Jak hrát Pickleball

Pickleball je rychlá hra, která kombinuje prvky tenisu, badmintonu a ping pongu. Je to extrémně populární sport na paddleboardu, částečně proto, že nevyžaduje mnoho vybavení a je velmi snadné se ho naučit a hrát. Vše, co potřebujete, jsou pádla, nakládací koule a hřiště na nakládané hřiště. Ať už hrajete dvouhru nebo čtyřhru, naučte se rozložení hřiště a dodržujte několik jednoduchých pravidel pro vzrušující soutěž tam a zpět!

Metoda 1 ze 4: Zahájení hry

 1. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 1

  1 Najděte si hřiště na pickleball nebo badminton a zahrajte si hru. Pickleball a badmintonové kurty mají stejné rozměry, ale u picklebalového hřiště bude síť spuštěna na zem, takže bude ve výšce 34 palců (86 cm). Hledejte online hřiště na pickleball ve svém okolí nebo si najděte tělocvičnu s badmintonem a hřištěm na pickleball, kterou můžete použít ke hraní her.
  • Pickleball kurty mohou být umístěny venku nebo uvnitř.


  Spropitné: Pokud používáte badmintonové hřiště, ujistěte se, že jste nastavili síť tak, aby byla ve správné výšce pro hru pickleball.

 2. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 2

  2 Hrajte ve dvou osobách ve dvouhře nebo ve čtyřech ve čtyřhře. Pickleball lze hrát se 2 lidmi, kteří mezi sebou soupeří, což je známé jako dvouhra, nebo proti sobě hrají 2 týmy po 2 lidech, což se nazývá čtyřhra. Hry dvouhry i čtyřhry využívají stejný kurt, mají stejný počet chyb, než ztratí podání, a často se hrají na 11 bodů.
  • Čtyřhra je nejoblíbenější způsob, jak hrát pickleball.
 3. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 3

  3 Použijte 1 pickleball a nechte každého hráče použít pickleball pádlo. Pickleball speciálně navržená pádla, která jsou menší než tenisové rakety, ale větší než pádla na ping-pong. Každý hráč musí mít 1 pádlo. Musíte také použít nakládací kouli, což je lehký míč, který má otvory jako koule.
  • Pro svůj pickleball si můžete vybrat z různých barev.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Podávání Pickleball

 1. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 4

  1 Chcete -li zahájit hru, postavte se za základní čáru správného hřiště. Podání, což je úder, který zahajuje hru nebo kolo pikle, se vždy provádí zpoza základní čáry, což je čára 20 stop (6,1 m) na konci každé strany hřiště. Když začínáte s okurkou, postavte se za základní čáru na pravé straně hřiště.
  • 2 čtverce před základní linií se nazývají pravé a levé soudní podání.
  • Jakmile je hra ve hře, budete střídat, u kterého servisního hřiště stojíte, abyste sloužili.

  Poznámka: Ve hře dvouher podává podávající zpoza pravého pole pro podání kolo po chybě, když je jejich skóre sudé, a z levého hřiště pro podání, když je skóre liché.

  nohy židle na tenisový míček
 2. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 5

  2 Chcete -li sloužit, udeřte do nakládacího míče úderem pod úroveň pasu. Uchopte nakládací kouli po boku jednou rukou a druhou pevně držte pádlo. Až budete připraveni podávat, pusťte nakládací kouli a udeřte ji pádelným pohybem.
  • Pokud trefíte nakládací kouli nad úroveň pasu nebo se míč odrazí od země, je to chyba.
 3. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 6

  3 Vyčistěte síť, aby míč jednou odskočil na protější hřiště. Když podáváte nakládací míček, namiřte diagonálně naproti vám na hřiště, aby na něj jednou skákalo. Vyvarujte se trefení sítě podáním nebo trefování nakládacího míče za základní čáru soupeřova týmu, než se odrazí od země na opačném poli služeb.
  • Pokud například podáváte zpoza svého pravého hřiště pro podání, musíte míč jednou odrazit na pravé hřiště pro podání soupeře, které je diagonálně napříč vámi.
  • Pokud se vaše podání trefí do sítě nebo překročí postranní čáru nebo základní čáru soupeřova týmu, než se odrazí na služebním hřišti, je to chyba.
 4. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 7

