Přímý přenos olympijských her USA vs. Nizozemsko: Jak se dívat onlineGetty Images USWNT se utká s Nizozemskem ve vyřazovacím kole.USWNT se v pátek setká s Nizozemskem ve čtvrtfinále olympijských žen. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu zde.Ve Spojených státech bude zápas (začátek: pátek v 7:00 ET) vysílán v televizi NBC Sports Network. Zápas můžete také sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream USA vs Nizozemsko online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte USA vs Nizozemsko živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

live stream steelers vs havrani

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Můžete také

loketní ortéza na tenisový loket

Sling TV

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte USA a Nizozemsko živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

tenisová raketa nebo raketa

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte USA a Nizozemsko živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte USA vs Nizozemsko naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

batolecí třpytivé tenisové boty

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


USA vs. Nizozemsko Náhled

Začátek nebyl pro americké ženy na olympiádě ideální, jít ve skupině 1-1-1 a postoupit do vyřazovací fáze na brankový rozdíl. Američané nepředvedli postup a rozdrtili defenzivní remízu 0: 0 proti Austrálii, aby postoupili.

Bylo to taktické rozhodnutí Vlatka, abychom přešli defenzivně o něco konzervativněji a opravdu jim umožnili být netrpěliví, hrát to dlouho a vrátit nám to, řekla americká hvězda Alex Morgan. Nakonec mám pocit, že si oba týmy jaksi sedly a začala z toho hrát profesionální hra a jít dál. Takže se teď těšíme na čtvrtfinále.

Nebylo to hezké, ale fungovalo to pro amerického trenéra Vlatka Andonovského.

Věří ve svůj systém, řekl. Věří tomu, co dělají. Občas jsou rigidní, což je činí stejně dobrými jako oni. Jejich systém funguje znovu a znovu v různých hrách.

Jejich první zápas ve vyřazovacím kole však nebude jednoduchý, když se utká s nizozemským týmem, který je úřadujícím evropským šampionem a druhým místem na mistrovství světa 2019. Tým ve skupinové fázi nasbíral obrovský rozdíl 21: 8, přičemž hlavní body byly vítězství 8: 2 proti Číně a 10: 3 proti Zambii.

Naše mentalita a náš cíl se nemění, řekla americká brankářka Alyssa Naeher. Bez ohledu na cokoli jiného se děje, naším cílem je vyhrát. Pokaždé, když vkročíme na hřiště, ať už je to přátelský zápas, ať už jde o mistrovství světa, ať už je to intrasquad [hra] 11 v. 11, chceme vyhrát.

Na to se připravujeme, abychom se dostali do nejlepší pozice, abychom to zkusili zvládnout.


Šance na Matchup

  • Nizozemsko vs. Spojené státy: Spojené státy -0,5 (+125)
  • Nizozemsko vs. Spojené státy nad -pod: 3,5 gólu (pod -167, nad +125)
  • Peněžní linie Nizozemsko vs. Spojené státy: Spojené státy +130, Nizozemsko +163, Remíza +260

USA Roster

Brankáři (3): ane Campbell, Adrianna Franch, Alyssa Naeher

OBRANCI (7): Abby Dahlkemper, Tierna Davidson, Crystal Dunn, Casey Krueger, Kelley O’Hara, Becky Sauerbrunn, Emily Sonnett

MIDFIELDERY (6): Julie Ertz, Lindsey Horan, Rose Lavelle, Catarina Macario, Kristie Mewis, Samantha Mewis

Vpřed (6) Tobin Heath, Carli Lloyd, Alex Morgan, Christen Press, Megan Rapinoe, Lynn Williams


Nizozemský soupiska

Brankáři (2) Sari van Veenendaal, Lize Kop, Loes Geurts

základní pravidla tenisu

OBRANCI (8): Lynn Wilms, Stefanie van der Gragt, Aniek Nouwen, Merel van Dongen, Sisca Folkertsma, Kika van Es, Dominique Janssen, Anouk Dekker

MIDFIELDERY (5): Jill Roord, Danielle van de Donk, Victoria Pelova, Jackie Groenen, Inessa Kaagman

Vpřed (6): Shanice van de Sanden, Joelle Smits, Vivianne Miedema, Lieke Martens, Lineth Beerensteyn, Renate Jansen


Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak v Ubuntu začít používat jiné rozložení klávesnice. Přidání nového rozvržení umístí praktickou rozbalovací nabídku v pravém horním rohu plochy, která vám umožní přepínat rozvržení během práce. Otevřete svůj Ubuntu ...

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat každý zápas play off NFL v roce 2021.

První losování sezóny ATP 2019 je za námi, Nadal i Murray si užili, aby svůj rok dobře odstartovali.

Němec letos vyhrál tituly Australian Open a US Open.

Průvodce, jak můžete v roce 2021 sledovat fotbalové zápasy Oklahomy online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete dnes večer sledovat demokratickou debatu, i když nemáte kabel.