Ankita Raina: Dvojnásobná partnerka Sanie Mirzy na olympijských hrách v Tokiu

Ankita Raina

Ankita RainaVzestup Ankity Rainy na indickém tenisovém okruhu mohl být klidný, ale byl poměrně vzestupný a stabilní. Umístěný mimo Pune, Ankita Raina je v současné době nejlépe hodnoceným hráčem v obou dvouhře i čtyřhře.Se slušným podílem trofejí a medailí nashromážděných v jejím kabinetu si nyní 28letá žena rezervovala místo na nadcházející olympiádě v Tokiu.Ankita Raina, která se připravuje na partnerku Sania Mirzu, šestinásobnou grandslamovou šampionku a trojnásobnou olympioničku, bude na hrách debutovat. Mirza, která je pravděpodobně nejlepší indickou tenistkou, jakou kdy země vyrobila, se snaží přiblížit nepolapitelnou olympijskou medaili.

Očekává se, že strategické partnerství Sania Mirzy a Ankity Raina, které budou soutěžit o její čtvrtou olympiádu za sebou, bude plodné.Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ONGC (@ongcofficial)Dříve došlo k určitému zmatku v tom, koho si bývalá čtyřhra Světová jednička vybere jako svého partnera, než byla Ankita Raina potvrzena jako její volba. Díky žebříčku World No. 9 chráněnému před zraněním měla Sania Mirza svobodu vybrat si jakéhokoli hráče v top 300, který bude hrát po jejím boku.

Ankita Raina bude partnerem Sanie Mirzy na olympijských hrách v Tokiu

Ankita Raina bude partnerem Sanie Mirzy na olympijských hrách v TokiuAnkita Raina, která se umístila na světové jedničce 95 ve čtyřhře, byla pro Mirzu jasnou volbou. Přestože dvojice Mirza-Raina spolu moc nehrála, před Fed Cupem 2021 zasáhla cvičné kurty v Dubaji. Oba se navzájem inspirovali a toto párování se bude těšit na olympijské hry.Vzestup Ankita Raina - hvězda v tvorbě

Ankita Raina

Ankita Raina

Ankita Raina s kořeny v Kašmíru, zlatou medailistkou Asijských her 2016 ve dvouhře žen a smíšené čtyřhře, pochází z Ahmedabadu. Když se Raina začala věnovat tenisu v pěti letech, když sledovala, jak její bratr Ankur hraje sport, od samého začátku projevovala rysy excelence.

S neuvěřitelně podporující rodinou po jejím boku a jejím trenérem Hemantem Bendreyem se Raina brzy stala slibným hráčem na turné. Po tvrdé práci a dodržování disciplinovaného režimu Rainina cesta ke slávě vedla k tomu, že doposud nasbírala 11 titulů ITF.

Ankita Raina je také držitelkou titulu WTA a dalšího titulu WTA 125k. Rainaova korunní chvíle slávy přišla během Asijských her 2018, kde si památně připsala bronzovou medaili.

Docela temperamentní hráčka Ankita Raina dokonce porazila americké šampionky z roku 2011 Samanthu Stosurovou, bývalou světovou jedničku 5 Saru Erraniovou a Sabine Lisickiovou, finalistku Wimbledonu 2013. Pokud jde o nedávný indický tenis, přítomnost Ankity Raina na okruhu byla zcela výjimečná.

Ankita Raina by se také mohla objevit ve dvouhře žen

Šance na to, že Ankita Raina získá místo v boji ve dvouhře žen, se také rýsuje. Přestože je v současné době zařazena na světovou jedničku 183 na seznamu dvouhry WTA, bronzová medaile Ankita Raina z roku 2018 Asijské hry by se zde mohla hodit.

Po Sanii Mirzové se Ankita Raina stala druhou indickou ženou, která získala medaili v kategorii dvouhry na Asijských hrách. Ahmedabádská dívka získala srdce bronzem poté, co prohrála těžké semifinále s čínským Zhang Shuai 4-6, 7-6.

Podle olympijských pravidel je zástupci zlatých medailistů z Asijských her udělena divoká karta, což otevírá šanci, že Raina také obdrží zástupný znak.

Zatímco potvrzený seznam způsobilých hráčů, kteří budou reprezentovat zemi, má vyjít 14. června, Ankita Raina, která je bronzovou medailistkou, může živit naději. Vstup Rainy do her by však také znamenal, že by lístek na olympiádu dostalo i čínské duo Wang Qiang (zlatý medailista) a Zhang Shuai (stříbrný medailista).

Populární Problémy

Jak vychovávat feministického syna. Pokud máte syna, pravděpodobně už přemýšlíte, jak z něj vychovat pracovitého, uctivého a silného muže. Možná jste však nepřemýšleli o tom, jak důležité je vychovat z něj feministku ....

Poté, co Simona Halepová ve třetím kole ve Wimbledonu prohrála, řekla: „Hrát na travnatém hřišti je vždy velká výzva.“

Jak léčit poruchy srdečního rytmu cvičením. Pokud zjistíte, že máte poruchu srdečního rytmu, známou také jako arytmie, neznamená to, že už nemůžete nikdy cvičit. Https://www.heart.org/HEARTORG/Conditions/Arrhythmia ...

Chcete se dívat na Super Bowl LV na Roku nebo Roku TV? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat Chiefs vs Bucs naživo.

Jak masírovat bolest dolní části zad. Bolest dolní části zad většinou sama odezní během několika dní. Pokud tomu tak není, bolest dolní části zad lze zvládnout kombinací masáže a cvičení. Chcete -li zmírnit bolest dolní části zad pomocí masáže, ...

Patrick Mouratoglou věří, že Dominic Thiem a Daniil Medvedev jsou dva favorité na trofej US Open 2020. Francouz dodal, že mezi nimi byl zatím Thiem nejpůsobivějším hráčem.