  4 Až dosáhnete bodu, přepněte na druhý servisní kurt. Když podáváte nakládanou kouli a ta se odráží od hracího pole soupeřova týmu, je míč ve hře a je zasažen tam a zpět, dokud nedojde k chybě, jako je míček mimo hrací plochu, zasažení sítě nebo odrazení více než jednou na kurtu. Pokud se soupeř dopustí chyby, když je to vaše podání, pak získáte bod. Kdykoli získáte bod, začněte další podání zpoza druhého hracího pole.
  • Pokud například podáváte nakládanou kouli zpoza pravého pole pro podání a poté se druhý tým dopustí chyby a vy získáte bod, vaše další podání bude zpoza levého hřiště pro podání.
  • Bod může získat pouze tým, který slouží!
 5. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 8

  5 Nechte druhého hráče nebo tým sloužit, když uděláte 2 chyby. Pokud hrajete dvouhru nebo 1 na 1, uděláte 2 chyby, než předáte podání druhému hráči, aby měl šanci dát gól. Pokud hrajete čtyřhru nebo 2 na 2, kdykoli se hráč v týmu dopustí chyby, pak může podat jeho partner. Kdykoli se tým dopustí 2 chyb, pak druhý tým začne sloužit.
 6. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 9

  6 Získejte bod, když je to vaše podání a váš soupeř se dopustí chyby. Poté, co je míč podán a je dodrženo pravidlo 2 odskoku, oba týmy volejí míč tam a zpět a ponechají ho ve hře. Kdykoli se tým dopustí chyby, například když míč míří mimo hrací plochu nebo dvakrát odskočí na hřiště, hra se zastaví a míč je podán. Pokud je to vaše podání a tým soupeře se dopustí chyby, pak váš tým získává 1 bod.
  • Pokud se jedná o podání vašeho týmu a vy se dopustíte chyby, nebudou uděleny žádné body. Pokud se však dopustíte 2 chyb, pak se to stane podáním druhého týmu.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Volejbal na nakládací kouli

 1. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 10

  1 Před vrácením počkejte, až se podání odrazí na služebním hřišti. Když je míč podán, musí mu být umožněno jednou odskočit na podávací pole. Jakmile se míč odrazí na služebním hřišti, pomocí pádla vraťte míč na druhou stranu sítě, aby se mohl odrazit na 1 ze služebních kurtů.
  • Zpětný míč lze odrazit na kterékoli ze služebních kurtů soupeřova týmu.
 2. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 11

  2 Nechejte return jednou odskočit na kurt, než jej trefíte zpět. Pravidlo dvou odskoků vyžaduje, aby se podávající i zpětný míč odrazily 1krát na hřiště pro podání, než bude umožněno odbíjení míče tam a zpět. Poté, co odešlete své podání a soupeřův tým ho vrátí, počkejte, až se míč odrazí na služebním hřišti, a poté jej pomocí pádla odpalte zpět přes síť.
  • Pokud zpáteční míč nespadne na jeden ze služebních kurtů, aby se mohl odrazit, je to chyba a podávající tým získává bod.
 3. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 12

  3 Zasáhněte míč před nebo po odrazu, jakmile je dodrženo pravidlo dvou odskoků. Jakmile je dodrženo pravidlo dvou odrazů, volejte míč tam a zpět úderem buď před tím, než se dotkne země, nebo po 1 odrazu. Udržujte míč v mezích a vyvarujte se nárazu na síť, když jej trefíte na druhou stranu.
  • Nemůžete zasáhnout míč více než jednou nebo jej předat spoluhráči.
  • Pokud se míč odrazí na postranní čáře nebo na základní čáře, je stále ve hře. Pokud míč zasáhne mimo čáry, je mimo hrací plochu, což je chyba.
 4. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 13

  4 Vyhněte se stání v kuchyni při volejbalu. Kuchyně, nazývaná také nevolejová zóna, je malá obdélníková zóna před každou stranou sítě. Nemůžete volit míč, pokud stojíte v zóně, nebo pokud je vaše noha na čáře, nebo je to chyba. Než míč naberete zpět druhému týmu, ujistěte se, že nejste v kuchyni.
  • Je také chybou, pokud v kuchyni přistane servírka.

