědět, díky čemu budete vypadat co nejlépe. Naštěstí existuje několik rychlých triků, které vám pomohou cítit se sebevědoměji na jakékoli fotografii ....

Kriticky uznávaný film Transparent završuje sérii dvouhodinovým hudebním finále. Zde je návod, jak to sledovat online.

Alexander Zverev hrál skvěle, když vyhrál Rogersův pohár, ale zdálo se, že Roger Federer má obavy ze zranění.

Conor McGregor se vrací do Oktagonu na odvetu proti Dustinu Poirierovi na UFC 257. Zde je návod, jak koupit boj prostřednictvím ESPN Plus.

Jak opravit mokré semišové boty. Semiš je kůže, která byla namáhaná, roztržená a rozrušená, aby získala klasický semišový vzhled. Protože je tkanina již „zničená“, semiš je mnohem méně odpuzující vodu než kůže. Vždy byste měli ...

Top 10 tenisových raket, které lze v Indii koupit do 5 000 Rs.