Charleston WTA 250: Ons Jabeur vs Danka Kovinic náhled, head-to-head & prediction | MUSC Health Women Open

On Jabeur

On Jabeur

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Ons Jabeur vs Danka Kovinic

Datum: 17. dubna 2021

Turnaj: MUSC Health Women Open 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Charleston, Spojené státy americké

Kategorie: WTA 250

Povrch: Zelený jíl

Odměna: 235 238 $

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14:00 místního času, 23:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Náš náhled Jabeur vs Danka Kovinic

V sobotním semifinále nově raženého MUSC Health Women Open 2021 se podruhé za tolik týdnů střetnou Ons Jabeur a Danka Kovinic.

Jabeur jen před pár dny utrpěla porážku ze strany soupeřky a vstoupí do této soutěže s hledáním pomsty. Bude se také snažit dostat se na vrcholný střet další akce WTA, což je úspěch, který dokázala jen jednou v kariéře.

Danka Kovinic

Danka Kovinic

jak dát tenisák na chodítko

Kovinic je mezitím uprostřed svého druhu fialové barvy, protože minulý týden hrála svůj nejlepší tenis na zelené antuce v Charlestonu. Je čerstvě z prvního finále WTA 500 na Volvo Car Open a bude se snažit udržet svou dynamiku.

Černohorci v posledních týdnech zaznamenali velké vítězství nad Petrou Kvitovou, Julií Putintsevovou a samotnou Jabeurovou. Hrála s nově nabytým smyslem pro autoritu proti soupeřům s velkým úderem a mohla by si v sobotu položit pár otázek nejlépe nasazeného Tunisana.

Proti sobě Jabeur vs Danka Kovinic

Ons Jabeur postoupil do finále WTA pouze jednou.

Ons Jabeur postoupil do finále WTA pouze jednou.

Ons Jabeur a Danka Kovinic rozdělili svá předchozí dvě utkání, takže jejich aktuální vzájemný rekord je 1: 1. To znamená, že Kovinic vypadala, že má úplnou kontrolu nad schůzkou dua minulý týden, a bude mít na její straně důvěru.

Předpověď Ons Jabeur vs Danka Kovinic

Ons Jabeur vstupuje do této soutěže jako papírově jasný favorit, ale vzhledem k výsledku z minulého týdne bude od soupeřky očekávat tvrdý boj.

Tunisinan se během dlouhých úseků snažil udržet stabilní úroveň. Odborníci se domnívají, že to je důvod, proč se Jabeurovi navzdory velkým výsledkům na grandslamech a dalších velkých turnajích zatím nepodařilo získat titul z turné.

Danka Kovinic má v posledních letech podobnou trajektorii nahoru a dolů a bude se chtít sama dostat do rukou první trofeje WTA. K tomu se na Volvo Car Open velmi přiblížila, ale nervy a písnička Veronika Kudermetova byly pro Černohorky příliš těžké překážky.

Pro obě ženy je to velká shoda a určitě budou zase nějaké nervy. Výsledkem by mohlo být, kdo udržuje počet nevynucených chyb na nízké úrovni, a právě v tom může mít Kovinic mírný náskok.

Pokud dokáže spojit své konzistentní údery s určitou mírou agresivního úmyslu, zdá se, že se opakuje výsledek z minulého týdne.

Předpověď: Danka Kovinic vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Nickelodeon v pondělí večer vysílá speciální koronavirovou radnici, kterou pořádá Kristen Bell. Zde je návod, jak sledovat speciální online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 62. cen Grammy online, který se bude vysílat v neděli 26. ledna od 20 hodin. ET/PT na CBS.

Při break dance je zmrazení, když balancujete na určité části těla, kde navazujete kontakt s jakoukoli zemí nebo povrchem. Je dobré se nejprve naučit zmrazit, protože jsou často používány jako další kroky pro silové pohyby, jako je ...

Jak psát o sobě. Psát o sobě může zpočátku vypadat trapně. Průvodní dopisy, osobní eseje a bio poznámky o sobě přicházejí s některými konkrétními triky a tipy, díky nimž může být při výběru mnohem méně zastrašující ...

Sheffield Wednesday a Man City se dnes setkají v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Plstěné boty jsou stále populárnější a můžete najít spoustu stylových možností pro běžné sportovní boty, které lze nosit se spoustou různých outfitů. Mnoho z nich je dokonce vyrobeno z udržitelnějších materiálů a procesů, což ...