  Poznámka: Pokud se vaše noha dotkne kuchyňské linky, protože vás nesla vaše hybnost, je to chyba, i když se čáry dotknete poté, co jste již trefili míč.

 5. Obrázek s názvem Play Pickleball Step 14

  5 Pokračujte ve volání míče, dokud nedojde k chybě. Udržujte míč ve hře a odpalujte jej sem a tam soupeřovu týmu. Počet salv, které můžete provést, není omezen. Pokud je to vaše podání a tým soupeře se dopustí chyby, pak váš tým získá bod a míč je znovu podán. Pokud se dopustíte chyby, když je to vaše podání, pak znovu podáte míč a žádné body se nezískávají. Pokud se dopustíte 2 chyb, zatímco je to vaše podání, pak bude soupeřův tým sloužit.
  • Hry pickleball se často hrají na 11 bodů, přičemž 1 tým potřebuje k vítězství 2 body. Turnajové hry však mohou mít 15 nebo 21, přičemž tým potřebuje k vítězství náskok 2 bodů.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Vítězství ve hře

 1. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 15

  1 Získejte 11 bodů, abyste mohli vyhrát hru. Při hraní hry sledujte body, které každý tým dosáhne. Jakmile tým dosáhne 11 bodů, může zápas vyhrát. Pokud již mají 2bodový náskok, kdykoli dosáhnou 11 bodů, pak hru vyhrávají.
  • Pokud je například skóre hry 10 ku 4 a tým s 10 body znovu skóruje, pak hru vyhrává.
 2. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 16

  2 Získejte 2bodový náskok, jakmile získáte 11 bodů k vítězství. Jakmile tým získá 11 bodů, má -li náskok 2 body, hra končí a vyhrává. Pokud však tým získá 11 bodů a nemá 2bodový náskok, hra pokračuje, dokud ne.
  • Pokud například získáte 11 bodů, ale soupeřův tým má 10 bodů, musíte získat další bod, abyste získali skóre 12 až 10, abyste mohli hru vyhrát.

  Poznámka: Pickleball turnaje často mají hry, které se hrají na 15 bodů, přičemž k vítězství je nutný náskok 2 bodů.

 3. Obrázek s názvem Play Pickleball Krok 17

  3 Hrajte celkem 3 hry a rozhodněte o vítězi zápasu. Pickleball je rychlý a body se často získávají, takže zápasy v pickleball obvykle sestávají ze 3 her. Vyhrajte 2 ze 3 her, abyste vyhráli zápas.
  • Některé Pickleball turnaje mohou mít zápasy 5 her.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Pickleball pádla
 • Pickleball
 • Voda a ručník


sledujte říši zvířat online zdarma

Populární Problémy

Pojďme si znovu připomenout všechny momenty, které se dostaly na titulky na French Open 2015.

„Tiger“, nový dvoudílný dokument od HBO, má premiéru s 1. částí v neděli 10. ledna. Zde je návod, jak můžete dokument Tigera Woodse sledovat online.

Letové ovladače úzce spolupracují s národními vesmírnými programy, aby byly vesmírné mise úspěšné. Možná jste viděli letové ovladače ve filmech, jak navádějí kosmické lodě a pomáhají posádce při jejich misi. Abychom tuto odpovědnost přijali, ...

Novak Djokovič nedávno zvážil obvinění z domácího zneužívání vznesená proti Alexandru Zverevovi jeho bývalou přítelkyní Olgou Sharypovou. Djokovič také obhajoval, aby ATP do svých zákonů začlenila politiku domácího zneužívání.

Fretky jsou chytrá a zvídavá zvířata, která potřebují spoustu fyzické a duševní stimulace. Je důležité dát jim hračky, se kterými si můžete hrát, ať už jste poblíž nebo ne. Chcete -li pro svou fretku vybírat hračky, nezapomeňte, že jí můžete dát obě ...